כיצד לבחור מקליט DVD במחשב

admin

DVD מקלידים לעזור לך לאחסן זיכרונות וידאו שלך, אלבומים או תמונות דיגיטליות שניתן לשחק על נגן DVD עצמאי. DVD מקליטים נופלים בחדות ועכשיו הם זולים יותר מאשר אי פעם. יותר ויותר אנשים מעוניינים צילום דיגיטלי, יצירת וידאו ומשימות אחרות הדורשות כמות גדולה של שטח דיסק, גיבוי של זיכרונות של בית הוא משב רוח.

מקליטי DVD בשוק לשמור רק על דיסקים חד צדדית, אשר יש רק 4.7 GB, מה שהופך אותו כמעט בלתי אפשרי לעשות עותק ביתי של סרט באורך מלא עם איכות תמונה הגון. לכוד, לערוך ולשמור זיכרונות וידאו יקר עם נגן DVD DVD / DVD של פיליפס. אתה יכול להעלות ולשלוח את מדה יקר ביותר מ מצלמת וידאו שלך, ארכיון קטעי וידאו ישנים או להקליט וידאו מתוך צילום דיגיטלי ישירות על גבי קיבולת גבוהה DVD.

+ DVD DVD סופר סופר DC3000 עם מובנית לכידת וידאו אנלוגי מאפשר לך במהירות ובקלות להעביר וידאו הביתה ישירות מהקלטת (באמצעות מצלמת וידאו או וידאו) לדיסק DVD. הוא מספק חבילת תוכנה מלאה המאפשרת לך לערוך וידאו עם יישומים עבור צילום דיגיטלי, מוסיקה ונתונים, ומאפשר לך לכתוב ולקרוא CD-R ו- CD-RW דיסקים, כמו גם DVD + R / RW.

Panasonic DMR-E80HS DVD מקליט עם מובנה דיסק קשיח מקליט, המאפשר לך להקליט את כל התוכניות המועדפות עליך על דיסק דיגיטלי, כמו גם לצפות בסרטים DVD. ה- DVD סרט סופר גם פונקציות כמו תקן DVD / CD סופר עבור הקלטה מוסיקה, צילום דיגיטלי ונתונים על CD ו- DVD קבצים גיבוי.

אם אין ברשותך מקליט DVD, באפשרותך להוסיף כונן פנימי או לצרף כונן חיצוני. כמובן, קל יותר להתחבר חיצוני ונייד, אם כי קצת יותר יקר.

Leave a Reply