כיצד להתחיל להרוויח כסף באינטרנט באמצעות דבר מלבד YouTube

admin

בתקופה שבה אנשים רבים נמצאים בנקודת החיים, שם הם מחפשים דרכים אמיתיות להרוויח יותר כסף, אין יותר הזדמנויות, ועכשיו להשתמש באחד האתרים הפופולריים ביותר באינטרנט כדי להרוויח ולהתחיל להרוויח. קצת כסף אמיתי. האתר שאני מתייחס אליו הוא מאוד פופולרי ביקר לעתים קרובות ב- YouTube.

אני יודע שכאשר אתה חושב על YouTube, אתה חושב על צפייה בסרטים, ואולי אפילו פרסום קטעי הווידאו שלך, אבל אתה יודע שהם אנשים עושים הרבה כסף באינטרנט באמצעות האתר הזה בלבד? אם אתה לא יודע, תן לי להיות מי יגיד לך כי מה שאתה פשוט לקרוא הוא נכון לחלוטין. אז עכשיו אתה בטח חושב איך?

בכנות, ישנן דרכים רבות להרוויח כסף ב- YouTube. במאמר זה, אני אשתף אתכם באחת השיטות הנפוצות ביותר. כל מה שאתה צריך עבור שיטה זו היא תוכנה חופשית לעריכת סרטים, כגון Windows Movie Maker, מוצר לקדם וכמה דיסק.

בצע את הצעדים הבאים ואתה תהיה גם על הדרך שלך להרוויח כסף באינטרנט באמצעות YouTube בלבד.

  1. מצא מוצר כדי להפוך לשותף עסקי. אחד המקומות הטובים ביותר למצוא הוא ClickBank. יש להם אלפי מוצרים לבחירה. בחר אחד שמעניין אותך ואשר אתה לקדם היטב.
  2. לאחר קידום המוצר, עליך לקצר את הקישור שותפים לעשות את זה נראה יותר אטרקטיבי קונים פוטנציאליים. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על tinyurl.com או bit.ly. זה היה באמת לשלם כדי לקנות שם תחום זול ולהעביר אותו לאתר השותף שלך. ודא שהדומיין שלך משויך למוצר המקודם.
  3. כעת עליך ליצור סרטונים קצרים שיתאימו למוצר שלך. תוכל ליצור מצגת שקופיות ואפילו להוריד חלק מהסרטונים מ- YouTube ולהעלות אותם שוב.
  4. לאחר מכן עליך לטעון את הסרטונים שלך. המפתח כאן הוא להשתמש כותרות יצירתי ו קליט עבור הסרטים שלך. זה ימשוך מבקרים. בעת כתיבת התיאור שלך, לזכור על אופי תיאורי ביותר האפשרי. עשה זאת גם בעת יצירת תגי וידאו (מילות מפתח). הדבר החשוב ביותר הוא למקם את הקישור שותפים בתיאור עם קריאה ברורה לפעולה.
  5. שוטפים וחוזרים

חבר'ה, זוהי דרך נהדרת להשתמש ב- YouTube כדי להעביר קצת כסף לחשבון הבנק שלך. רק להיות נחוש ועקבי.

Leave a Reply