ממיר וידאו 101 – איזו תוכנה היא הטובה ביותר עבור המרת וידאו?

admin

ממירי וידאו משמשים בעיקר כדי לשנות את הפורמטים קלט וידאו לפורמטים אחרים שניתן להציג באמצעות תוכניות או התקנים שונים. הם יכולים לקבל קלט וידאו מהמחשב כוננים קשיחים או מקורות חיצוניים, כגון ערוצי טלוויזיה, מצלמות והתקנים נשלפים אחרים, והוא יכול לכלול גם תכונות נוספות כגון יצירת צריבת תקליטורי DVD. כמה ממירים גם מאפשרים לך לייצא סרטים לשימוש בתוכניות אחרות לשיתוף, העלאה או עריכה.

איזה ממיר סרט אני צריך לקנות?

ממירי וידאו יכולים להיות מסוגים שונים.

ממיר מדיה נייד יכול להמיר קבצי וידאו לפורמטים דיגיטליים לצפייה על מסך קטן על שחקנים ניידים. הם בדרך כלל להתחיל עם קבצי מחשב, כמו גם סרטים unprotected ולהשתמש במנגנון העברת קבצים, אשר שולח את הקבצים המומרים למכשירים ניידים שונים.

מצד שני, ממיר וידאו דיגיטלי עובד על ידי המרת וידאו דיגיטלי מ- DVD או דיסק קשיח לתבנית קובץ אחרת ולהיפך. הם מספקים אפשרויות שונות עבור אופטימיזציה של סרטים לשימוש ספציפי ועקיפת דחיסה decompress כדי למנוע אובדן איכות.

סוג אחר, סורק הממירים, ממיר וידאו ממחשב לפורמטים וידאו שניתן להציג על התקנים התומכים שידור, כגון מכשירי וידאו וטלוויזיה. הם בדרך כלל להשתמש הן PAL ו NTSC פורמטים של וידאו, כמו גם interlaced סרטים סריקה מתקדמת, ו digitize ערוצי טלוויזיה להקלטת, בארכיון או פרסום תקליטורי DVD.

לפני שתקנה …

בעת רכישת ממירי וידאו, עליך לשקול את התכונות המשויכות להמרות אצווה ולפורמטים של קבצים. לגבי המרות באצווה, חפש ממיר וידאו שיכול לפעול בו זמנית עם מספר סרטונים. בחר תוכנית שתסייע לך לייבא ממגוון מקורות, ובמקביל לאפשר לך לערוך בקלות לשלב כמה סרטונים בקובץ וידאו אחד. כאשר מדובר פורמטים של קבצים, לחפש ממיר התומך הנפוץ ביותר פורמטים של קבצים והוא יכול לעמוד למטרות ספציפיות כגון DVD authoring ו פרסום באינטרנט.

Leave a Reply