מגמות חם בתעשיית התוכנה

admin

תעשיית פיתוח התוכנה היא דינמית. מעת לעת, שינויים חדשים בפיתוח תוכנה מוצגים, מה שהופך את התעשייה מוצק. היה זמן שבו יותר ויותר אנשים מעדיפים אפשרויות עבודה בתחום ה- IT. באותו זמן, התפקיד של מתכנת או מהנדס הפך משמעותי. באותו זמן, במיוחד בתעשיית התוכנה, היה מספר מצומצם של טכנולוגיות. Java, C + + היו נפוצים באותם ימים. המצבים שונים היום. טכנולוגיות חדשות רבות נוצרו כרונולוגית. אלה כוללים: רובי, Python, Object C. לימוד מספר שפות מחשב אינו הופך אותך מוכן לשוק העבודה, אלא אם כן אתה מרוויח מיומנויות נוספות.

סלולרי

לאחרונה, טלפון סלולרי או טלפון חכם הפך לחלק בלתי נפרד מהיחידה. הוא משמש לתקשורת. כיום, חברות ברחבי העולם מפתחות אתרי אינטרנט ידידותיים לניידים. עם הפופולריות ההולכת וגדלה של טלפונים ניידים המבוססים על IOS ו- Android, חברות ברחבי העולם מחפשים אנשי מקצוע אשר מומחים בעיצוב יישומים. מחקרים מראים כי מעסיקים של חברות חברות בדרך כלל להעסיק מומחים בעלי חשיפה מתאימה בפיתוח יישומים ניידים.

נתונים גדולים

חברות ה- IT עובדות עם נתונים גדולים. הם אוספים כמויות עצומות של נתונים למטרה זו. כשזה מגיע לניהול או ארגון נתונים, זה מאוד קשה לעשות זאת. אחת המגמות החמות בתעשיית פיתוח התוכנה מנקודת המבט של המעסיק היא הדרישה של אנליסט נתונים, מדעי המחשב, ומנתח מערכות מחשב. מי מחובר ישירות עם תעשיית ה- IT, עבורם את העבודה עם נתונים הופך תנאי מוקדם.

ענן

לעתים קרובות, כמשתמשים במחשב או באינטרנט לנייד, אנו מאחסנים מסמכים חשובים בהתקני אחסון נתונים, כולל התקן אחסון בענן. היתרון בשימוש באחסון ענן כדי לשמור נתונים הוא שבאפשרותך לבחור בבטחה להפעיל חומרה אחרת שבה מאוחסנים אותם נתונים. טכנולוגיית ענן מציגה את הצורך להעסיק מומחים בניתוח נתונים והגנה על ענן. התקנים ניידים יחד עם טכנולוגיית ענן מאפשרים לנו גישה קלה לנתונים, הן לשימוש אישי והן למטרות מקצועיות. עם התפשטות הטכנולוגיה ענן, הביקוש לעובדים מוסמכים בתחום ענן המחשוב והביטחון בענן הולך וגדל.

פיתוח תוכנה

חברות ה- IT מנסות למלא את הפער בין מפתחים לפעולות. זה כדי לספק שירות הרבה יותר טוב ללקוחות ולקוחות. מהנדסי תוכנה מבוקשים מאוד. מומחים אלה מאפשרים לחברה למלא את הפער בין מתכנתים לפעולות, ובכך לסייע במתן ללקוחות מוצרים או שירותים באיכות גבוהה.

מהנדסי ממשק משתמש

הן Front-end ו- back-end התוכנה חשובים באותה מידה בפיתוח של התוכנה. חברות מרגישות צורך לשכור מהנדסי ממשק משתמש שיכולים לסייע ביצירת אפליקציות סלולריות ואינטרנט לצרכנים. מהנדסי ממשק המשתמש ממלאים תפקיד חשוב בחברת תוכנה, שכן יותר ויותר חברות IT יוצרות תוכנה ידידותית למשתמש ואינטואיטיבית.

עם זאת, חלק מן המגמות החמות אחרות בתעשיית התוכנה כוללות את רשת המכשיר, חוויית המשתמש מהסביבה, חומרי הדפסה תלת-ממדיים, מידע על כל דבר, למידה מתקדמת של מחשב, סוכנים אוטונומיים ודברים, ארכיטקטורת אבטחה אדפטיבית, ארכיטקטורת מערכת מתקדמת, אדריכלות שירות, ארכיטקטורת דברים באינטרנט פלטפורמת עד כמה שם.

Leave a Reply