סקירה קצרה של Concrete5 CMS

admin

לכל חברה יש כעת אפשרות לבחור מתוך מגוון רחב של מערכות לניהול תוכן בקוד פתוח. חלק ממערכות ניהול התוכן פופולריות, בעוד שאחרות פחות ידועות. עם זאת, כמה מערכות ניהול תוכן פחות ידועות, כגון Concrete5, יש מספר תכונות המסייעות לך ליצור ולנהל מגוון רחב של אתרי אינטרנט ויישומי אינטרנט.

כמערכת קוד פתוח לניהול תוכן (CMS), Concrete5 מסייע למשתמשים להפחית את העלות של פיתוח אתר אינטרנט וניהול. במקביל, זה מפשט את היצירה וניהול של יישומי רשת, מתן מספר פונקציות אמינים ותמיכה עבור קהילות וארגונים. תכונות אלה הופכות חברות רבות מעדיפות Concrete5 למערכות ניהול תוכן פופולריות אחרות.

הבנת הפונקציות החשובות של מערכת ה- CMS Concrte5

נושאים, תוספים ותוספים

Concrete5 מאפשר למפתחי אינטרנט לעצב במהירות אתרים באמצעות כלים רבים ללא תשלום מסחרי. באופן דומה, מפתחים יכולים בקלות להוסיף פונקציונליות ליישום האינטרנט עם כמה תוספים חינם ומסחריים. ערכות נושא ותוספות מאפשרים למפתחים ליצור במהירות אתרים מותאמים אישית מבלי לכתוב קוד נוסף. במקביל, מפתחים יכולים להרחיב CMS ​​באמצעות הרחבות ארגוניות כגון בינאום, היצואן HTML רב שלב העבודה.

עורך תוכן

עורך התוכן המסופק על ידי Concrete5 מסייע למפתחים להתאים את האתר בהתאם לדרישות העסקיות המדויקות. עורך התוכן של WYSIWYG מאפשר למפתחים להתאים אישית את האתר מבלי לכתוב או לשנות את הקוד. בנוסף, הוא מציע תכונות מתקדמות כגון עריכה לפי הקשר, בקרת מוטיב קלה וצורות דינמיות. מפתחים אפילו יש את האפשרות של גרירה ושחרור אבני תוכן בתבנית.

עורך סגנון

Cocrete5 מאפשר למפתחים להתאים אישית את המראה של הדף באמצעות גופנים שונים, פריסות וצבעים. מפתחים יכולים לערוך עוד רכיבים אלה באמצעות עורך הסגנון שמספק CMS. עורך הסגנון גם מפשט את ההתאמה האישית של הדף על ידי מתן פונקציות כגון עורך תמונות, סרטים, גלריות, בלוקים, ערימות, תבניות ופריסות דף.

אופטימיזציה לנייד

Concrete5 מאפשר למתכנתים לבצע אופטימיזציה של אתרי אינטרנט למכשירים ניידים, תוך שימוש בעיצוב אתר מותאם. מפתחים יכולים להפוך דפים להיראות טובים במכשירים שונים המשתמשים ב- HTML, CSS ו- JavaScript. בנוסף, הם יכולים לייעל את יישום האינטרנט עבור התקנים ניידים, באמצעות התכונות המוצעות על ידי Concrete5 – תמונות תגובה, פריסות תגובה, קטעי וידאו מגיבים ניווט סלולרי / תפריט.

טופס בונה

Concrete5 מאפשר למשתמשים להאיץ את מסעות הפרסום הדיגיטליים על ידי יצירת צורות וסקרים באופן דינמי. מפתחים יכולים להשתמש באשף הטופס שסופק על-ידי CMS ליצירת טפסים וסקרים מבלי לכתוב קוד נוסף. משתמשים יכולים לאסוף נתוני משתמש בצורה יעילה יותר באמצעות תכונות המסופקות על ידי בונה הטופס – שדות טופס מותאמים אישית, אימות טופס, זיהוי שגיאות וגרור ושחרר.

כלי דיווח משולב

Concrete5 מציעה גם כלים להפקת דוחות משולבים שונים. זה מאפשר למשתמשים ליצור דוחות שונים באמצעות ממשק יחיד. מנהלי אתרים יכולים להשתמש בממשק כדי להפיק דוחות בהתבסס על תוצאות הטופס, תוצאות הסקר, רישום השגיאה, סטטיסטיקות מעקב אחר פעילות של משתמש ומערכות להקלטת דואר אלקטרוני. דוחות אלה מסייעים למנהלים לזרז את תהליך קבלת ההחלטות ולעקוב אחר מסעות הפרסום השיווקיים ביעילות רבה יותר.

פונקציונליות הקשורה לאבטחה

תכונות האבטחה המוצעות על ידי Concrete5 לסייע למפתחים להגן על יישום האינטרנט מפני התקפות אבטחה ממוקדות שונים. מפתחים יכולים בקלות להגדיל את אבטחת האתר עם תכונות כגון CAPcha, אימות דוא"ל, אישור תוכן, יישום SSL, ניסיון ביקורת לכידת ההיסטוריה ההתחברות. יש להם גם אפשרות להחליף את הגדרות האבטחה של CMS המוגדרות כברירת מחדל מבלי לשנות את הארכיטקטורה הראשית.

ניהול משתמשים והרשאות

Concrete5 משפר עוד יותר את האבטחה של האתר, ומאפשר למנהלי מערכת ליצור חשבונות משתמש מרובים ולהטיל הגבלות גישה. בהתאם לכללי הארגון שלך, מנהל המערכת יכול ליצור קבוצות, פרופילים, תכונות, אי הכללות ודפים בודדים מותאמים אישית. באופן דומה, הם יכולים לספק אתרים בודדים למשתמשים וקבוצות ספציפיים. בנוסף, הם יכולים להפעיל אירועים המבוססים על זרימות עבודה כנגד הרשאות שנשמרו.

בלוגים והערות

Concrete5 כולל תכונות המקלות על שילוב בלוגים ודיונים מקוונים. משתמשים יכולים לשלב בקלות בלוגים שיכולים להיות מותאמים אישית באתרי האינטרנט שלהם באמצעות תכונות כגון נושאים, מחברים מרובים, אפשרויות להציג פוסט ו- RSS סינדיקציה. באופן דומה, הם יכולים להשתמש במערכת ההערות המשולבת המסופקת על ידי Concrete5 כדי למתן תגובות באופן אינדיבידואלי ושרשור.

אינטגרציה חברתית ו- SEO

Concrte5 מסייע למשתמשים לנתב מחדש את התנועה אל האתרים שלהם ממנועי חיפוש פופולריים ורשתות חברתיות. משתמשים יכולים בקלות להגדיל את מנוע החיפוש הדירוג ואת הנראות של אתרי האינטרנט שלהם באמצעות מגוון של תכונות SEO המסופקים על ידי CMS – מפת האתר XML, meta תג תיאור, כותרות עמודים, כתובות מותאמות אישית, ו מצטבר דף SEO Updater. באופן דומה, הם יכולים להשתמש בפלאגין החברתי המסופק על ידי Concrete5 כדי לשלב את האתר עם פלטפורמות חברתיות פופולריות כגון Facebook, Twitter ו- Google+.

עם זאת, Concrete5, כמו מערכות אחרות לניהול תוכן, יש חסרונות. לדוגמה, זה מגדיל את העלות של יצירת יישומי אינטרנט, המחייב חברות לרכוש תוספות מסחריות. ארגונים יכולים עדיין להשתמש Concrete5 בצורה חלקה ליצור ולנהל מגוון רחב של יישומי אינטרנט.

Leave a Reply