היתרונות של פיתוח תוכנה מיקור חוץ

admin

בואו נודה בזה: יזמים מחפשים דרך זולה, מהירה ופרודוקטיבית יותר לעשות דברים. כיום, טכנולוגיות חדשות עברו באופן דרסטי, המאפשרים לאנשי מקצוע לעבוד בכל מקום ובכל זמן. תקורות הקשורות מסים, בריאות או פיצוי מופחתים על ידי עזרה של אלה מומחים מיקור חוץ שעובדים חברות תוכנה מיקור חוץ לבוא על הלוח כקבלנים.

מישהו יכול לטעון כי מיקור חוץ הוא תהליך מייגע זמן רב. זה יכול להיות תוצאה ענקית.

עם זאת, אם אתה מבין איך לבנות ולהגדיר את הפרויקט עם תמיכה של מהנדסים חיצוניים, זה יכול לעזור לך לשפר את התוצאות, החיסכון, יעילות וקיימות עבור העסק שלך. כמובן, העלות היא אחת הסיבות העיקריות כי רוב החברות שוקלות כאשר מיקור חוץ של המוצר. מומחי תוכנה חיצוניים מקבלים פחות פיצויים מאשר עמיתיהם הפנימיים.

גמישות רבה יותר ועלויות תפעול נמוכות יותר – אתה לא צריך לקנות ציוד או חומרים מתכלים אחרים ואת הדברים הדרושים לפיתוח תוכנה. לספק ללקוחות את הפתרון הטוב ביותר האפשרי ליד תחבורה במחיר סביר היא אחת המטרות העיקריות של חברות offshore.

ניהול זמן – חברת IT חיצונית מוסמכת צריכה לעזור לעמוד במועדים קפדניים ולספק את הכישורים הדרושים וכוח האדם. חברות מיקור חוץ לעיתים קרובות לספק מתכנתים שעובדים ללא הפסקה ללא תשלום נוסף.

שותף מיקור חוץ נכון – השאיפות שהחברה פועלת ביעילות מרבית מתחלקות בין חברות מיקור חוץ כשותף עסקי.

מגדיל עלויות – בהשוואה לפיתוח פנימי, חיסכון בעלויות תעסוקה יכול להשיג אחוז גבוה של משימות יומיומיות קבועות בארה"ב, בריטניה ואירופה.

פילוח סיכון – מיקור חוץ פרויקטים נחשבים להיות צוות חיצוני לא ידוע, אשר כרוך בסיכון גבוה יותר לעסק שלך. עם זאת, צוותי מיקור חוץ משותפים מתמקדים בשיתוף פעולה מתמשך עם הלקוח, משום שהוא מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ברמה גבוהה אשר דואגים למוניטין שלהם בעולם ה- IT. זה אומר שהם לא רק יש אחריות מסוימת על התוצאה הסופית, אלא גם לתכנן את הסיכונים שלהם טוב יותר.

ביצועים טובים יותר – מומחים מוסמכים מועסקים על ידי מיקור חוץ שותפים עבור הצוותים שלהם בדרך כלל יש ידע רחב יותר על איך להשיג את המטרה ואת יודעת איך להתמודד עם מצבים עסקיים שונים. קבלת ידע מן השותף שלך מיקור חוץ הוא פשוט להפליג לכיוון המוצר הרצוי.

אני מקווה שזה ייתן תמונה ברורה של כמה יתרונות של מיקור חוץ ולעזור לך לעשות בחירה טובה יותר.

Leave a Reply