קטעי וידאו מדהימים מהמסך הירוק בתקציב צנוע

admin

אם אתה מעוניין במאמר זה, אתה כנראה כבר יש מצלמה ואתה יודע איך להשתמש בו. אם אתה רוצה משהו מיוחד, אתה יכול לגלות את אזור chroming. בשפה פשוטה, אתה יכול לצלם את הכישרון שלך מול מסך ירוק ולאחר מכן לשנות את הרקע הירוק של תוכנת עריכת וידאו.

קל יותר לומר מאשר לעשות. לפני שתתחיל, אתה צריך ללמוד כמה כללים. 1) אתה לא צריך בד מיוחד. זה יכול להיות אפילו רקע של צבע, צבוע הקיר, בד, וכו 'כל עוד הוא מכסה את האזור סביב הכישרון שלך. כאן, חלק חשוב של התאורה מספק אחיד תאורה רקע הפרדה מן הנושא.

עדיף להאיר את הרקע עם שתי מנורות ולהשתמש השלישי של כישרון. ישנם מאות הדרכות שאתה יכול למצוא עם קצת מחקר. תוכל למצוא בקלות שיעורי וידאו רבים בנושא זה ב- YouTube. השתמש בשילוב של מילות מפתח "תאורת מסך ירוק" ובדוק מספר סרטונים. ישנם מוצרים רבים הזמינים שיכולים להתאים כמעט את כל התקציבים עם ערכות וירטואלי.

יש כל כך הרבה פתרונות תוכנה שמגיע מאמר נפרד עבור כל אחד מהם. בדרך כלל אנו משתמשים Adobe After Effect ו Final Cut Pro. הם יכולים באמת לעזור לך את תהליך עריכת וידאו כדי לעשות דברים במהירות וביעילות. לסיכום, תוכנת עריכת וידאו יכול לקחת את העסק שלך לרמה חדשה. אתה יכול לעשות דברים שמעולם לא חשבת לפני כן.

עכשיו שאתה יודע יותר על תהליך עריכת וידאו, אתה יכול ליצור פרויקטים גדולים באמצעות תוכנת עריכת וידאו. זה סוג של כלי יכול להזיז חברה מרמה אחת לאחרת. אתה לא צריך לדאוג לגבי המראה של טירון כאשר אתה משתמש בטכניקות כי אנשי מקצוע להשתמש כדי ליצור גבוה יותר ברמה גבוהה יותר הפקות.

גם אם אתה לא יודע איך להשתמש במחשב טוב מאוד, אתה תמיד יכול בקלות להשתמש בתוכנה כגון זה. הסיבה היא שהם יצרו תוכנה כדי לוודא שגם טירונים יכולים להשתמש בו. חשוב לוודא שאתה לא מפחד במצבים כאלה, כי כדי להעביר את החברה לרמה גבוהה יותר, אתה צריך להיות מוכן להסתגל לשינויים. על ידי ביצוע ההנחיות הבאות, אתה אמור להיות מסוגל להצליח בכל חברה שתנסה.

Leave a Reply