היתרונות העיקריים של תוכנת CRM ניידת למכירות גבוהות יותר

admin

טכנולוגיית הטלפון החכם היא כה מנצחת כי היא נשארת מחוברת לך רוב הזמן. זה נשאר פעיל כל הזמן שומר אותך מעורב. אתה לא ישן כשאתה ישן, אבל הטלפון נשאר בתפקיד זה. עובדה זו אינה נוגעת לי, אתה, הלקוחות שלך או כל בעל עסק אחר. זה הסיפור של כמעט כל אחד מאיתנו. אז, כאשר טלפונים חכמים הם חלק כה חשוב של חיי אדם, למה לא להשתמש בתועלת שלה?

בגלל טלפונים חכמים הם חכמים מאוד, נגיש וזמין במגוון רחב, הם יכולים לשמש גם בחברה. באפשרותך להרחיב את הכלי על-ידי שילוב מכשירים ניידים עם טכנולוגיית CRM. SugarCRM ו- SuiteCRM הן שתי הטכנולוגיות המצליחות ביותר התומכות בעיבוד עסקי. השילוב של טכנולוגיות אלה עם מכשירים ניידים יכול להביא תועלת רבה לחברות. אני בטוח שלא היית רוצה להישאר בשוק תחרותי זה.

בואו נדבר על איך SugarCRM ו- SuiteCRM Mobile App יכולים לסייע לחברות להגביר את הצמיחה האסטרטגית באמצעות גישה מורחבת.

שיתוף מידע פשוט וממופה

כפי שאמרנו בעבר, הנייד נשאר איתנו כל הזמן. בדרך זו, ניתן להשתמש בכלי זה עם יישומי SugarCRM ו- SuiteCRM Mobile. זה יעזור לצוות המכירות לקבל הודעה מיידית של לקוחות פוטנציאליים חדשים ולתכנן את גובה הצליל. שירות הגישה המהירה מאפשר את אחזור מידע הלקוח בזמן אמת ואת האסטרטגיה של הגישה שלהם כדי לסגור את העסקה. לדוגמה, אם איש המכירות שלך נמצא בפגישה עם לקוח וצריך נתונים, יישומים ניידים מסירים את הצורך לחזור למשרד ולאסוף נתונים. זה יכול לאחזר מידע בתוך כמה ברזים של היישום.

עבור משתמשי הטלפון של Android, יישומי SuiteCRM ו- SugarCRM עבור Android מספקים יוקרה. הם יכולים לשלוח את היישומים שלהם, תלונות ופניות ישירות מן הבקשה. זה עוזר להם לעבור את "קונבנציונאלי ביקור במשרד מ 9 ל 6" גישה.

אסטרטגיות כיצד להתקרב הלקוח

מחקרים מראים כי חברות באמצעות יישומי CRM ניידים השיגו 65% גבוה יותר מטרות המכירות. אבל מי לא להשתמש ביישום CRM נייד, יכול להשיג רק 22% של המטרות שלהם. הסטטיסטיקה הזאת אומרת הכל. המודולים והפונקציות של CRM משפרים את מחזור המכירות, אשר מסייע בהכנת האסטרטגיה הנכונה לשיפור המכירות והיעדים. יישומי Android של SugarCRM ו- SuiteCRM מספקים שליטה רבה יותר על צוות המכירות שלך. הם יכולים לעקוב אחר הלקוחות שלהם, להציג יומני הפגישה הקודמת שלהם להבין את דרישות הלקוח בצורה אסטרטגית.

להוביל מחזור מכירות מחושב

האם אתה עדיין עובד עם אלה קבצים מגה חתיכות גדולות של ניירת כאשר אתה מקבל שובל? CRM Mobile App מעשיר את מחזור המכירות שלך ומבטל בעיות במכירות. זה מקצר את מחזור המכירות עושה את זה מחושב. מערכת מרכזית להחלפת מידע ממזער את התלות בין מחלקות ותהליכים יותר עבודה עם פחות אינטראקציה. זה מאפשר לך לקצר את זמן העיבוד ולהאיץ את מחזור המכירות. יישום SugarCRM עבור אנדרואיד מאפשר לך להתאים בקלות את היישום הנייד למבנה הארגוני כדי להאיץ את הקצב העסקי.

שפר את תובנות הנתונים

יישום ה- CRM לנייד הופך נתונים מרכזיים לזמינים לכל העובדים, גם אם הם מחוץ לעבודה. זה עוזר להם להיות מעודכנים ולא להחמיץ שום לקוח אחד קצר. יתרון נוסף של יישום ה- CRM הנייד הוא ניתוח. יישומים ניידים רבים CRM מ סוכר ו SuiteCRM זמינים עם ניתוחים המציעים תובנה טובה יותר. ניתן לחלק מידע ולהציג פרטים קטנים. תהליך זה מחדד את אסטרטגיית המכירות ותוכניות לעתיד.

אז, אם אתה משתמש SuiteCRM או SugarCRM, זה הגיוני יותר לכוון את התכונות שלה בצורה קומפקטית באמצעות יישומים ניידים. SuiteCRM אנדרואיד App תרחיב את הגישה שלה לסמארטפון גדול עם גיר.

Leave a Reply