סקירה כללית של חבילות התוכנה הטובות ביותר למסחר במט"ח

admin

אתה צריך תוכנה במט"ח, פשוט ופשוט.

כאשר אתה מסתכל על עתידות שנעשו כמעט מדי יום בשוק המט"ח, אתה יכול לחשוב שאתה רוצה להיות חלק מזה. ללא שם: בטוח, מי לא? אבל מה שאתה לא רואה הוא העובדה כי שוק המט"ח הוא אחד הגדולים בעולם, שבו גם בנקים גדולים יש מחלקות להשלים באופן קבוע לבצע עסקאות בשוק המט"ח, אז אתה צריך להבין את שוק המט"ח.

אם אתה רק מתחיל, אתה צריך לדעת כי יש כמות עצומה של נתונים, כי צריך להיות מנותח, כך שתוכל לקבל החלטות מושכלות ואינטליגנטי מסחרי. אתה חייב גם להיות לגמרי על העליונה, כי שוק המט"ח הוא זז מהר מאוד ואתה חייב להיות מוכן לקנות או למכור כאשר הזמן הנכון.

ישנן מספר מערכות תוכנה פורקס זמין בשוק המאפשרים רמות שונות של שליטה על כל עסקה. רמות אלה של שליטה נע בין אוטומטיות כמעט לחלוטין כדי אוטומטיות במקצת כדי לספק ניתוח בלבד. מהן ההעדפות שלך וכיצד אתה מבין את שוק המט"ח ואת כל הגורמים המשפיעים על ערך המטבע במדינות שונות בו זמנית? למרות שאתה לא יודע שיש לך את כל הידע הזה כרגע, תמצא כי אתה צריך להעריך ברצינות איפה את רמת הידע שלך, כי זה יגיד לך איזה סוג של תוכנת פורקס יכול לעזור למט"ח בצורה הטובה ביותר.

אם תבחר חבילת תוכנה אוטומטית לחלוטין פורקס, זה יהיה זמין ואתה יכול לעשות את זה. אבל מילה של אזהרה עם זה. אתה חייב להיות אמון עצום בתוכנה כי זה יעשה החלטות רכישה ומכירה ללא כל קלט מינימלי או ממך. האם אתה מרגיש טוב מספיק כשמדובר בחבילת תוכנה שיכולה לאבד את מנתה לפני שתוכל ללחוץ על כפתור כבוי? זה נכון תוכנה כזו חייבת להיות טובה מאוד לעבוד כמעט ללא קלט ממך, אבל שוב, אם זה היה כל כך טוב, אני צריך לתהות מדוע כל מסחר במט"ח משפטי לא היה עותק משלו היה לצבור עושר משלה על בסיס יומי. .

חבילות התוכנה פורקס בחלק האמצעי לספק קצת אוטומציה, אבל לקחת גישה הרבה פחות מסוכנת. הם עדיין יכולים לעבוד באופן אוטומטי, אבל יש לך שליטה מלאה על כל עסקה. אתה קובע כמה אתה רוצה לסחור, באיזו נקודה אתה צריך לעשות הסדר להפסיק הפסד, כמה רווח אתה רוצה להרוויח, ופרמטרים שונים אחרים. למרות שזה עשוי להיות טוב, זה עדיין אוטומטי ולא למקסם כמה אתה יכול להרוויח. לדוגמה, אם אתה רוצה להרוויח 10,000 $ על עסקה מסוימת, התוכנית תבצע את הזמנת המכירות כאשר הרווחים שלך להגיע ליעד זה. אבל ייתכנו תנאים בשוק המט"ח שבו עסקה מסוימת זו תהיה רווחית בשבילך, להגיע בקלות 30,000 $ ברווח, ואיך אתה יכול להחמיץ את זה בגלל אוטומציה זו.

עדיין חבילות תוכנה אחרות פורקס לנתח ולספר את כל הנתונים, ולאחר מכן לספק ניתוח סיכום, אם אפשר, כולל מה התוכנה עשויה לשקול להיות המסחר האותות בשוק המט"ח. בהתבסס על הידע שלך על שוק המט"ח ואת מה שקורה במדינות אלה, אתה מחליט לקנות או למכור, כמו גם את הכמות. זה מאפשר לך למקסם את הרווחים ולמזער הפסדים, אבל גם דורש ידע טוב מאוד של שוק המט"ח.

ללא קשר לאופן שבו אתה מחליט על תוכנת פורקס, בחר את אחד המתאים ביותר במצב הפעולה שלך. באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לעזור לך לנתח ביסודיות את כל הנתונים הנתונים הרלוונטיים הוא קריטי כדי למקסם את ההצלחה שלך ואת חבילת התוכנה המתאימה פורקס בהחלט יכול לעזור לך בעניין זה.

Leave a Reply