איך לבחור חברת תוכנה – הנה 5 קריטריונים

admin

בעת הערכת חברת תוכנה, לשים לב לשאלות שהם שואלים. האם הם מקדישים את זמנם כדי ללמוד יותר על מה שאתה רוצה, או שהם נותנים לך הצעה והצעה? ערכנו מחקר ובחרו 5 קריטריונים מרכזיים שאנו רואים חשוב עבור חברות כדי לבחור דרך האינטרנט או חברה המפתחת יישומים ניידים העונה על הצרכים שלהם. הקריטריונים מפורטים לפי סדר העדיפויות שלהלן:

) 1 היקף שירותי ה – IT הניתנים על ידי החברה

הפיתוח של כל פרויקט צריך להיות מטופל כתהליך מורכב הדורש גישה מקיפה. זה כולל לא רק כתיבה באיכות גבוהה, אלא גם מחקרים עסקיים ראשוניים, פיתוח צוות, אבטחת איכות, ביקורת איכות, הערכת סיכונים והפחתת בכל השלבים של פיתוח יישומי אינטרנט שלאחר פרסום. חברת מיקור חוץ המספקת מגוון רחב של שירותי IT יכול לייעץ כיצד לקבל את הרעיונות הטובים ביותר מתוך הפרויקט, לספק פתרון יוצא דופן וליצור מוצר כי יפגע בשוק. כיום, מתן מגוון מלא של שירותי IT הוא חובה עבור חברות ה- IT כדי להיות מסוגל ליצור פרוייקט מוצלח.

2) איכות תוכנה וגישה מקצועית

יש לבחור צוות מיקור חוץ, המבוסס לא רק על כישורים טכנולוגיים, אלא גם על היכולת להשתמש בכלים ומסגרות שימושיים המאיצים את הפיתוח ומגדילים את הפרודוקטיביות ואת הפרודוקטיביות. גלה מה מדומה קופצים, משלוח / מתודולוגיה, מערכות מעקב ואינדיקטורים איכות תוכנה הספק משתמשת כדי ליצור תוכנה לדון בציפיות שלך עם הספק.

3) מתודולוגיה תהליך יישום הפרויקט

חברת IT בעלת מוניטין צריכה לעקוב אחר מתודולוגיית ניהול פרויקטים מסודרת ומוגדרת היטב (כגון Scrum, Kanban וכו ') על מנת למטב את פיתוח הפרוייקט ולהבטיח שיתוף פעולה יעיל בין הלקוח לבין הספק. חשוב במיוחד שהפרויקטים שהוזמנו על ידי גורמים חיצוניים יבטיחו את ניטורם ותיאוםם בזמן אמת. גלה כיצד אתה כלקוח יכול להשתתף בתהליך הפיתוח ולפקח על ביצוע הפרויקט. בקש תוכנית ניהול תקשורת.

4) תאימות לשונית ותרבותית

אתה רוצה את הפרויקט שלך להתבצע כצפוי, בתוך תקציב סביר מסגרת זמן. פער התקשורת וההבדלים התרבותיים עשויים לעלות על כל המאמצים הקודמים. דגש על כישורי השפה של המוכרים ותאימות תרבותית. כדי להקל על תקשורת ואינטראקציה, בחר ספק חיצוני בעל השכלה וחינוך דומים.

5) מיקום אזור זמן

זה הכי טוב כי salesperson שלך הוא קרוב לחברה שלך. הקרבה מפחיתה באופן משמעותי את זמן הנסיעה ואת העלויות. לבסוף, ודא את המכירות הוא באזור הזמן הנכון עם שעות עבודה דומות. הודות לתקשורת זו הוא טוב יותר ומאפשר לך לפתור בעיות ללא כל בעיה.

כאשר אתה עובד עם חברת תוכנה אחרת, אתה עלול להיתקל הפתעה פתאומית. מועדי הפירעון יפקעו, התוצאות שהושלמו הן מתסכלות, ותוכניות ההוצאות נמוכות בהרבה. אז לזכור אלה 5 קריטריונים בבחירת חברת תוכנה.

Leave a Reply