שיווק אודיו רווח – הגיע הזמן

admin

משווקים מקוונים רבים כבר להשתמש אודיו בתמהיל השיווק שלהם. עם זאת, הרוב המכריע (אפילו מספר גדול של מחלקות שיווק באינטרנט) עדיין לייצר באיכות נמוכה (לא יציב) הפקות אודיו.

הנה הבעיה: צליל באיכות נמוכה הוא רק רע כמו סוחר מכוניות משומשות במכנסיים משובץ חגורה לבנה. זה פשוט מתוח. החדשות הטובות הן שזה לא משהו שהוא כבר הנורמה. זה משתנה במהירות. קמעונאים מקוונים רבים הבינו כי איכות הצליל שלהם חשוב כמו התוכן של המוצרים שהם יוצרים.

הפתרון? או שאתה נותן אודיו לאנשי מקצוע, או שאתה יכול ללמוד ליצור אודיו מעולה בעצמך.

בדיוק כמו בעולם הלא מקוון של עסקים קטנים, קמעונאים מקוונים שכבר הגיעו לרמה נוחה של רווחיות, יתחילו למיקור חוץ משימות מסוימות. זה יאפשר להם להגדיל את הפרודוקטיביות שלהם להתמקד בתהליכי ייצור ההכנסות. יתרונות נוספים נוספים הם באיכות גבוהה יותר כי אתה למיקור חוץ אנשי מקצוע שעובדים בתחום ההתמחות שלהם כל יום.

כמה תחומים משותפים של מיקור חוץ כוללים עיצוב גרפי, copywriting, עיצוב אתרים, יצירת וידאו וכמובן … אודיו הייצור.

בנוסף, ישנם תחומים שונים של ייצור אודיו שבו ייתכן שתרצה לשקול באמצעות מומחה. דוגמה אחת היא מוסיקה חופשית. זה סוג של מוזיקה יש את הזכות להשתמש בו על הפקות שלך יכול להיות זמין כקטלוג (או ספריה), כמו קליפ בודד, או עבור אלה שרוצים ליצור מותג משלך, אפשר גם לרכוש פסקול בלעדי. אמנם במקרה זה לא תהיה לך זכויות יוצרים למוסיקה, אתה תהיה רק ​​משווק להשתמש בו הפקות השיווק המקוון שלך אודיו.

סוג אחר של מומחה הצליל הוא הקול על האמן. בנוסף לעבודה ברדיו ובטלוויזיה, קולות רבים על אמנים משתמשים בכישרונותיהם באינטרנט. זה כולל ספרים אלקטרוניים, פודקאסטים, הקלטות וידאו עבור וידאו, מצגות אינטרנט ועוד.

מהנדס קול או עורך אודיו יכול גם להיות מועסק לנקות או לערוך הקלטות משלך. לעתים קרובות, ראיונות, הקלטות סמינר webinars אינם מלוטשים מספיק כדי להכות גלי רדיו באינטרנט. עורך תסיר כתמים מתים, איזון קולות שונים ולהגדיל את האיכות הכוללת של ההקלטה. כאשר אתה עושה, זה מוכן מאסטרינג על תקליטור או DVD.

אם החברה שלך באינטרנט הוא עדיין לא במקום שבו מיקור חוץ הוא אופציה, אתה לא מאבד תקווה. כל מחשב ניתן להמיר תחנת עבודה אודיו דיגיטלי. תוכנות וחומרה זמינות הן במחשבי Mac והן במחשבים אישיים. והחדשות הטובות ביותר הן כי אפילו כמה תוכנות (עם פונקציות עריכה בסיסית) הוא בחינם. באמצעות Audacity (תוכנת הקלטת קול) אינו סובל מאיכות צליל. המגבלות היחידות הן פונקציות עריכת השמע הזמינות. למעשה, אפילו Camtasia יכול גם לייצר איכות צליל מעולה.

לסיכום, ודא כי בכל אודיו שאתה מייצר, איכות זו היא המגירה הגבוהה ביותר. אם אתה לא מסוגל למיקור חוץ, לקבל את הכלים הדרושים לך כדי ליצור את הצליל המושלם עצמך: תוכנת עריכת קול, מיקרופון קול מעולה, כרטיס קול, רמקולים ואוזניות. עם קצת תרגול, אתה תהיה גאה על התוצאות שאתה יכול לייצר!

Leave a Reply