למעלה 7 מיתוסים של בדיקות תוכנה

admin

כיום, חוויית המשתמש המסופקת על ידי היישום קובעת את הפופולריות ואת הרווחיות. חוויית המשתמש שסופקה על ידי היישום תלויה בזמינות, פונקציונליות, ביצועים, שמישות ואבטחה על התקנים ופלטפורמות שונות. לכן, זה הופך להיות נחוץ עבור חברות להתמקד באיכות וניסיון של המשתמשים של היישומים שלהם לאורך כל מחזור החיים של התוכנה.

כיום, חברות רבות מיישמות אסטרטגיית בדיקות תוכנה רשמיות להפעלת תוכנה באיכות גבוהה. בנוסף, חברות רבות כיום לבדוק את התוכנה באופן רציף ובתנאים אמיתיים. עם זאת, כמה יזמים עדיין לא מבינים את החשיבות של בדיקות מחזור החיים של התוכנה ואת היתרונות של בדיקות התוכנה בשלב מוקדם וללא הפרעה. הם עדיין ספקנים לגבי היתרונות של בדיקות תוכנה מאמינים במספר מיתוסים על בדיקות תוכנה.

פענוח 7 מיתוסים נפוצים על בדיקות תוכנה

1) בדיקה מגדילה את זמן היישום של התוכנה לשוק

כאשר מפתחים יישום חדש, חברות לחקור דרכים להתגבר על השלמה, צמצום הזמן לשוק. מומחי בקרת איכות חייבים להשקיע זמן ומאמץ כדי להעריך את איכות התוכנה בתנאים שונים ובהתאם לדרישות שנקבעו מראש. לכן; חברות רבות מאמינים כי תהליך בדיקות תוכנה מגדילה את הזמן לשוק. עם זאת, לכל חברה יש מספר אפשרויות המאפשרים את התוכנה שלה להיות בדק בקפידה מבלי להגדיל את הזמן לשוק. החברה יכולה בקלות לקצר את זמן הבדיקה על ידי אוטומציה של פעילויות בדיקה שונות. בנוסף, הוא יכול ליישם מתודולוגיה זריז כדי לקודד בצורה חלקה את תהליך קידוד ובדיקה.

2) בדיקה מגדילה את העלות של פיתוח תוכנה

החברה חייבת ליישם בודקים מוסמכים ולהשקיע כלי אוטומציה הבדיקה אמין להעריך באופן מקיף את איכות התוכנה. לכן; יזמים רבים מאמינים כי בדיקות תוכנה מגדיל באופן משמעותי את העלויות של פיתוח תוכנה. אבל החברה יכולה להפחית את העלות של בדיקות תוכנה בדרכים רבות. הוא יכול לבחור לפתוח ללא תשלום אוטומציה כלי הבדיקה לקצר הן זמן בדיקות ועלויות. התוצאות של בדיקות תוכנה גם יעזור לחברה שלך לייצר הכנסות נוספות על ידי השקת תוכנה באיכות גבוהה, כמו גם הימנעות עלויות תחזוקה ותיקון.

3) אוטומציה מבחן עושה בדיקות ידניות מיושן

כלי אוטומציה מבחן לסייע למומחי בקרת איכות לבצע וחוזר על בדיקות שונות מבלי לבזבז זמן נוסף ומאמץ. זו הסיבה שחברות רבות בודקות דרכים להפוך את כל פעילויות הבדיקה לאוטומטיות. יזמים לעתים קרובות להתעלם החסרונות של כלי אוטומציה הבדיקה השונים. הם שוכחים את העובדה הפשוטה כי אוטומציה כלי הבדיקה אין לי את היכולת לדמיין ולקבל החלטות. שלא כמו בודקי אדם, כלי אוטומציה הבדיקה לא יכול להעריך במדויק את השימושיות של היישום ואת חוויית המשתמש. כיום, היישום חייב לספק את חווית המשתמש האופטימלית להיות פופולרי רווחית. לכן, החברה חייבת לשלב בודקי אדם וכלים אוטומציה הבדיקה כדי להעריך בצורה מדויקת יותר את איכות התוכנה.

4) בדיקות מקיפות להפוך את היישום ללא רבב

כאשר בודקים יישומים, בודקים מבצעים סדרה של בדיקות כדי להעריך את הזמינות, הפונקציונליות, הביצועים, השימושיות, האבטחה וחוויית המשתמש. לזהות ולתקן את כל הפגמים ובעיות עם ביצועי התוכנה לפני שהוא משוחרר. תוצאות הבדיקה מסייעות גם לחברות להחליט האם התוכנה עונה על כל הדרישות שנקבעו מראש. עם זאת, חוויית המשתמש שסופקה על-ידי היישום עשויה להשתנות בהתאם לתנאי המשתמש ולסביבותיו. הבוחנים אינם מסוגלים לזהות את כל השגיאות או הפגמים ביישום למרות השלמתם וחזרתם של בדיקות רבות. לכן, החברה חייבת להיות מוכנה להסיר שגיאות או בעיות שנמצאו ביישום לאחר שחרורו.

5) מפתחים לא צריכים לבדוק את התוכנה

החברה חייבת ליישם מומחים מוסמכים לבקרת איכות כדי לקבל הערכה מקיפה ויעילה של איכות התוכנה. אבל זה תמיד יכול להאיץ את תהליך בדיקות תוכנה, בזכות אשר מתכנתים בודקי לשתף פעולה אחד עם השני. מפתחים יכולים להמשיך להעריך את איכות קוד היישום על ידי ביצוע בדיקות יחידה ובדיקות אינטגרציה לאורך כל תהליך קידוד. כמו כן, הם חייבים לבצע בדיקת שפיות כדי להבטיח כי התוכנה פועלת על פי דרישות מוגדרים מראש. מתודולוגיה זריז גם דורש איחוד של פיתוח תוכנה ובדיקות כדי להבטיח תוכנה באיכות גבוהה. הגישה לניהול פרויקטים מחייבת חברות לבחון את התוכנה ללא הרף על ידי צוות המורכב הן מתכנתים והן בודקים.

6) תהליך הבדיקה מתחיל לאחר תהליך פיתוח התוכנה

מודל מפל קונבנציונאלי מאפשר לחברה להתחיל את תהליך בדיקות התוכנה לאחר השלמת תהליך פיתוח התוכנה. אבל מודל בדיקות תוכנה קונבנציונאלי אינו עומד בדרישות של יישומים מורכבים רב פלטפורמת. ישנה עלייה מתמדת במספר החברות העוברות ממודלי מפלסים ל מתודולוגיה זולה ו – DevOps. כפי שצוין קודם לכן, מתודולוגיה זריז נדרש חברות כדי לבדוק את התוכנה כל הזמן, ואת היזמים והבוחנים עבדו כצוות אחד. כמו כן, חברת DevOps דורשת מהחברות לבצע סטנדרטיזציה של תהליכי פיתוח תוכנה, בדיקות ופריסה. לכן, בודקי עכשיו מתחילים לבדוק את היישום מן השלב הראשוני של מחזור פיתוח תוכנה.

7) אין צורך לפרוס בודקי תוכנה מוסמכים

יזמים רבים עדיין חושבים כי המשימה היחידה של בדיקה מקצועית היא למצוא שגיאות או שגיאות ביישום. אפילו לא לשקול בדיקות תוכנה דורש מיומנות ויצירתיות. אי הבנה לעתים קרובות עושה חברות לבדוק את התוכנה שלהם על ידי אנשים אקראיים. החברה יכולה לעסוק משתמשים אמיתיים בתהליך בדיקות התוכנה כדי להעריך בצורה יעילה יותר את השימושיות של היישום ואת חוויית המשתמש. עם זאת, עליו ליישם בודקים מוסמכים כדי להעריך את התוכנה בתנאים שונים ובסביבות משתמש. בודקים מוסמכים מבינים כיצד לזהות פגמים ובעיות ביצועים בתוכנה, ויוצרים תרחישי בדיקה רבים. אפילו לייצר תוצאות בדיקה מורכבות כדי להקל על תהליך קבלת ההחלטות.

נכון לעכשיו, רוב הארגונים רוצים לייצר יותר הכנסות על ידי שיגור יישומים המספקים נוחות אופטימלית של שימוש. לכן, הם מיישמים אסטרטגיה לבדיקת בדיקות תוכנה רשמיות להפעלת היישום ללא כל פגמים גדולים או בעיות בביצועים. באופן דומה, חברות רבות אפילו להשתמש מתודולוגיות זריז או DevOps להעריך יישומים לאורך כל מחזור החיים של התוכנה. יזם יכול תמיד לאסוף מידע ונתונים כמותיים ממקורות שונים כדי לאמת את המיתוסים הנפוצים ואת מושגי בדיקות תוכנה שגויות.

Leave a Reply