כיצד למצוא את התוכנה הטובה ביותר בדיקות החברה

admin

על פי הסטטיסטיקה, חברות ה- IT יגדיל את התקציב שלהם לבדיקה מ -26% ל -40% בשנים הקרובות. גידול זה נובע מהחשיבות והצורך לספק את התוכנה הטובה ביותר בשוק כדי למנוע תחרות ולשמור על נאמנות הלקוחות. עם זאת, מציאת חברת בדיקות טובה קשה. אין חברות מוכווני היטב מוסמך בדיקות איכות בדיקות שיכולים לענות על הציפיות שלך ולהוכיח את מודל שיתוף הפעולה הנכון שלך עבור בדיקות תוכנה מיקור חוץ הפרויקט. מאמר זה מציג את הטיפים החשובים ביותר על איך למצוא את חברת בדיקות האיכות הטובה ביותר.

הגדרת מודל ברור של שיתוף פעולה

בדיקות תוכנה אינו תהליך חד פעמי, כי גם אם יש לך תוכנה אחת, גרסאות איטרציה של המוצר שלך יהיה זמין. לכן, בקרת איכות הוא פרוייקט מתמשך. אתה חייב לעבוד עם חברת בדיקות שיכול לעבוד בהרמוניה עם הצוות שלך ואת הארגון כדי לספק את התוצאות שאתה מצפה בזמן שיא. לכן, לפני שהצטרף לחברה בדיקות תוכנה, מודל שיתוף פעולה לטווח ארוך צריך להיות מפותח. אם אתה מרגיש שאתה לא מוכן מודל שיתוף פעולה לטווח ארוך, מתאר דרישות ברורות ואת התוצאות הצפויות של החברה בדיקות בקרת איכות. זה יעזור להאיץ את הדיונים כאשר אתה מתחיל לחפש את החברה הטובה ביותר למיקור חוץ בדיקות תוכנה.

ראה הפניות והפניות

חשוב להסתכל על העבר עבודה וסיפורי הצלחה של החברה כדי לוודא שאתה לשכור את התוכנה הטובה ביותר בדיקות תוכנה זה עבד. אתה יכול לבקש הפניות ללקוחות עם פרטים ליצירת קשר, כך שאתה יכול לדבר איתם לבדוק. אתה יכול גם לראות את העדויות של חברת בדיקות מיקור חוץ קיבל מלקוחות מרוצים. זה ייתן מושג על מקצועיות וניסיון של החברה.

תסתכל מסביב לעולם הדיגיטלי

כדאי לבלות קצת זמן איסוף מידע על החברה באינטרנט באתרי אינטרנט שונים לדבר על החברה. אתה יכול לראות חוות דעת משוחדת על החברה כי ייתן לך מושג איך החברה פועלת ומה המוניטין של החברה. זה תמיד טוב למיקור חוץ בדיקות תוכנה לחברה בעלת מוניטין באינטרנט חזק וחיובי. נא להיות ליברלי להתעלם ביקורות שליליות, כי אף אחד לא יכול בבקשה את כולם.

בקש הצעה מלאה

זה תמיד טוב לקבל הצעה מקצועית מחברה שיש לה את כל הפרטים. היישום חייב לשתף את היקף העבודה וגם מה לא חלק מהעבודה. ההצעה תכלול רמז למקצועיות, תוויות עבודה ורמת עסקים. היישום גם יעשה דברים ועלויות שקוף, אשר יסייע למנוע זעזועים שיגיעו מאוחר יותר.

אלה הם הדברים הכי טובים שאתה יכול לעשות כאשר מחפשים את התוכנה הטובה ביותר בדיקות החברה. צעדים אלה יסייעו לך למצוא חברה טובה שתעבוד איתך במשך שנים רבות בתהליך של פיתוח החברה ומסירה של תוכנה באיכות גבוהה.

Leave a Reply