עיצוב מחדש של תוכן באינטרנט – כיצד לעשות שימוש חוזר בתוכן ישן

admin

חזרה על התוכן באינטרנט היא תהליך של שימוש חוזר בתוכן הישן באופן שנותן לו מראה חדש להיראות כמו תוכן חדש. אם קשה להמציא תוכן חדש כל הזמן, אתה תהיה שמח לגלות כי יש דרכים קלות רבות לעשות שימוש חוזר בתוכן הישן ולהסתכל על כמה מהם.

אחת הדרכים הוותיקות והפופולריות ביותר לשימוש חוזר תוכן מקוון יהיה להמיר אותו ספר אלקטרוני. זה היתרון של המאפשר לך לתת את התוכן שלך למבקר במקום לחפש דרך למשוך מבקרים לתוכן. לפי זה אני מתכוון, זה הרבה יותר קל עבור אנשים לשתף ולהעתיק ספרים אלקטרוניים מאשר למשוך תנועה לאתר יחיד.

ניתן ליצור ספרים אלקטרוניים פשוט באמצעות Google Docs בכתובת docs.google.com או Open Office ב- Openoffice.org. ברגע שיש לך את התוכן שלך, פשוט להעתיק ולהדביק אותו לתוך Google Docs, ולאחר מכן להשתמש "הדפסה" הפקודה ולשמור את קובץ PDF שיווצר עבור שחרור מאוחר יותר אם אתה רוצה לקבל את האפקט של שיווק ויראלי או למכור תוכן. במשרד פתוח, ניתן לייצא את התוכן שנבחר בפורמט PDF.

אתרים כגון Scribd.com לאפשר, למשל, לשלוח ספרים אלקטרוניים על היד ולהשיג קהל עצום, כך שהם יהיו משאב יקר לך אם אתה מתכנן להשתמש מחדש תוכן מקוון באמצעות ספרים אלקטרוניים. עם זאת, ישנן דרכים אחרות ליצור ספרים אלקטרוניים וזה המקום שבו הוא מתחיל להתרגש!

אם יש לך גישה ל- Microsoft PowerPoint (או שוב פתח את Office, שהוא ללא תשלום), תוכל ליצור שקופיות של התוכן שלך (שוב רק להעתיק ולהדביק את התוכן הישן שלך), ואז שקפים אלה יכולים להיות נטען לאתרים שונים, כגון slideshare.net. אתה עדיין לא יוצר תוכן חדש, אתה פשוט לעשות שימוש חוזר בכל התוכן הקיים באופן שיכול לפתוח אותו לקהל חדש לגמרי!

עכשיו עם מצגות שקופיות אתה יכול להקליט את המצגות באמצעות מסך חינם ללכוד תוכנה הקלטה כגון CamStudio.org. חלק מהתוכניות להקליט עם מסך חינם עשוי להיות מוגבל במקצת במונחים של שימושיות, אבל אז יש לך את האפשרות להקליט את המצגת כולה, ולאחר מכן רק טוב יותר לערוך אותו לאחר ההקלטה.

חינם Microsoft Windows Movie Maker התוכנה היא מקור מצוין הן לעריכה ויצירת וידאו סיים בפורמטים שונים. בשלב זה, שימוש חוזר בתוכן באינטרנט מתחיל לצבור מומנטום כי עכשיו יש לך את תוכן הווידאו שאתה יכול למכור (במשך זמן מה נגיע לאפשרות זו) או להשתמש בו כתוכן חופשי באתרי וידאו רבים. .

YouTube (בין אתרי שיתוף וידאו רבים אחרים) יהיה בעל ערך רב עבורך אם אתה מתכנן לתרום את התוכן שלך כמו קטעי וידאו חינם. מספר ההופעות, ולכן התנועה הפוטנציאלית, יכול להיות עצום. כיום, אנשים רבים משתמשים ב- YouTube כמנוע חיפוש בפני עצמם – מחפשים את מה שהם מחפשים ישירות ב- YouTube, במקום לחפש ב- Google תחילה וללחוץ על כל סרטון בו.

כפי שצוין לעיל, אם אתם מתכננים להשתמש מחדש בתוכן מקוון בפורמט וידאו, יש לכם שתי אפשרויות, תחילה אתם מפיצים כל תוכן שנוצר כתוכן בחינם, ושנית, על ידי מכירת תוכן כזה. במבט ראשון, האפשרות השנייה עשויה להיראות מסובכת מדי, אבל יש צעדים פשוטים כדי לגרום לזה לקרות, ואנו נסתכל על זה עוד יותר.

ברגע שיש לך את תוכן הווידאו שלך, פשוט לשלוח אותו לאתר שנקרא Kunaki.com והוא יוכל ליצור DVD להשלים עם מקרה DVD, מקרה כיסוי חיצוני כי בסופו של דבר להתכווץ ולהיות מוכנים למכירה קל על אמזון . אתה יכול באופן ידני להיכנס כל יום ולארגן משלוח כל ה- DVD שאתה מוכר לקונה, או שאתה יכול לקבל הכל מוגדר באופן אוטומטי בין אמזון ו PayPal.

כמובן, לפני שאתה לוקח את הצעד הזה, יהיה לך גם לעצב בפועל DVD, DVD עיצוב ועיצוב ה- DVD עיצוב, אבל כל אלה ניתן ליצור עבורך באתרים כמו Elance.com או אפילו Fiverr.com, אז זה לא זה צעד גדול מדי לעשות את זה בפעם הראשונה.

לבסוף, כדאי להזכיר כי ללא קשר לגיל כמה התוכן שלך, זה כמעט בוודאות שווה להשתמש. אם יש לך מאמרים ישנים, הודעות לעיתונות, פוסטים בבלוגים ואפילו מודעות שעדיין מעודכנות ואתה עדיין יכול למצוא ו 100% עצמאי, אתה יכול להעתיק ולהדביק אותם לתוך מעבד תמלילים, לתקן אותם במידת הצורך, בהתאם עם התיאור לעיל ובתבנית שבחרת, להתחיל להשתמש בתוכן באינטרנט שוב!

Leave a Reply