תוכנה לניהול כוח שדה: העתיד של פיקוח אוטומטי

admin

מהו כוח שדה תוכנה לניהול: מבוא

אוטומציה הולך יד ביד עם שחקנים מכל התעשייה. מתן רווחיות באותו זמן, זה גם עוזר למזער את כמות העבודה האנושית עבור משימות שניתן לבצע בקלות באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר באמצעות יישומים ניידים. התוכנה המודרנית בתחום ניהול הכוח תוכננה לענות על צרכי החברות כדי להתעדכן בכל פעילויות העובדים ולהשתמש בפוטנציאל המרבי שלהן. התוכנה היא בעצם כלי ניטור פעילות העובדים מרחוק בתחום. ניהול העליון יכול להציג ולאחסן רשומות של כל הפעילויות בתוך ומחוץ למשרד, כמו גם בתחום, באמצעות יישומים אלה באמצעות קל לשמור על קונסולות ממשקים ידידותיים למשתמש.

כיצד התוכנה ניהול כוח שדה תכונות בולטות

  1. רוב תוכנת ניהול כוח השדה המשמשת בו כוללת את הפונקציות הבאות:
  2. יישומים ניידים המותקנים בטלפונים של העובדים. הם עוקבים אחר העבודה היומיומית של עובדי השטח האחראים להאצת הצמיחה במכירות.
  3. יישומים אלה יכולים לשמש את ניהול המשרד כדי לשמור על קשר קבוע, מוחשי עם התרחיש באתר, עוזר לגבש אסטרטגיות המבוססות על ביצועי העובדים ותנאי השוק.
  4. תחומים רבים בהם מועסקים הדירקטורים ניתנים בעת ובעונה אחת באמצעות קונסולה אחת במשרדי החברה באמצעות יישומים אלה.

יכולת זו לפקח ולפקח על פעולות ישירות מחדר הישיבות של המשרד הופכת את יישומי ניהול כוח השדה הזדמנות נוחה לענקי התעשייה הגדולים שצופים להגדיל את שווי השוק שלהם.

מי יכול להשתמש בו?

  • כל ארגון המעוניין להתבונן בפעילויות העובדים בשעות העבודה כדי לקבוע את ביצועיו, יכול להשתמש בשירותי תוכנת ניהול כוח השדה.
  • את העלויות של מעורבות כוח משימה אנושי לניטור ניתן למזער על ידי התוכנה.
  • יישומים אלה שימושיים למעקב אחר התקדמות המכירות בזמן אמת על ידי הנהלת צוות המכירות.
  • ניהול שורה גבוהה יותר יכול להפיץ, לתמוך ולעקוב אחר הפעילות של העובדים המועסקים בתחום. הם יכולים לנתח את נטיות הלקוחות באזור, היתרונות והחסרונות של הפעילויות שבהן ההנהלה מתמקדת במכירה ובכדאיות של הפעילות. השימוש ביישומים אוטומטיים המבוססים על ממשקים חלקים מקטין באופן משמעותי את המאמץ תוך הבטחת תוצאות מדויקות.

ארגונים המסתמכים בעיקר על עבודת שטח כדי להגדיל את המכירות והצמיחה ולהרחיב את העסק שלהם, רצוי להשתמש ביישומים אלה המספקים ערנות שוטפת בכל פעילויות הצוות בשטח ולעזור להם לקבל החלטות על חלוקת המשאבים. המשימה ניהול לא קל יותר מאשר באמצעות תוכנת ניהול כוח שדה העוקב אחר פעולות ביצוע היומי באזור העבודה. כאשר כל החברות לעסוק עובדים בקנה מידה גדול, עין אנושית כמעט לא יכול לפקח על הביצועים של כל אדם מיושם בתחום. יישומים אלה ניידים לעקוב אחר ההתקדמות שלהם בזמן אמת, מה שמקל על מנהלי המשרד לרשום ולהעריך את עבודתם, ולהקצות להם את המשאבים המתאימים בהתאם לדרישות הנוכחיות בתחום נתון.

Leave a Reply