יצירת חשבונות E-Way עכשיו קל עם התוכנה החדשה Tally

admin

ההקדמה של חשבון Tally E-Way, ומכאן, התוכנה Tally.ERP 9 לניהול אותו, פטר מובילים בין מדינות. אמנם יש הרבה שירותי הובלה בין מדינות, החשמל החשמל צריך להיות מיוצר לשאת סחורות העולה על 50,000 ליש"ט. על המוביל לשאת חשבונית ועותק של חשבון הדואר האלקטרוני ולייצר אותו במידת הצורך.

Tally.ERP 9 תוכנן כדי להקל על עסקים בקלות ליצור ולנהל חשבונות אלקטרוניים. עכשיו ליצור טאלי דואר אלקטרוני חשבוניות חשבוניות להדפיס עם מספרים.

ישנן מספר דרכים חשובות שבהן התוכנה Tally מפשט את הדור של חשבונות עבור הדרך האלקטרוני:

  • Tally.ERP 9 מסייע לך לנהל את חשבון הדואר האלקטרוני שלך בצורה יעילה

תוכנת Tally חוסכת זמן ומפחיתה את עלויות התפעול. מספק גמישות בניהול ציות ל- GST. להוסיף, לשנות, למחוק, לאחד ולעקוב אחר חשבונות הדואר האלקטרוני שלך. אם יש שינוי בדרך התחבורה, אתה יכול לעדכן את החשבוניות הקיימות שלך וליצור חשבון דואר אלקטרוני חדש.

  • יצירת חשבונות בצורת דואר אלקטרוני עבור הצרכים של חשבוניות אשראי, משלוחים וקבלות

ישנם סוגים שונים של משלוחים, הם לא תמיד יכולים להיות מבוססי חשבונית. זה יכול להיות מבוסס על שטרי אשראי, משלוח מסים או קבלות טנדר בהתאם לאופי העסקה. התוכנה גם מייצרת חשבונות דואר אלקטרוני עבור משלוחים אלה.

  • ליצור חשבונות מהר יותר עם Tally.ERP 9

חשבונית רגילה הופכת נפוצה עם הכנסת החיוב באופן אלקטרוני. באמצעות ERP 9, אתה יכול ללכוד את כל המידע שאתה חייב להשלים עם חשבון דואר אלקטרוני. מידע זה אינו חייב להיות מוזן מחדש בפורטל e-way כדי לחסוך זמן. בזמן שמירת החשבונית, המשתמש יכול לבחור ליצור חשבונית JSON / Excel כי יש לשלוח לפורטל e-way כדי ליצור ביל E-Way מ EBN. זה מאפשר הדור מהר יותר של חשבונות דואר אלקטרוני, תוך הימנעות משימות חוזרות. ליצור דואר אלקטרוני בקלות וליהנות הנוחות.

  • Tally.ERP 9 עוזר לך ליצור חשבונות דואר אלקטרוני כראוי

Tally.ERP 9 יש מובנית שגיאה בדיקת פונקציה. בהיעדר פרטים חובה כגון מרחק, מספר רכב, קודי סיכה של הנמען ושל השולח וכו ', הוא אינו מייצא את קובץ JSON ליצירת דואר אלקטרוני. זה גם בודק אם את חשבונות GSTIN מס 'נוצרים בדיוק.

  • תאימות ל- GST

התוכנה Tally.ERP 9 מסייע לך לעקוב אחר חשבוניות ולזהות חשבוניות שבו אתה רוצה ליצור חשבונות דואר אלקטרוני. זה מאפשר קל, מהיר GST תאימות ומונע הונאת מס.

  • צור חשבונות מאוחד עבור e-way

ניתן ליצור חשבון דואר אלקטרוני מאוחד יחיד עבור נתיב דואר אלקטרוני מוגדר כאשר מצב התחבורה, מספר הרכב, מקום המשלוח והמצב הם זהים. דואר אלקטרוני יחיד נוצר, ולאחר מכן מקובצים ומאוחדים חשבונות דואר אלקטרוני נוצרים.

  • גמישות

ליצור חשבונות עבור e-Way בכל עת! ליצור יחיד או מרובים במקרה אחד באמצעות תוכנת Tally ERP.

  • ניהול תרחישים עסקיים שונים

באמצעות התוכנה Tally.ERP 9, חברות שונות יכולים למצוא פתרון עבור e-Way במצבים שונים. הם יכולים גם ליצור e-way עבור רכישות שבוצעו מסוחרים לא רשומים.

התוכנה Tally.ERP 9 פיתחה את הדור והניהול של חשבונות דואר אלקטרוני ושיפור היעילות העסקית באמצעות חשבוניות רגילות ונכונות.

Leave a Reply