תוכנה וחומרה ידע בסיסי

admin

תוכנת מחשב מאפשרת לאנשים לעשות את מה שהם צריכים בפעילויות היומיומיות שלהם. הגדרה מורכבת יותר של תוכנת מחשב; התוכנה היא תוכנה המאפשרת למחשב לבצע משימה מסוימת, בניגוד למרכיבים הפיזיים של המערכת. המרכיבים הפיזיים של המערכת היו על מה אני מדבר על ההודעה האחרונה, ציוד אמיתי כי אדם יכול לגעת פיזית.

התוכנה הנפוצה ביותר שאנשים יודעים עליה היא מערכת ההפעלה. מערכת ההפעלה היא תוכנת מערכת המאפשרת הפעלה נכונה של תוכנות אחרות. מערכת ההפעלה היא האדם האמצעי לאינטראקציה בין חומרה לתוכנות אחרות. התוכנה שברצונך להתקין יש לטעון על דיסק קשיח או RAM. לאחר טעינה של התוכנה על אחד משני פלטפורמות הנתונים הללו, ייתכן שהמחשב יפעיל את התוכנה.

אנשים יש תוכניות שונות רבות המאפשרות להם לעשות משימות שונות. לדוגמה, Microsoft Word מאפשר לך לכתוב עבודות וליצור תבניות. זה סוג של התוכנה שאתה צריך כי זה מאפשר לך לבצע משימות מורכבות יותר במקום אחד במקום ללכת למקומות שונים. זה מה שאנשים עשו במהלך היום וזה נהדר לראות איך התוכנה היום היא להפוך את עולם הטכנולוגיה. התוכנה מאפשרת לנו ליצור דרך קלה יותר לבצע משימות וניתן למצוא רבים של הטכנולוגיות של היום, לא רק במחשבים.

מחשבים הם לא רק ציוד מחשבים, אבל זה משהו שאני אדון היום. יש הרבה סוגים שונים של ציוד מחשב, וכל הציוד אתה משתמש היא מערכת עבודה מלאה. חלק מהחומרה הנפוצה יותר שאנשים מכירים אותה היא כונן תקליטורים המאפשר למחשב לקרוא מידע ספציפי בתקליטור, וכונן הדיסק FLOPPY, שהוא חומרה ישנה בהרבה, מאפשר לך לעשות בדיוק אותו דבר כמו תקליטור, אבל בצורה פחות מספקת. שני אלה מוכרים יותר לאנשים כי אלה שתי חתיכות של ציוד שבו אנשים אינטראקציה עם ביותר.

רכיבי חומרה גדולים אחרים הם: כוננים קשיחים, זיכרון (RAM), לוח אם, ספק כוח ומעבד עיבוד מרכזי (CPU). דיסק קשיח הוא התקן זיכרון לא נדיף שמאפשר להקליט מידע, בין אם הוא מופעל או כבוי. באפשרותך לשמור לצמיתות מידע בכונן הקשיח ולאחר מכן לשחזר אותו בכל עת שתרצה. זיכרון, הידוע גם בשם RAM, משמש גם לאחסון מידע הן באופן קבוע והן באופן זמני. RAM עובד עם רוב תוכנות מערכת ההפעלה, כי אני אדבר מאוחר יותר. לוח האם מתחבר הכל ומאפשר לציוד לתקשר בכל דרך שהיא. לוח האם הוא הבסיס של המחשב והוא מרכיב בלתי נפרד של העבודה של המחשב. הוא מקבל כוח מהספק הכוח ומעצים את המעבד ורכיבים אחרים כגון RAM.

המחשב מורכב יותר מהדברים האלה, אבל אלה הם חלק מהדברים החשובים ביותר שחשבתי שאתה צריך לדעת. בפעם הבאה אני אדבר על תוכנת מחשב.

Leave a Reply