מדריך בסיסי

admin

הופעתה של האינטרנט, כמו גם שיפורים ושיפורים בתחום ציוד צילום דיגיטלי נתנו צלמים הזדמנות מצוינת להרוויח כסף על ידי מכירת תמונות באינטרנט. מאמר זה מציג תמונות למכירה ותמונות ללא תמלוגים באמצעות אתר צילום כגון.

מהם תמונות ותמונות ללא תמלוגים?

לפני שאתה יכול למכור תמונות ותמונות באינטרנט תמלוגים, חשוב להבין את ההבדל ביניהם. תמונות חינם מודפסות או תמונות דיגיטליות שנמכרות רק תמורת תשלום יחיד. התמונות והתמונות הללו פטורות מדמי רישיון או מרווחים שטרם נפרעו, בדומה לעמלות בעתיד.

מצד שני, תמונות הן תמונות מורשות לשימוש מסחרי על ידי עיתונים, סוכנויות פרסום, מעצבים גרפיים, מגזינים, כמו גם אתרי אינטרנט ומעצבים גרפיים. הצלם שומר על הבעלות על התמונות הסידוריות.

אילו סוגי תמונות ניתן למכור באינטרנט?

צילומים תמונות יכול ליפול לקטגוריות שונות, כגון ציור פריטים מהבית, אנשים או בעלי חיים. מה עוד, צילום המניה מתרחשת במגוון של מינים פופולריים, כולל רפואי, נסיעות, ספורט וטבע. צלמים רבים מחליטים למצוא נישה ספציפית המתמחה בסוג מסוים של צילום דיגיטלי או תמונה.

התמונות הסידורי עשוי להכיל תמונות שנוצרו באמצעות מחשב ואיורים המחסן כי כבר השתנו באמצעות צילום ועריכת תמונות תוכנה כגון Photoshop. אתרי אינטרנט כמו 2k מאגר צילומים גם למכור וידאו מלאי, זמן אודיו ותמלוגים חינם Royalty Free Illustrations.

כיצד פועל האתר?

כדי להיות משתף פעולה, על צלם הצילום להגיש בקשה באתר האינטרנט. לאחר אישור הבקשה, יוכל הצלם להעלות תמונות בגדלים שונים. כמה אתרים יש מחיר קבוע בהתאם לגודל של התמונה להיות נטען, בעוד ישנם גם אתרים המאפשרים צלמים יש מחיר משלהם.

מבנה התשלומים או הפוליסות עשוי להשתנות בהתאם לאתר האינטרנט של התמונה. לדוגמה, אתרים מסוימים משלמים 25 סנט עבור כל הורדה של תמונות, וכאשר הרווחים מגיעים ל -500 ש"ח, עמלת הצילום תוגדל ל -30 סנט. זה עכשיו מבנה תשלום משותף או מדיניות על אתרי צילום כי גאווה על עצמם במחירים נמוכים. לכן, אתרים אלה יש בסיס לקוחות גדול.

עם זאת, ישנם דפים עם תמונות לשלם באחוזים. לדוגמה, אתרים מסוימים משלמים 20% מדמי ההורדה, עם תשלום של 40% לחיוב אם התמונה הדיגיטלית נמכרת רק דרך אתר זה.

כפי שאתה יכול לראות, את התמונות יותר לך לפרסם באתרי צילום, אתה מרוויח יותר. למעשה, מכירת תמונות באינטרנט היא דרך מצוינת באמת להרוויח כסף, בכל מקום שבו אתה נמצא וכאשר אתה רוצה, בזמן שאתה נהנה משהו שאתה אוהב – צילום!

Leave a Reply