עלייתו של ענן מחשוב חינם

admin

תוכנת מחשוב ענן חינם מוצע לבצע מגוון רחב של תוכנות כשירות (SaaS) פונקציות. הם מכסים כל דבר, החל אחסון מקוון ויישומי ניהול רשומות דיגיטליות להגנה אנטי וירוס של המחשב האישי. בדף זה אנו נסתכל מקרוב על שירותי ענן רבים שניתן להשתמש בהם ללא תשלום במהלך תקופה זו.

סוגי תוכניות בחינם עבור מחשוב ענן

בעוד שרוב לקוחות מחשוב ענן הפרט לשקול אחסון חינם בענן כמו שירות חינם בלבד של טכנולוגיה זו, זה נכון כי מספר גדול של ספקי כיום גם מציעים תוכניות ספציפיות. באופן כללי, אין תוכניות עלות לעשות כמה משימות עיקריות.

אחסון נתונים

כיום, ספקי שירותי ענן רבים מספקים שטח דיסק פנוי מוגבל כדרך להפוך לקוחות פוטנציאליים הזמינים לשירותים שלהם. הצרכן משתמש לעתים קרובות ב -2 ג'יגה-בייט של שטח אחסון מקוון חינם, אשר כרוך בפיתוי לקנות חשבון בתשלום באמצעות טריילרים מדי פעם עם יכולות נוספות וכן הלאה, נמסר ללקוחות בחשבון מלא.

שיפור וניהול קבצים קבצי וידאו

לאור דרישות הלקוח הגדל במהירות לאחסון קבצי תמונה, זרימה, שיתוף ועריכת קובצי תמונות וקטעי וידאו, מספר משמעותי של חברות בענן החלו להציע תוכניות חינם כדי לענות על צורך זה. עם תכונות רבות הזמינות בסוגים אלה של תוכניות, תוכל לארגן ולנהל מחשבים ניידים, לשפר תמונות, ליצור ולשנות סרטונים ולשלב את הקהילה המקוונת, ומאפשר לך לשתף תמונות וסרטונים באמצעות אתרים פופולריים הדומים ל- Twitter.

אבטחה של תוכנות אנטי וירוס

בניגוד לשיטה המסורתית של קבלת הגנה אנטי וירוס והגדרתו על הכונן הקשיח של המחשב, ללקוחות יש אפשרות לאבטח את הציוד שלהם באמצעות תוכנת אבטחה המבוססת על שרת אינטרנט. תוכנית אנטי וירוס ענן המיוצר על ידי אבטחה Panda יכול לזהות, לתקן ולהימנע בעיות הקשורות תוכנות ריגול ותוכנות פרסום באופן דומה ככל האפשר במקרה של פתרון מוכן.

תוכנת GPS

הדירוג ליד אחסון ענן עבור ההצעות העדכניות ביותר הזמינות עבור מחשוב ענן, יישומי ניווט לוויני או ניווט GPS, כפי שהוא נקרא בדרך כלל, מאפשר לצרכן לגשת למפות עם הוראות כמעט מכל העולם.

הדרך קדימה תוכנה חופשית ענן

פעמים האחרונות הראו עלייה יוצאת דופן של מוצרים ושירותים ללא תשלום זמין בענן, אבל זה עשוי להיות חיוור לעומת לטווח ארוך. אבני יסוד קלאסיות, כגון Microsoft Office, צפויות להשתחרר בסופו של דבר באמצעות SaaS, בנוסף לתוכניות חלופיות רבות אשר מפעילות באופן מסורתי את תעשיית התוכנה מבוססת השרתים. אין ספק, יישומי מחשוב ענן חינם עשוי בקרוב להנחות קונים וחברות כדי לחשוב מחדש על הדרישות מבוססות IT שלהם.

Leave a Reply