ההתקדמות הטכנולוגית הגדולה ביותר בתוכנות ניהול המכירות הקמעוניות לשנת 2019

admin

במילים פשוטות, כאשר תוכנה או שירות עובד באינטרנט, זה נקרא מחשוב עננים. תוכנת הענן מבוססי הענן פועלת בשרתים בענן באמצעות האינטרנט ונגישה באמצעות דפדפן אינטרנט. הוא מבצע את אותן פונקציות כמו מערכת ניהול רגילה עם פונקציה אחת נוספת – היכולת לגשת אליה בכל מקום ובכל זמן. תוכנה מבוססת שרת אינה דורשת התקנת תוכנה בהתקן ומעדכנת את עצמה באופן אוטומטי.

גמישות השימוש עושה את מערכת קופה ענן אחד השיפורים הבולטים ביותר במגזר הקמעונאי. בשנים הקרובות, כל קמעונאי ששווה את מלחו יעבור מתוכנה קונבנציונלית לענן המבוסס על הענן. בפרט, נדונו שני תחומים – סופרמרקטים ותרופות ודרכים להשתמש בחידושים אלה.

מהו סופרמרקט?

לפני שאנחנו מסתכלים על הסיבות מדוע סופרמרקט צריך תוכנה חשבונית מוצק, יש צורך להבין את הרעיון הזה. כל חנות מכולת עם משטח ענק ומציעה מגוון מלא של פריטים לבית ולמזון הוא סופרמרקט. בעיקרון יש לו את הפונקציות הבאות:

• מוצרים מאורגנים ביעילות במעברים ומדפים, אשר מאפשר קניות.

• מלאי מדויק של כל הפריטים נשמר כך שאין אחסון מוגזם או אי אספקה ​​של מוצרים.

זוהי התכונה השנייה שהופכת חנויות מכולת גדולות צריך להתקין תוכנה עוקבת אחר המלאי שלהם. ללא מערכת מלאי, שני תרחישים ניתן ליצור. הראשון שבהם הוא אובדן המכירות, משום שהטוב המשתנה במהירות לא נשמר לרמה הנדרשת. השני הוא אובדן רווחים, כי המדפים הם יחידות של מוצרים נעים לאט. תרחיש שלישי אפשרי גם כאשר מוצרים בעלי חיי מדף נמוכים מאוד לפוג לפני שהם נרכשים.

הנקודה הסופית היא כי חברות סופרמרקט דורשים נתוני שוק המניות מדויק, כדי למנוע אובדן מכירות והגדלת הרווחים. השילוב של מניות נרחבות הכוללות סחורות מתכלים ומכירות עם מכירות גבוהות דורשות אחסון נאות של מניות. לכן אפילו חנות המכולת הקטנה ביותר השתמשה בתוכנה הבסיסית כדי למכור נקודות. במקרה של חנויות גדולות יותר, שכר, קופה ותוכנות מלאי חיוניים, אשר יש גם יישום לניהול קשרי לקוחות.

הערך של תוכנת המכירות כבר נראה. מסופי קופה הם למעשה חובה עבור סופרמרקטים, אבל כאשר הם מבוססים על ענן, הם הופכים אפילו מועיל יותר. בואו נראה מדוע חנויות מכולת צריך להשתמש במערכות מתארח בענן.

נוחות רבות של שוק סופר תוכנה

ענן התוכנה של סופרמרקט מציעה למנהלים 3 הטבות שהופכות אותם שווה כל אגורה.

• תוכנה כשירות (SaaS) הופכת את החנות ליעילה יותר. זה מאפשר למנהל לתכנן שינויים עובד, טיפות הספק ותהליכי אחסון מכל מקום. בעל הסופרמרקט לא צריך להיות בחנות כדי ליצור תוכניות אלה, כי גישה למערכת ניתן להשיג מכל מקום.

יתרון נוסף של תוכנת המלאי המבוססת על SaaS הוא מעקב אחר רעננות הסחורה. במקום להיכנס לרצפה ולבדוק כל פריט באופן ידני, העובד יכול לגשת למערכת מכל מקום ולעקוב אחר תאריך הלידה. מידע זה יכול לעזור להצביע על כל הסחורה שיש להמחות כדי למכור אותם לפני שהם פגומים ואילו מוצרים יוסרו מהמדף.

• המנוף האחרון המוצע על ידי מערכות קופה הוא הארגון. התוכנה יכולה לשמש אינספור דרכים להפוך את פעילות סופרמרקט לתוך אלה יעיל וחלק. כמה דוגמאות הן חשבונות לתשלום, CRM, תכנון וחשבוניות.

הצורך בתוכנות ניהול במגזר הרפואי

תחום אחד שרואה בחדשנות מוצקה הוא הרפואה. עם המעבר של גיל, מכשירים רפואיים, תרופות ואביזרים אחרים מתפתחים. שינוי מתמיד זה אומר כי בתי מרקחת, בתי חולים ומרפאות צריך לשמור על קשר עם הטכנולוגיה. זה גם אומר להשקיע במערכות חדשות לחלוטין המסייעים בתחום זה.

לדוגמה, חנות רפואית מתחיל לספק רוצח כאב חדש. כי זה מגזין חדש, רוב הסיכויים כי העובדים לא יזכרו את כל הפרטים של התרופה. איך הם ליידע את הלקוח על זה? זה המקום שבו את התוכנה קופה עבור בתי מרקחת מופיע. בלחצן אחד תוכל לגשת לכל המידע על התרופה. בסופו של דבר, היישום תומך תמיכה טובה יותר עבור הפטרון.

היתרונות של תוכנת החנות הרפואית

מבט מעמיק יותר על היתרונות של בית המרקחת התוכנה הקמעונאית יסייע כיצד חנויות רפואיות יכול להשתמש בו.

• האם תוכנה מבוססת ענן או יישום מותקן במסוף; שניהם מציעים חוויה טובה יותר. נניח שחולה מגיע מרשם לבית המרקחת. עם ההגעה, המטופל מבין כי נייר המרשם בפועל נשאר בבית. בשלב זה, אתה יכול להשתמש בתוכנה הרפואית פועל בענן כדי לגשת לכל המידע המטופל, כולל מרשם. כתוצאה מכך, החולה עוזב את חנות התרופות במקום בידיים ריקות.

יתרון נוסף של תוכנה רפואית הוא החיוב. במקום להשתמש בעט ובנייר כדי להוסיף, המערכת המתואמת אוטומטית עושה זאת באופן אוטומטי. כתוצאה מכך, העסקה היא מהירה יותר, מה שהופך את הלקוח מאושר, ואת שטח בתי המרקחת חינם עבור לקוחות חדשים.

לקחת את

מערכת ניהול קופה היא חובה עבור כל חנות קמעונאית. עבור סופרמרקטים חנויות רפואיות, זה אפילו יותר חשוב. הורדת תוכנות מסורתיות או תוכנות מבוססות ענן תבטיח כי העסק הוא לפני התחרות.

Leave a Reply