התוכנה הטובה ביותר הקלטה הביתה? חדשות טובות על כל הבחירות

admin

אם אתה רק מתחיל להקליט בבית מנסים להחליט איזו תוכנה לקנות, קבלת ההחלטה הנכונה יכולה להיות קשה. לבקש את תוכנת ההקלטה הטובה ביותר אולי נראה כמו מקום נהדר להתחיל, אבל יש כמה דברים שאתה צריך לשאול את עצמך קודם. כי יש כל כך הרבה חבילות תוכנה שונות, כמה אופטימיזציה עבור מטרה צרה או ספציפית, כל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות משלה, כל אחד מהם יכול להיחשב "הטוב ביותר" באלמנט אחר של תהליך ההקלטה. עכשיו אתה מבין למה זה כל כך קשה לענות על השאלה?

אני אשבור את זה בשבילי

ישנם שלושה תפקידים עיקריים הדרושים בעת הקלטה והפקת קול. התהליך הראשון הוא מעקב בעצם להקליט צלילים. התהליך השני הוא ערבוב שבו סוגים שונים של קול (שירה, מכשירים, וכו ') הם התמזגו מסלולים מרובים. התהליך השלישי הוא עריכהכי הוא מוחל לעתים קרובות מעורבב עם תהליך ערבוב. בעיקרון, כאשר אתה ערבוב הקובץ שלך, אתה יכול לערוך את זה באותו זמן, כך שתי התהליכים יכולים להיות אחד. עם זאת, לאחר שסיים את התמהיל הסופי, אתה צריך להתחיל לערוך את המוצר הסופי, כך שהוא "מוכן לפריים טיים". מבלבל, תהליך עריכה זה ניתן לפעמים עם שם אחר לגמרי מאסטרינג.

יצרנים מסוימים מציעים כי אתה צריך תוכנית נפרדת עבור כל התהליכים הללו, למרות שזה תלוי אך ורק בך. כמו בהרבה דברים, זה תלוי בצרכים הספציפיים שלך. יש הרבה תוכניות ידועות, כולל Adobe Audition, Pro Tools, Audacity ו Cubase, אשר מציעים את החבילה כולה, אם כי משתמשים רבים היו לשלב אחד, שניים או יותר של חבילות אלה כדי ליצור את השיר הסופי, מעודן. מומלץ לעתים קרובות להשתמש בתוכנית אחת כדי לעקוב אחר ומערבבים קול כדי לקבל שיר רב פנים, מעורבב לחלוטין, ולאחר מכן ללכת לתוכנית אחרת עבור תהליך העריכה (ו Mastering). אם אתה רק רוצה להקליט שירים במסלול יחיד או רצועות קוליות, ייתכן שתוכל לדלג לחלוטין את התוכנה מסובכת הקלטה multipath ופשוט לבחור תוכנית טובה עריכת קול.

בשנת 2011, כמעט לכל מי שיש לו מחשב יש הזדמנות להתחרות עם אולפני הקלטה גדולים לייצר אודיו סטנדרטי. הם אחד הפופולריים ביותר מומלץ ביותר מלא חבילות הקלטה. כל החבילות האלה יסתיימו בכל התהליכים הקשורים בהקלטה, אבל לכל אחד מהם יש את התכונות הטובות ביותר שלו:

כלים מקצועיים – תוכנית סטנדרטית להקלטת ערבוב אודיו

Cubase – טכנולוגיה חדשנית, החלה בעיקר כתוכנית MIDI, מושלמת הקלטה רב מסלול

Adobe Audition – למרות שזה היה בתחילה מאוד מתקדמים וטובים תוכנית עריכת איכות, שהוא עדיין המומחיות המיוחדת, עכשיו יש לו עבודה טובה, כי כל המשימות

קאקוואלק סונאר – יציב, אמין, תכליתי

סאונד Forge – איתנה בעולם של עריכת אודיו

אַמִיצוּת – איכות טובה, תוכנת הקלטה חופשית, אם כי כפי שהוצע על ידי המחיר, הוא מוגבל למדי מבחינת איכות וגמישות – מדהים עבור התוכנית בחינם מושלמת עבור מישהו שלא צריך המורכבות או רצועות מוסיקה רבות.

קוֹצֵר – פנטסטי רב מסלול אודיו הקלטות MIDI, בחירה מצוינת למעקב ערבוב. תוכנית העריכה בהחלט צריך להסתיים.

הנה כמה המלצות המבוססות על הצורך:

  • כדי פשוט ליצור צליל טוב עבור over-voice, אולי רק עבור וידאו נרטיבים, Podcasts, וכו ', אתה יכול פשוט להתמודד עם Audacity. כאשר הביקוש פונקציונליות טובה יותר או גמישות וזרימת מהירות העבודה, להתחיל לבדוק עבור תוכניות בתשלום כי "לעשות את כל זה".
  • כדי לקבל פונקציה פשוטה מסלול מרובה, כגון הוספת מוסיקה לתוכנית או רקע אפקטים ברקע, אתה יכול לדמיין את האומץ החופשי יכול לספק את הצרכים שלך, אז לנסות. ההעדפה האישית שלי תהיה להשתמש Reaper (במחיר של רק $ 49 עד שתתחיל להרוויח רווח רציני – לראות את "למה ריפר סלעים כמו DAW" מאמר באתר הבית Brew אודיו.
  • כדי לעשות משהו עם מוסיקה multitrack, נניח הדגמה שירים, להקליט שירים או תקליטורי מוסיקה מלאה, להתחיל עם ריפר + Adobe Audition (או כל עורך באיכות טובה אחרת כמו קול פורג '). אם אתה מתכוון לשתף פעולה עם מוזיקאים אחרים אשר להקליט במקום אחר, לשקול Pro כלים עבור כל מקום שלה.

חלק מהחבילות הללו ניתן לבדוק באמצעות גירסאות ניסיון חינם עותקים הדגמה. מאוד, כאשר אתה מחליט איזה מהם לבחור כדי לוודא שאתה מקבל שילוב טוב שיענה על הצרכים שלך הקלטה.

ישנן תוכניות רבות להקליט וליצור צליל בהתאם לצרכים שלך. לפני שאתה לחשב כסף גדול עבור חבילת יקר, לחשוב על מה שאתה באמת צריך מתוך תוכנת ההקלטה. אתה תידרש למצוא חבילה שמתאימה לצרכים שלך ובסופו של דבר אתה תקבל את ההחלטה.

Leave a Reply