יתרונות וחסרונות של פיתוח תוכנה מיקור חוץ

admin

מיקור חוץ של חלק או כל התהליך העסקי הוא נטייה נפוצה לאחר יישום מוצלח של גלובליזציה, הפרטה וליברליזציה. ניצול היתרונות הללו, חברות רבות או אנשים פרטיים לבצע את עבודתם על ידי ישות כלכלית אחרת או פתרון מקצועי המציע פתרונות מן הארץ offshore. זה מאפשר להם להשתמש במשאבים הטובים ביותר ואת הכישרון, חציית הממשקים של המדינות שלהם.

למותר לציין, ישנם מספר מוצרים ושירותים שניתן לנהל בקלות דרך האינטרנט. התוכנה היא אחד החשובים ביותר מהם. הן "מוצר" והן "שירות" חלים על פתרונות תוכנה. לפני שנמסר לחברה, זה נחשב מוצר. לאחר הלידה, נושא השמירה, העדכון ועדכון התוכנה נכלל בהיקף השירותים. זו הסיבה מספר משמעותי של חברות קטנות ובינוניות וענקים החברה אוהבים למיקור חוץ משימות תכנות לחברה (ספק חיצוני) הממוקם במדינה זרה. הם מצפים לספק את המוצר (תוכנה) ושירותים הקשורים מהספק. זה עוזר להם לחסוך בעלויות, מאמץ וזמן. הם יכולים להתמקד טוב יותר על יכולות הליבה שלהם.

עם זאת, ישנם יתרונות משמעותיים וחסרונות של משימות תכנות מיקור חוץ. במאמר זה, אתאר אותם בקצרה.

להלן היתרונות של מיקור חוץ של פרויקטי פיתוח תוכנה:

צמצום עלויות

מגמה שכיחה היא מיקור חוץ של פרויקטים לפיתוח תוכנה ממדינה מפותחת, כמו ארה"ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה וגרמניה, למדינות מתפתחות כמו הודו, סין, פקיסטן, נפאל ובנגלדש. הסיבה לכך היא עלות העבודה נמוכה יותר. שיעור השעות של מהנדס תוכנה בהודו, פקיסטן ובנגלדש נמוך בהרבה מהמהנדסים המציעים פתרונות ממדינות כמו ארה"ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה או גרמניה.

חוסך זמן

מכיוון שחברת מיקור חוץ אינה צריכה לחשוב על תהליך פיתוח התוכנה (העסקת מתכנת, אספקת כלים וטכנולוגיות נדרשים ופיקוח על העבודה), החברה (החברה) יכולה לחסוך זמן רב יותר להתמקד ביסודות היכולות. זה מועיל לפיתוח העסק שלהם.

מה עוד, החברה יכולה בקלות לפגוש את המועד האחרון בלי לחשוב על תהליך הפיתוח.

השימוש בכשרונות הטובים ביותר

מיקור חוץ נותן טווח טוב מאוד של שימוש בכשרונות הטובים ביותר, חורג מגבול הגיל. זה מאפשר לחברת מיקור חוץ להגיע בקלות את הכשרונות הטובים ביותר באמצעות האינטרנט ולהשתמש בכשרונות לפתח ולפתח את העסק שלך.

היכרות עם החסרונות של יצירת תוכנה מיקור חוץ:

חוסר שליטה טובה על העבודה

בגלל חברת מיקור חוץ חייב להסתמך באופן מלא על הספק או חברה שכורה, אין לה שליטה טובה על העבודה. יתר על כן, זה חייב לסמוך על החברה שאתה לשכור במקרה של הוספת, לספור למטה ולהתאים.

מחסור בתקשורת

מאחר שזו אינה תקשורת ישירה בין שני הצדדים, לפעמים עלולה להיות אי-הבנה ועיוות של המסר. מחסום השפה עלול לגרום קשיים לשני הצדדים.

פשרה על איכות

במקרה של בחירה לא נכונה, אתה יכול לסכן את איכות העבודה. הנה, מה שאתה מקבל בסוף לא עונה על הציפיות שלך. בגלל חברת ההשכרה הוא מחוץ להישג ידם, אתה לא יכול להגיע אליו פיזית לאתגר חברה לא מקצועי.

Leave a Reply