שיווק עם וידאו באינטרנט – אתר שיתוף וידאו

admin

שיתוף דפי וידאו – סקירה

אחת הסיבות מדוע וידאו כזה דרך נפלאה כי בעלי עסקים מקוונים להגיע ללקוחות פוטנציאליים היא העובדה כי הפצה ואירוח הם בחינם.

יש הרבה שירותי שיתוף וידאו באינטרנט המספקים שירותים המאפשרים לך ליצור וידאו לפני המספר הגדול ביותר של eyeballs. לכל אחד יש אישיות משלו ובסיס דמוגרפי. כדי להפיץ את הסרטונים שלך בצורה היעילה ביותר, אתה צריך לדעת אתרי שיתוף וידאו שונים ואת הצרכים שלהם. בדרך זו, תוכל לכוון את הסרטונים שלך לנמענים הטובים ביותר.

אתה לא רוצה לטרוח לשים את הסרט הזה מדהים על תכנון פרישה באתר עבור חובבי המתכת כבדים.

חלק התעניינותי כמפיק וידאו באינטרנט היא למצוא את הטוב ביותר שיתוף וידאו שירותים עבור העבודה שלי. אז אני חקר את כל אתרי אינטרנט שונים עבור אירוח וידאו ולשלוח אותם pros and cons. מאמר זה חל על אתר שנקרא Blip TV.

הכסף שלי הוא על Blip כאחד האתרים הטובים ביותר שיתוף וידאו זה יהיה כיף עבור eons. זה לוקח רק כמה דקות כדי לדמיין את התוכן של Blip, כדי להבין כי אנשים רבים ליצור תוכן שווה צפייה, ו Blip אוספת את כולם בקלות להציג מקום. מופעים גדולים ברשת התקציב יכול להיות מאוים על ידי כמה דברים איכותיים באינטרנט, ו Blip הוא דוגמה טובה.

כמו כל הסרטים באינטרנט, בליפ אומר המשימה שלהם היא לספק חלופה הבחירה הארגונית של הטלוויזיה ברשת. בליפ רוצה ללכוד ולספק את המהות של וידאו באינטרנט … הבית, היפ, יוצא דופן, אישי, דברים שאנשים רוצים לצפות, כי הטלוויזיה ברשת הוא צפוי ומשעמם.

זה בליפ מי אומר הצופים … עכשיו מה הם אומרים על ספק תוכן וידאו?

Blip TV מבטיח תוכן וידאו המפיקים שהם יספקו קהל גדול, ממוקד, להתמודד עם כל בעיות הטכנולוגיה ואחסון ללא תשלום. רוחב פס ללא הגבלה. הבלוג והערוץ שלך. דברים מעולים, הכל נותן לך את ההזדמנות לתקשר עם מיליוני באמצעות כלי התקשורת החזקים ביותר אי פעם הגה … וידאו.

הפצה מחוץ Blip הוא עוד תכונה שלא ניתן למצוא בשום מקום. לאחר שליחת כדי להעיף את ניתן בקלות לגשת הפצה ל- AOL וידאו, Yahoo! וידאו, MySpace, Facebook, Twitter, Flickr, MSN Video, Google Video, Blinkx, iTunes ו- Apple TV, Blogger ו- WordPress.com. זה באמת עושה את החיים קלים יותר עבור מפיק וידאו באינטרנט.

Blip גם מקלה על הפצת הסרט שלך בבלוג שלך, MySpace, del.icio.us, Yahoo! וידאו ו- iTunes.

בדיוק כמו בתוכנית טלוויזיה מסורתית, בליפ עושה כסף על מפרסמים, לא תוכן או ספקי הגלישה. העלאת סרטים ל- Blip TV היא בחינם, משום שהם יצרו רשת של מפרסמים המותאמים לתוכן הווידאו – אם תרצה. זה לא יכריח אותך למקם את המודעה שלך על החלק הקדמי של התוכנית שלך. אבל אם אתה עושה, הם יחלקו לך 50-50.

בהשוואה לשירותי שיתוף וידאו גדולים יותר כגון Google, ה- Blip גמיש ביותר ומועיל. נראה שהם מנסים יותר. באתר יש הרבה קל להבין הדרכות על כל דבר, החל כיצד להעלות ולהפיץ למה תוכנת עריכת וידאו.

אבל הנה ההנאה האמיתית … שירות לקוחות. פרטים ליצירת קשר לקבלת עזרה נוספת זמינים בקלות בתמונה. נסה למצוא כתובת דוא"ל ב- Google Video כדי להגיע לגבר אם יש לך בעיות!

בליפ, כמובן, מושך הרבה יצרנים מוכשרים של תוכן וידאו באינטרנט, אשר בתורו מושך צופים מנוסים יותר. נראה שהמופעים של בליפ נראים מיומנת ומרוהטת היטב, לא רק זרם אינסופי של חתולים רועדים במדיחי כלים שניתן לראותם באתרים מסוימים.

אתרי שיתוף הסרטונים מתחרים על מיליוני צופים שמבלים זמן רב יותר מול מסך האינטרנט שצופה בטלוויזיה במקום לצפות בטלוויזיות.

כי כל הצופים האלה דורשים תוכן בלחיצת עכבר, אתרי שיתוף וידאו הם נואשים למדי עבור תוכן בבקשה הקהל. אז אנחנו מברכים על הערכים, אבל זה כנראה טעות בטווח הארוך.

כל אתר מנסה לשפר את תדמיתו בשוק. הם לא רוצים להציע חרא לצופים שלהם. מכיוון שהאוספים רזים מכפי שהם רוצים, הם יכולים לקבל שטויות, אבל ללא ספק שטות צף על קרקעית הקנה. למרבה הצער עבור משווקים, הצופים לעתים קרובות לחשוב על מודעות כמו שטויות, לא משנה כמה טוב הם. מתן מידע מעשי בסרטים הפגנה היא חלופה טובה יותר מאשר להבטיח כי מצגת וידאו יהיה רק ​​קידום מכירות. בליפ אומר שהוא אפילו לא מקבל פרסומות, ולכן ההגדרה של "מסחרי" הופכת לבעיה. Infomercial עובר את הבדיקה, כי חלק "מידע" גובר על "מסחרי" חלק.

לדעתי, ככל שמספר הדפים גדול יותר, כך גדלים הסיכויים להישרדות ארוכת טווח בשוק תחרותי, ולכן אני חושב ש- Blip TV הוא זוכה לטווח ארוך.

Leave a Reply