למעלה 8 בית הספר תוכנה לניהול בהודו

admin

כדי להתמודד עם מגזר החינוך הגדל והשאפתני, באחריותם של כל מוסדות החינוך ליישם את מערכת החינוך של ה- ERP. תוכנת ניהול בית הספר הוא חובה בזמנים משתנים. הוא מטפל בכל פעילויות הקמפוס הקשורות לתלמידים. זה לא רק עושה דברים פשוט ומדויק, אלא גם חוסך הרבה זמן וכסף. עם זאת, זה תלוי בתוכנת הניהול שנבחרה. מערכת ה- ERP לבתי ספר ניתן לבחור על בסיס דרישות בית הספר. ניתן לבחור זאת על סמך גורמים שונים שנדרשו ונדרשים במכון.

חשוב מאוד שהמכון ינהל מחקר שוק ויכיר ספקי תוכנה של ERP שיציעו את הפתרונות הטובים ביותר בהתאם לדרישות הלקוח. להלן רשימה של 8 מיטב ERPs הספר מציע את הפתרונות הטובים ביותר עבור מוסדות חינוך.

מערכת ניהול בית הספר הטובה ביותר לא קל למצוא, ובזכות המחקר המפורט להלן הם מהימנים ביותר ואת הטוב ביותר הזמין על פלטפורמת האינטרנט.

1) Fedena:

Fedena היא מערכת ERP מבוססת ענן. זוהי פלטפורמה אחת זמינה לניהול כל פעילויות בית הספר. זוהי תוכנה אינטגרטיבית הספר. Fedena, תומך בכל מידע על התלמידים. כנדרש, בית הספר מציע כלי שיתוף פעולה ומכסה את כל הפעילויות השונות של המכון, כולל חדשות קמפוס וניהול אירועים שונים במכון.

2) SMS:

תוכנת ניהול בית הספר היא אחת ממערכות ERP לחינוך המתמקדת בבניית יכולות בעלות נמוכה יותר. תוכנה זו היא קלה, זה עוזר לתלמידים ומורים לשפר את כל הפונקציות המבוצעות על ידי בית הספר. ERP בית הספר מציע מודולים שונים הכוללים הודאה ודמי, בחינות, נוכחות, e-learning, ניהול ספריה, וכו 'זה מבוסס הספר ענן מערכת ERP מספק יעילות מוגברת באמצעות מיפוי תהליך חלקה. הוא מספק אבטחת נתונים מלאה הודות למסד נתונים מוצפן. המערכת מספקת גם גיבוי באמצעות תקליטור או כונן, וזה נוח. זוהי מערכת ה- ERP הבטוחה והגמישה ביותר על הלוח. SMS מספק 24/7 תמיכה טכנית ומקוונת ללקוחות.

3) בית הספר:

Schoolpro הוא אימון מקוון וסימון מערכת ניהול. תוכנת ה- ERP תוכננה על פי תוכנית CBSE. הוא מספק כניסה מאובטחת למוסד המבטיח אבטחת מידע ומונע הפרות של צדדים שלישיים. תוכנה זו מספקת מודולים שונים לניהול יעיל של כל פעילויות הקמפוס בבית הספר. Schoopro עובד כדי להפוך את לוח הזמנים פתוח לאנשים. היא פועלת גם על פי דרישות המכון.

4) MySchool:

MySchool היא פלטפורמת ניהול פשוטה באינטרנט עבור בתי ספר. זה עוזר המכון כדי לשפר את הניהול שלה. זה גם עושה את החלק המנהלי יעיל חוסך זמן. מערכת זו לניהול בית הספר יכולה להיות מתוכננת בהתאם לצורכי המוסד. זה לא רק חסכונית, אלא גם פחות זמן כדי ללמוד להשתמש. הוא מספק פעולה קלה מסביב לשעון.

5) EduERP בית הספר תוכנה לניהול:

זה אחד בכל החבילות. EduERP מספק הכל על פלטפורמה אחת. היא מספקת ניהול, לוגיסטיקה ותשתית תחת קורת גג אחת. ERP מציעה מספר פתרונות, כולל עבודה עם הקבלה. עבודה בקבלה היא אחת שהתלמידים רוצים בפלטפורמה המקוונת; העבודה עם הקבלה לוקח את רוב הזמן של התלמיד. יחד עם אפשרויות הקבלה, ERP גם מספק סיוע בניהול הסטודנטים, ניהול הקמפוס, כמו גם הממשל. זוהי מערכת חינוך והדרכה ייחודית המספקת תמיכה במשך 24 שעות ביממה.

6) Applane:

Applane היא מערכת ERP פשוטה וידידותית למשתמש. זוהי תוכנת ERP משולבת המבוססת על ענן. מערכת ERP זו מותאמת לצרכים הודות למודולים מתקדמים. הוא גם מייצר כרטיסי דו"ח על פי דפוסי מקובל על ידי בית הספר. התוכנה גם עוקבת אחר התקדמות התלמידים ומודעת לתלמידים באמצעות SMS ודואר אלקטרוני. בעולם פרוגרסיבי שכזה, זוהי נקודה שיכולה לסייע לרוב בתי הספר והוריהם של התלמידים לעקוב אחר התקדמותם.

7) HDSchool:

HDSchool לא רק מציע ניהול תקין של בתי הספר, אלא גם מציע אותם למוסדות הכשרה שונים. הוא גם מזהה את התלמיד עם תעודות זהות אישיות. תוכנת ניהול בית הספר עוסקת בתפקידים ניהוליים ובניהול, ומקלה על המוסד לשמור על שביל סטודנטים הן בבית הספר והן במוסדות ההכשרה. HDSchool עושה לתלמידים עדיפות ועובד באותו כיוון.

8) EduWare:

EduWare היא מערכת ERP מלאה לניהול בית הספר. הוא עוקב אחר כל הפעילויות שהבית הספר לוקח מאירועי תרבות לבחינות. מערכת ERP זו מספקת את כל הנוחיות המודרנית, כולל ניהול, טעינה ומערכת נוכחות. התוכנה מספקת גם הודעות SMS ו- SMS.

Leave a Reply