תוכנה ההטבה – checklist לפני הרכישה

admin

תוכנות צדקה דורש עבודה אמיתית – אתה צריך לעשות הרבה מחקר לפני שאתה קונה את זה. בנוסף לחלק המחקר, אתה צריך הרבה מידע כדי לדעת בדיוק הכל על התוכנה שבחרת עבור הכנסייה שלך או ארגון ללא כוונת רווח.

אם אתה מישהו חדש על כל תהליך בחירת התוכנה, מומלץ לעקוב אחר ההנחיות ולאחר מכן לבחור את התוכנה המתאימה. אם אתה מחפש קצת עזרה רצינית, אתה יכול לבחור את התוכנה המתאימה ביותר לצרכים שלך, זה שיא זה יהיה מאוד מועיל.

לעשות מספיק מחקר – הדבר הראשון שיש לכלול ברשימה של כל אדם לפני הבחירה של התוכנה הכנסייה הוא מחקר – כדי לוודא שאתה אף פעם לא לפספס את החלק הזה. מחקר חשוב, כך שתוכל להבחין מגוון של אפשרויות זמינות לדעת בדיוק איזה מהם יהיה מועיל ביותר עבור הצרכים של הכנסייה וניהול.

השווה את האפשרויות שלך – ההשוואה לא תמיד צריך להיות בחירה בין כמה אפשרויות תוכנה זמין, אבל יש יותר ממה שאתה צריך לדעת. על ידי השוואת האפשרויות, להשוות את השוק המקוון או לא מקוון לקנות את התוכנה – ולוודא שאתה עושה את זה נכון או פשוט לעשות את ההצעה הלא נכונה בשבילך.

הגדר את התקציב – תמיד לוודא שיש לך תקציב קבוע ואתה צריך תמיד להשקיע את הכספים הדרושים. לאחר שתגדיר את התקציב שלך, אתה יודע בדיוק מה אתה מחפש ולבלות את הסכום הנכון. בעוד כמה אנשים חושבים כי התקציב מגביל אותם בתהליך הבחירה, אחרים מאמינים כי זה עוזר להם לבחור תוכנה שמעולם לא נופל מחוץ לתקציב שלהם, נותן להם את כל הפונקציות הנדרשות בעניין זה.

הכר את העדכונים והכללים – לכל תוכנה יש קבוצה ייחודית של כללים המשתמש התוכנה חייב בהחלט לעקוב. כקונה, חשוב להבין את הכללים וכיצד הם משפיעים על השימוש בתוכנה ותכליתה. בנוסף, זכור על עדכוני תוכנה ותכונות שניתן להציג בשנים הקרובות. בעת בחירת התוכנה, ודא שיש לך את כל המידע על מדיניות העדכון ולנתח ולפענח על בסיס זה איך התוכנה תשפיע על ניהול הכנסייה בעתיד.

הדבר הטוב ביותר להגיע לרשימת הבדיקה כדי לרכוש תוכנה היא שאתה יודע בדיוק אילו נקודות לזכור בעת ביצוע הבחירה הראשונה שלך. עוברים רשימת תיוג פירושו תוצאה חיובית מובהקת עבור תהליך בחירת התוכנה.

זכור את הנקודות לעיל ולעשות את הצעד החכם הראשון לקראת בחירת תוכנת הכנסייה.

Leave a Reply