למד הכל על Tally ותכונות רבות שלה

admin

איך Tally מהפכה העסק שלך ולהגדיל את הצמיחה שלך? ארגונים יכולים להרחיב את היקף Tally כדי להאיץ את הפעילות שלהם. הם יכולים להשתמש בשילוב ואינטגרציה של Tally עם תוכניות אחרות. ההקדמה של Tally ERP 9 תוכנה דינמי משפר את תפקודם של ארגונים ברחבי העולם. היא מאפשרת ביצוע הזמנות, הזמנות, ניהול מלאי וקניות עבור למעלה ממיליון חברות ב -100 מדינות. המבוא של שירותי Tally בהודו הוא בברכה על ידי יזמים עסקיים ואנשי מקצוע אשר מתכננים להאיץ את פעילותם.

באמצעות תוכנת Tally ERP 9, הארגון יכול לבצע פונקציות חדשניות כגון:

  • צור חשבוניות חתומות דיגיטלית – אידיאלי לספקים ממשלתיים וספקי חברות.

  • לחוות את היכולות המורחבות של GSTR-2 באמצעות הגירסה העדכנית ביותר של Tally ERP 9

ישנם מוצרים Tally, שירותים ויישומים ניידים שיכולים לשנות את התפקוד של הארגונים שלך.

מוצרי Tally כוללים:

Tally תוכנה

התוכנה העסקית האידיאלית עבור ארגונים קטנים ובינוניים. זה יישום ניהול עסקי חזק יש מודולים לניהול חשבונות פיננסיים, בנקאות, ניהול מלאי, שכר סטטוטורי.

שרת Tally 9

Tally Server 9 משפר את תפקודם של ארגונים בינוניים וגדולים. משתמשים רבים יכולים לבצע פונקציות שונות בו זמנית, כגון גישה מהירה ומוגנת לנתונים מפלטפורמה אחת. זה יכול בקלות להוריד באינטרנט.

Tally ERP 9

ביקורת תוכנה עבור רואי חשבון סטטוטוריים ולקוחותיהם בלבד. מאפשר תאימות לתקנות מס ושירותי ביקורת מרמת הנוחות של המשרד שלך.

Tally.Net מנוי

חידוש מנוי Tally.Net ולנצל שירותים רבים, כגון עדכוני מוצרים, שירותי סינכרון נתונים, גישה מרחוק כדי לייעל את הפעילות העסקית.

יש גם שירותי Tally רבים שיכולים להגביר את האפקטיביות של הארגון. הנה כמה:

טלי ERP 9

שירות התמיכה מסופק על ידי המדריך Tally כדי לברר את הדרישות שלך ולהציע פתרון מיידי.

תמיכה Tally – באתר מרחוק

תמיכת Tally כוללת התקנה ויישום של Tally, סינכרון נתונים, העברת נתונים או שיתוף, תמיכה או תמיכה מקרית.

סנכרון נתונים

ליישם סינכרון נתונים ולקבל נתונים משמעותיים מכל מקום למערכת המרכזית בתהליך הסינכרון.

Tally ERP 9 אימון

ההדרכה כוללת תוכניות של עובדי החברה כדי לאפשר להם להשתמש ב- Tally ERP 9.

Tally AMC / שנה טכנית כיסוי

קבל אחריות לשנה אחת Tally ERP 9 בהתאם לדרישות העסקיות. קבל תמיכה בטלפון, דואר אלקטרוני, צ'אט וביקור במשרד עבור Tally. ישנם תנאים ברורים וידידותיים להגדרת AMC.

אנשי מקצוע ובעלי עסקים אשר נמצאים בתנועה יכולים לעמוד בדרישות העסקיות שלהם על ידי הורדת אפליקציות Tally לנייד. חלק מהיישומים הטובים האלה הם:

יישום לוח המחוונים של העסק

כלי עסקי זה מיועד לבעלי עסקים באמצעות Tally ERP 9. היישום מיועד לבעלי עסקים או שותפים, בעלים, דירקטורים ומנהלים ראשיים של הארגון. זה מספק להם תובנה מלאה לתוצאות העסקיות על ידי השוואת תוצאות ומספרי מפתח בפועל בעסקים. ניתן להוריד את היישום באופן מקוון.

יישום עבור אפיון לקוחות

יישום נייד המשלים פרופילי לקוחות ומציג אותו עם עיצוב אטרקטיבי. באמצעות היישום, מצא נתונים עסקיים של לקוחות משותפים במכשירי Android ו- iPhone.

האפליקציה מאשרת את המעבר

שימוש ביישום, להגדיר ולהגדיר עסקאות מפתח על בסיס הערך להיות מאומת ואושר.

בקשה להזמנת הזמנות מכירה

יישום זה נועד לשפר את הביצועים של צוות המכירות בארגונים. זה מאפשר הזמנות ההזמנה קבלות, ניהול, פרופיל לקוחות. היישום פועל במכשירים עם iOS ו- Android.

בנוסף, המבוא של חוק Eway הוא גם ראוי לציון. עכשיו, באמצעות ספקי דואר אלקטרוני בודדים, אתה יכול להעביר סחורות בין מדינות ללא נהלים ומכשולים מסובכים.

Leave a Reply