תוכנת עריכת תמונות באינטרנט

admin

יחד עם הצמיחה של הטכנולוגיה ואת הפיתוח של האינטרנט, אפקט ויזואלי פשוט ליצור יצירות דיגיטליות חינם יותר ויותר בשימוש. מניפולציה של תמונות, יצירת באנרים באתרים ויצירת סמלים חדשים הם רק כמה אלפי דברים שאנשים יכולים ליצור כדי להוסיף אותם לאתרים שלהם או להשתמש בהם כמו מודעות באינטרנט. תוכנית התמונה מניפולציה יכול דיגיטלי לעריכת בינוני המשתמש הקיים, אבל יכול גם להיות יקר. אנשים יכולים לנסות בחינם תמונה העורכים באינטרנט לפני רכישת יקר עריכת גרפיקה תוכניות.

כיצד להשתמש בעורך המקוון

שלב 1: שמור את המדיה או התמונות שברצונך לערוך במקום שאתה יכול לגשת אליו בקלות, בשולחן העבודה או בתיקייה חדשה שנוצרה במיוחד למטרה זו. עורך התמונות המקוון מאפשר לך לפתוח תמונות מרובות בו-זמנית.

שלב 2: מצא את התוכנית בחינם אתה רוצה להשתמש. ישנן מספר תוכניות זמינות. בעורכים אלה, תראה תכונות רבות של תוכניות עריכה סטנדרטיות, כגון הסרת עיניים אדומות, חיתוך ושינוי גודל. כמו גם אפקטים מיוחדים כגון רטרו וינטג '. אתה לא צריך להוריד את התוכנה; את כל המהדורה ניתן לעשות בדפדפן.

שלב 3: בחר את התמונה הראשונה לערוך מהתיקייה. אם אתה רוצה לפתוח כמה תמונות, התוכנית תציג לך אילו מפתחות כדי להכות עבור אפשרויות רבות. אתה יכול לקבל כל מספר של תמונות פתוחות בקלות לעבור ביניהם במקום לעבוד על אחד לפני שתתחיל על אחרת.

שלב 4: סרגל הכלים מספק כלים שונים. תפריטים נוספים מציעים אפשרויות נוספות לבחירת ההשפעות שברצונך להוסיף לתצלומים שלך. על ידי יצירת שכבה חדשה, אתה יכול להתנסות עם אפקטים שונים. אם אתה לא אוהב אפקטים על שכבה חדשה, אתה יכול למחוק אותו מבלי לשנות את התמונה המקורית. תוכל להמשיך להתנסות בשכבות חדשות כמה פעמים שתרצה.

שלב 5: לאחר שתהיה מרוצה מהשינויים, לחץ על 'בוצע' ושמור את התמונות שלך תחת שם חדש. באפשרותך לבחור את סיומת הקובץ שבה ברצונך להשתמש כדי לשמור את התמונה.

רוב אתרי התוכנה החופשית כוללים הדגמה חיה וידאו הדרכה כדי להראות לך איך זה עובד המוצר וכיצד ליצור אפקט פשוט, חופשי ומהנה על התמונה שלך.

Leave a Reply