בדיקות Bash Bugs מפחית את איכות התוכנה

admin

הפעלת הבאג הוא פאזל מכוער של שיפור תוכנה. אתה לא תקרא עליהם בשיעורי הנדסת תוכנה או בסדנאות אסטרטגיות מתואמות. זה נקרא באג באש הוא בזבוז זמן על בסיס קבוע.

למרות הטעויות הן חלק בלתי נמנע וטבעי של ההליך, אם בכל עת, להיפגש איתם. בין אם אתה סטארט-אפ או בחברת אנרגיה, יש כמה שיטות שונות שאתה יכול להילחם. צוותי בדיקות האיכות של QA, בדיקות אוטומטיות ופרסים על טעויות הן דוגמאות מודרניות לכך.

מהו באג באש?

זוהי פעילות בדיקה שבוצעה על ידי אנשים שונים בעת ובעונה אחת. הוא עשוי להכיל אנשים מצוות דומה או להתעניין באנשים מקבוצות שונות. אין שילוב חסר תקדים של אנשים חדשים שאינם מוצגים כלל. הוא אינו קובע דרישות עבור אנשים שיכולים להשתתף בו. זה נורמלי כי אנליסטים, מנהלים, מתכנתים, כמו גם בודקי לקח חלק בשגיאה של הפרויקט.

נסו לא להתבלבל עם ShellShock / Bash Bug

ואכן, רק כדי להתרחק כל הפרעה – אולי אתה יודע משהו כי רבים קוראים "אבטחה bash" או "ShellShock". בניגוד לבדיקות, באג הבאש הוא חולשה נוספת שהתגלתה לפני שנה שמשפיעה על רוב צורות המערכות UNIX ו- Linux, כמו גם MacOS X. במקרה זה נעשה שימוש יעיל, GNU Bash מרחוק קוד. לאפשר האקרים להשתלט על המחשב היעד.

שיטות עבודה מומלצות עבור בדיקת שגיאות Bash:

בצע את שיטות העבודה המומלצות הללו כדי להחיות את איכות התוכנה מן הפגישה Bug-Bash.

  • הכרז על הפעילות הרבה לפני כן, כנראה בסביבות 14 יום מראש.

  • עצור את אוסף שבו פעילויות הבדיקה הם להתבצע.

  • בצע מפגש הכנה קטן עם הקבוצה סביב תרשים המבנה. מאותו רגע, תנו להם להשתמש במסגרות עצמן.

  • תן לקבוצה כמה מקרים של דוח באגים גדול.

  • שמור על גירויים להפוך חברים.

יתרונות:

קודם כל, הם שיטה יעילה מאוד למצוא טעויות רבות בזמן קצר. הנקודה היא להפעיל את bug-bash באופן מיידי, תוך התחשבות כי כל תגליות ניתן לתקן חלקיק של השני על ידי מתכנתים.

מה עוד, זה יגרום למשימה להיות טעונה בהתלהבות – הפסקה מתוכניות תכנות ארוך עם חדות גבוהה, עכשיו הוא הזדמנות באמת לשחק עם היישום ולראות איך זה הולך.

התנועה יכולה להיות פרודוקטיבית אם היא מאורגנת ומתבצעת בהתאם לחוק. בכל מקרה, יש להשתמש בה עם אזהרה. האם אי פעם היית מעורב בזה? כתוב לנו אם זה היה מועיל במשימה שלך.

Leave a Reply