מדיה חברתית שיווק תודה וידאו – לקבל תהילה באינטרנט!

admin

שיווק טוב במדיה חברתית דורש תוכן דינמי במגוון פורמטים שניתן להפצתם באינטרנט. הנה אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא במהירות.

מאז ש- Google קנתה את YouTube, סרטים התפוצצו ברחבי האינטרנט. כמעט כל אתר שאתה הולך עכשיו יש תוכן וידאו, ורוב הטלפונים החכמים החדשים נמצאים בשימוש כיום, לכולם יש שחקנים וידאו הזרמת.

זה נהדר בשבילך מסעות פרסום שיווקיים בתקשורת החברתית. קל יותר לצפות בסרטים, מהר יותר הם יכולים להגיע ללקוחות פוטנציאליים. למעשה, הסרטון הוא מדיום חברתי משום שהוא מאפשר לך להתחבר לקהל שלך ברמה האישית. הזמנים של אתרים רגילים עם טקסט עברו, שבו אתה אף פעם לא יודע מי התחבא מאחורי כתובת דואר אלקטרוני זו.

וידאו היא אחת הדרכים הקלות ביותר לבנות אמון באינטרנט.

הדרך הקלה ביותר להשתמש בסרטונים עבור שיווק חברתי היא ליצור שירים קצרים ומועילים. בדומה ליצירת מאמר. ערכו רשימה של כל הטיפים, שאלות, טיפים וטכניקות כי אתה יכול לבוא עם התמודדות עם העסק שלך. לאחר מכן, בצע סרטונים קצרים של 2-3 דקות המתארים, מסבירים או מציגים מידע שימושי. אם בהתחלה אתה קצת נבוך, אל תדאג. לאחר שעשיתם כמה סרטים כי יקבלו "מפחיד" ואתה תיהנה לעשות סרטים.

זה גם קל יותר לדבר במשך כמה דקות במצלמה מאשר לשבת מול מסך ריק לבוא עם מאמר. זה לא אומר שאתה לא צריך לכתוב מאמרים, אבל זה בהחלט יהיה לעזור לך כאשר אתה תקוע במילים.

הקפד להשתמש במילות המפתח הטובות ביותר עבור העסק שלך או הנושא בכותרת הווידאו, והכנס אותם לשדה התיאור עם קישור לאתר הראשי. זה גם רעיון טוב לשים את כתובת האתר של הסרט ככותרת משנה. זה קל להוסיף עבור רוב תוכניות עריכת וידאו.

לאחר שתיצור את הסרטונים שלך, תוכל למקם אותם במקום שבו תקבל את מספר ההופעות הגבוה ביותר ותשחזר את התנועה הרבה ביותר. YouTube הוא המלך של כל אתרי הסרטונים. כאן אתה רוצה להעלות את כל הסרטונים שלך. הקפד ליצור ערוץ יפה למראה עם מידע, כדי שמשתמשים יוכלו למצוא עוד סרטונים שלך כשהם יחזרו. כמו כן, ודא שכתובת האתר מופיעה בדף YouTube.

לאחר פרסום הסרטון, צור פוסט או עדכון בדפי מדיה חברתית אחרים, ליידע את הסרטון וספק קישור אליו. אתה יכול גם להפיץ את קטעי וידאו ב- Google ו- Yahoo, כי הם מקבלים חיפושים רבים בכל יום.

אל תדאג אם אתה מקבל עצבים או שבר את הראשון, פשוט לעשות את זה והם יהיו יותר קל.

סרטי וידאו הם אחד היסודות של מקבל מחויבות ענקית שיווק מדיה חברתית.

Leave a Reply