דיון חלק מהתכונות של תוכנת החתימה

admin

תוכנת החתימה באינטרנט יש תכונות רבות המסייעות לארגונים לאסוף חתימות באינטרנט ולא לבזבז זמן או כסף לעבוד עם נייר. במאמר זה נדון בכמה מהתכונות והיתרונות של השימוש בתוכנה.

אינטגרציה קלה

החתימות עצמן אינן החשובות ביותר – החתימה הדרושה לחתימה חשובה יותר. חברות זקוקות לחתימות מלקוחותיהן משום שהן מעוניינות לאשר או לאשר פעולות או עסקאות מסוימות או למטרות אימות. כך או כך, החתימה היא חלק מתהליך או עסקה רחבים יותר, ולכן בעלות על תוכנת חתימה בבידוד אינה ישימה במיוחד. תוכנה זו חייבת לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם פתרונות עסקיים אחרים התומכים בעסקה. לכן, יש צורך בפתרון החתימה להיות קל להשתלב עם פתרונות אחרים, ואת הפתרון בנוי על ארכיטקטורה פתוחה.

נניח שאתה קונה פוליסת ביטוח ואתה חייב לחתום על מדיניות מקוונת כדי לאשר את הנתונים שסיפקת ולהשלים את העסקה. כאשר פתרון החתימה משולב במערכת או באתר התומך בעסקה, התהליך ניתן להסתיים תוך מספר דקות.

מהיר ליישם

תוכנת החתימה היא קלה לשלב וליישם במהירות. בגלל התוכנה זמינה באינטרנט, בעיות רגילות הקשורות פתרונות עסקיים עברו – תחזוקה ואירוח. כל שעליך לעשות הוא ליצור חשבון דומה לאתר אחר או יישום ולהתחיל להשתמש בפתרון. הספקים יספקו את ה- API או השירות הנדרש כדי לשלב אותו עם פתרונות אחרים.

אמין

התוכנה חתומה מאוד אמין. מכיוון שהמסמכים ניתנים באופן אישי למועמד הנכון, ומכיוון ששני הצדדים יודעים תמיד על מצב המסמך, ניתן לקבל מידע מהימן על כל ההליכים.

אין חתימות חסרות

אין דבר יותר מאשר צורך לקבל מסמכים ללא חתימה בכל המקומות המיועדים. קח דוגמה לפתיחת חשבון בנק. הלקוחות יצטרכו להיכנס למקומות רבים לפני שהם מסופקים. לעתים קרובות, הלקוחות מאבדים את היכולת להיכנס למקומות מסוימים. לעומת זאת, כאשר התוכנה משמשת למטרה זו, היא מוודאת כי כל המקומות שבהם החתימה נחוצה, הושלמו כהלכה ואינם שולחים את המסמך לשולח אם קיימים שדות לא מלאים. לשדרנים יש גם חופש מוחלט בקביעת מספר החתימות הנדרשות והמקומות שבהם הם נמצאים. הם יכולים ליצור תבניות לחסוך זמן.

יחיד, מרובה, בו זמנית

פתרון התוכנה החתימה יכול לטפל בכל דבר – ניתן להשתמש בו כדי לשלוח מסמכים לנמען אחד, זה יכול להישלח למספר נמענים בו זמנית, זה יכול לדרוש חתימות באותו זמן וזה יכול להיות מתוכנת לעשות דברים בצורה היררכית. משתמשים יכולים להתאים לחלוטין את כל מה שהם עושים עם התוכנה. כמו כן, אם החתימה חייבת להיות נמשכת על ידי כל פעולה, אתה יכול לעשות את זה באופן אוטומטי.

Leave a Reply