המגמות האחרונות בפיתוח תוכנה

admin

לחברות תוכנה עם שיטות ניהול גמישות וזריזות יש יתרון תחרותי משמעותי. כדי לנצל את היתרון הזה, הארגון חייב קודם לייעל את תהליך ניהול השחרור ולזהות את הכלים המתאימים ביותר לניהול פלטפורמות וגירסאות.

בשנת 2016, שמענו קצב איטי ומתמיד של כלים חכמים, כולל chatbots ופתרונות אחרים באמצעות AI, אנליזה חזויית והצעות בענן. בשנת 2017, הם יהיו מקורקע לחלוטין בחברות מענפים שונים, ואת המגמות האחרונות יוגשו השנה. השנה מציגה טכניקות מתקדמות יותר בהשוואה לשנה שעברה. כל הפתרונות הללו נועדו לסייע לחברות להתחבר טוב יותר למשתמשים ברמה האישית ולשפר את איכות השירות ללקוח, בין אם הלקוח נמצא במשרד, בחנות או במשרד הרופא. פתרונות אינטליגנטיים אלה, שיהפכו לכלים סטנדרטיים בכל מקום, ימלאו את הפער בין אנשים למחשבים; משקפים באופן מדויק יותר את תפקיד האדם, ובמקרים מסוימים הם מחליפים אותו. נדון כאן כמה מן המגמות האחרונות בפיתוח תוכנה, בזכותו תוכלו ללמוד עוד על המגמות האחרונות.

יישומים ניידים –

רוב הצרכנים מעדיפים יישומים ניידים ניידים מאתרי אינטרנט ניידים ורוצים את הידע שלהם לנסוע דרכם. לכן, בעל אתר פתוח אינו מספיק, וחברות ימשיכו להעביר את העסק שלהם ליישומים ניידים מקומיים.

שיטות זריז

Agile הגיע לגיל הרוב, ועכשיו תופסת עמדות חזקות יותר מבעבר. יזמים כמו זה כי מתודולוגיה גמישה מאפשרת להם להפעיל יישומים פועלים מהר יותר, להתחיל לייצר הכנסות מהר יותר וליישם שיפורים נוספים במידת הצורך. מתכנתים רבים גם אוהבים את זה, כי זה מקל על תקשורת בין מחנה הפיתוח וניהול מסייע להגביר את היעילות של תהליך הפיתוח.

ביקוש מוגבר לבטיחות

בשל הכמות ההולכת וגדלה של נתונים אישיים וממשקי API פתוחים, מידע משתמש רגיש הופך להיות חשוף לפשעים מקוונים כגון הפרת מערכות תשלום לצרכנים ניידים, האקטיוויזם, פיצוח של אחסון המוני בענן, השתלטות על משתמשים ורנסוור (חברות כופים). זה ידרוש אמצעי אבטחה כדי להרחיב הן בהיקף והן בעליונות.

הטכנולוגיה ענן הוא צובר פופולריות. משתמשים משתמשים יותר ויותר מכשירים, רוצים לגשת לנתונים שלהם מגאדג'טים רבים, וטכנולוגיית הענן היא מקיפה. בנוסף, יצרני האלקטרוניקה ברחבי העולם משקיעים רבות בתחום האבטחה של ענן וענן. גרטנר צופה כי עד שנת 2018, 30% מהחברות מוכווני השירות יעבירו את רוב יישומי ה- ERP לענן.

טכנולוגיות כגון עוזרים אישיים וירטואליים, פתרונות אבטחה ופתרונות שיווקיים יספקו רמה חדשה של פונקציונליות למשתמשים עסקיים על ידי הכללת למידה קוגניטיבית ואוטומציה של תהליכים אוטומטיים. רוב חברות פיתוח התוכנה הגדולות בעולם ישתמשו פתרונות אינטליגנטיים כדי לשפר את חוויית המשתמש העסקי בשנה הקרובה. לכן, אלה הם המגמות האחרונות בפיתוח תוכנה המסייעים לך ללמוד עוד על מגמות בפיתוח תוכנה, כמו גם לבחור את חברת התכנות הטובה ביותר בקריירה המתוכננת שלך.

Leave a Reply