גלה את עולם בדיקות התוכנה הודות לווירטואליזציה ברשת

admin

הצורך וירטואליזציה ברשת בבדיקת תוכנת היישום.

בדיקות תוכנה חשוב להשלמת והשלמת תהליך שדרוג התוכנה. הבוחן חייב לקבוע את תנאי הבדיקה ולכתוב על התוצאות באמצעות מגוון של כלי בדיקות תוכנה הדורשים השקעה מרובה פלטפורמות הבדיקה.

היתרונות של וירטואליזציה בדיקות תוכנה על ידי הגדלת הגמישות והביצועים של חומרה ומספקת מינוף של סביבות בדיקה וירטואלית.

ישנם מספר מוצרי תוכנה הדרושים כדי לבדוק בתנאים מסוימים, כגון תצורות שונות ולחצים ברשת נדרשים. במקרים כאלה, בודקים יכולים להסתמך על טכנולוגיות וירטואליזציה כדי לספק את המשאבים הדרושים. רשת וירטואליזציה בהגדרות בדיקות ביצועים ניתן לשנות בהתאם לצרכים בדיקה.

וירטואליזציית רשת בבדיקות תוכנה מסייעת גם לבודקים לחבר רשתות פיזיות שונות לרשת פיזית אחת או לחלק רשת פיזית אחת לרשתות אנליטיות שונות.

תהליך זה כולל בדיקת היישום / תוכנה תחת הגדרות רבות כדי לקבוע את התוצאות בזמן אמת. המצב הנוכחי כולל קשיים שונים, למשל הבדלים בהעברת נתונים, שינויים במערכת וקפיצה בתנועה; וירטואליזציה ברשת ב loadrunner מסייע במדידת השפעתה על היישום.

היתרונות העיקריים של וירטואליזציית רשת בבדיקות תוכנה

וירטואליזציה של פונקציות רשת ידוע גם בשם תוכנה מוגדרת ברשת, מעודד פרויקטים לתכנת ולהפוך זמין ברשתות לפי דרישה, למרות היעדר גישה פיזית נתבים או מתגים, וירטואליזציה ברשת במערכת בדיקות ביצועים תמיד זמין עבור תוכניות הבדיקה כל נקודה נדרשת. זה נותן יתרונות רבים על הקו הקדמי כי פרויקטים יכולים להפיק תועלת.

רשתות Gainful

ניתן לנהל התקני רשת באמצעות מסוף ניהול יחיד באמצעות וירטואליזציית רשת. וירטואליזציית רשת בבדיקות תוכנה אינה דורשת גישה פיזית למתגים או לכל מיומנויות / מאפיינים נוספים לניהול נתבים ומתגים שונים. זה מותג טכנולוגיית הווירטואליזציה פשוט יותר חסכונית רשתות, כי הם מפחיתים את עלויות הרכישה של נתבים ומתגים.

זה מביא מהירות

וירטואליזציית רשת בבדיקת תוכנה פירושה שרשתות ניתנות לתכנות רבות זמינות על פי עומס העבודה הנדרש. הוא מעביר יישומים בפחות זמן, כך שתוכל להגיב מהר יותר. זהו יתרון מרכזי של וירטואליזציה, אשר יש לקחת בחשבון בעת ​​שימוש ברשתות וירטואליות, כי המהירות היא מרכיב הכרחי בהצלחה להפעיל את היישום.

היכולת להתאים את הווירטואליזציה של הרשת בבדיקות ביצועים

אם זמינות הרשת קבועה ואינה תומכת בהתאמות הנדרשות לבדיקת היישום, הוירטואליזציה אינה זמינה בשלב זה. זה לא להגביל את טופולוגיית הרשת, אבל מספק צדדיות ואת היכולת להסתגל להגדרות הרשת. לכן, יש לך את התואר כדי ליצור רשתות וירטואליות יקרות על פי צרכי הבדיקה שלך.

צמצם את זמן ההשבתה

פתרון בעיות רשת מוביל זמן השבתה ארוך יותר של יישומים עסקיים לבזבז משאבים, זמן ומאמצים.

על ידי לקיחת מצבים תחרותיים בשוק, לכל מטרה ומטרות, עמותות לא יכול להיות השבתה.

יש לה מנוע אנליטי כדי לפקח על הרשת ולספק מידע בעבר ובהווה. נתונים אלה יכולים לשמש את היישום ואת APIs, אשר מבטיח יכולת הסתגלות טובה יותר וקלות השימוש של היישום.

בדרך זו, זה גם מקצר את זמן ההשבתה של היישום ומגביר את המהירות של פעילויות הקשורות פועל / מעדכן יישומים.

Leave a Reply