4 בחירת תוכנה לבניית אתר חברות

admin

אם אתה חושב על בניית אתר חברות, תצטרך כמה תוכנות שלא רק להרחיב את שטח האתר שלך, אבל יאפשר לך לנהל מנויים, לשלוח הודעות דוא"ל, לאסוף תשלומים ולספק תוכן שנרכש.

נכון לעכשיו, וורדפרס הוא אחד הפלטפורמות הטובות ביותר והפופולריות ביותר עבור שירות באתר החברות. אמנם יש עוד אפשרויות תוכנה חבר שאינם מבוססים על וורדפרס, הם אינם כלולים במאמר זה.

כמו רבים וורדפרס plugins, בחינם ו שילם גרסאות זמינות. גירסאות בתשלום הם בדרך כלל יציבים יותר בדרך כלל יש יותר תמיכה. אל תתעלם גירסאות חינם, כי כמה מהם יכולים מאוד לענות על הצרכים שלך בהתאם למורכבות של האתר שלך וכיצד להגדיר את זה.

תוכנה חופשית ליצירת אתרי חברות

S2member

הגרסה הבסיסית היא בחינם. הגרסה Pro עולה בערך 189 דולר עבור רישיון מושב יחיד. הגרסה החינמית יכולה לתמוך PayPal כמו שער תשלום משולב, תומך 4 רמות של חברות, אבל אין תכונה תוכן ירידה. עם זאת, גרסת Pro מורחבת על ידי כל המגבלות האלה של הגרסה החינמית.

חברות 2

הגרסה החינמית של תוכנה זו עונה על הדרישות של רוב יצירת אתר חברות חדש. יש לו ארבע אפשרויות לחברות, תוכן סטנדרטי, מטפטף, אורח ברירת המחדל. קבל PayPal, פס ו Authorize.net ולאפשר לך להגן על כל תוכן וורדפרס באתר שלך. גירסת Pro שלהם ($ 49 לחודש) מוסיף תכונות נוספות כגון קופונים, מדיניות הגנה יותר וניהול מרובות של אתרים ממיקום יחיד.

תוכנה בתשלום עבור אתרי החברות

פרופסור פרו

זהו התוסף הבסיסי בקהילת החברות המקוונת. התכונות העיקריות של AMember Pro כוללים את היכולת לתמוך בתוכנית השותפים שלה, שולחן העבודה המארח, לשלוח עלונים מתוך התוסף, להשתלב עם מגוון רחב של מערכות תשלום autoresponders, ולספק רמות חברות ללא הגבלה ואפשרויות. משתמשים רבים חושבים כי זוהי תוכנת חברות מעולה עבור אספקת מוצרים דיגיטליים באמצעות הורדה.

חבר משאלות

התכונות העיקריות כוללות רמת חברות ללא הגבלה, אפשרויות רבות לחברות, בשילוב עם שילוב של עגלת הקניות עם הרבה מערכות כרטיס פופולרי, כגון PayPal, פס ו Authorize, נטו. זה גם משתלב היטב עם תוכניות autoresponder הטוב ביותר.

מהו האתר הטוב ביותר של החברות שלך?

לפני בחירת תוכנת חברות, להחליט אילו תכונות תצטרך. לדוגמה:

  • האם אתה צריך מספר רמות של חברות?

  • האם תציע תוכן מנוקד או תוכן רק באזור החברים?

  • באיזה מעבד תשלום תשתמש?

התשובה לשלוש השאלות הללו תגרום מלכתחילה להגבלת מספר התוכניות לבחירה. לאחר מכן, הוא מחליט אם גרסה חופשית או בתשלום תספק את שאר התכונות שאתה רוצה באתר החברות שלך.

Leave a Reply