מאגר צילומים – חדש, מציאות, וידאו, הפקה

admin

בעבר, הפיכת סרט פירושה כי המפיקים היו צריכים לשכור צוות ההפקה כולו, כולל מפעיל, בלוף, אחיזה, הבמאי, מהנדס קול, כישרון ואנשי צוות אחרים. לאחר מכן הצוות היה צריך להיות מועבר למיקום בפועל. אם היה צורך לירות במדינה אחרת, היה המפיק או להמליץ ​​על כל הצוות או לשכור צוות מקומי. כך או כך, הוא או היא מול סיוט לוגיסטי.

לאחר הזמנת הצוות שלך, אתה נתון לחסדי מזג אוויר גרוע או את האפשרות כי הכישרון שלך לא יופיע. מה יותר גרוע, מה אם הלקוח שלך לא מאשר את התוצאה הסופית של הפגישה?

העולם של הפקת וידאו עכשיו שדה קרב שונה לחלוטין. יחד עם התפתחות של טכנולוגיית סיבים אופטיים וטכנולוגיה פס רחב, המפיקים לבצע רכישות ספרותיות של חומרי וידאו באינטרנט.

במקום להרכיב להקה וללכת למקום כדי להשיג את הזריקה הרצוי, ספקים של הקלטות של כל הז 'אנרים מרחבי העולם במקום הציג את החומר מקוטלגים ו מסודרים יפה באתר, המאפשר המפיק לבחור, להציג, לקנות ולהוריד באופן מיידי מבלי לעזוב שלהם שולחן.

אנחנו מדברים על הספריה Royalty Free. רישוי חינם הוא חוזה המאפשר קונים שימוש בלתי מוגבל של חומר בדרכים רבות ושונות. אין הגבלות על מספר הפרויקטים, מיקום הפטורים ומסגרת הזמן; כולם מכוסים על ידי דמי רישיון חד פעמיים. המגבלה היחידה היא מכירה חוזרת, כולה או חלקה.

סרטים מסווגים בדרך כלל על ידי ז 'אנרים שונים, כגון בעלי חיים, נופים, אנשים, עסקים, מזון, ספורט, זמן לשגות, טכנולוגיה, רפואה, ציוני דרך, רקע, אלמנטים, אפקטים חזותיים ואנימציה 3D, רק שם כמה. הם יכולים להיות מחולקים יותר קטגוריות משנה, למשל אנימציה 3D ניתן לחלק קטגוריות משנה עבור ספינינג מסתובב, מנופף דגלים, אוקיינוס ​​ומים, וכו '

למרות הזמינות של וידאו חינם תמלוגים באינטרנט מתפוצץ, זה רחוק הרוויה, כי לכל פרויקט יש צרכים ייחודיים. לדוגמה, ירו חיצוני יכול להיות מצבי רוח שונים תאורה והגדרות סביבתיות, תנאי מזג אוויר, גוונים צבע, זווית המצלמה, ואת תנועות המצלמה. כמו עם 3D אנימציה, כל אנימטור יכול ליצור, מרקם ו לדקלם כל סצנה בצורה אחרת.

בעבר היו רק כמה חברות רשומות. בדרך כלל הם גובים כמה אלפי דולרים עבור קליפ, ואלה לא היו אפילו ללא דמי רישיון. עלויות הרישיון שלך חייבות להיות תלויים במספר הפעמים שבהן תרצה להשתמש בסרט, ובכמה ארצות או אזורים שבהם החומר שלך ישודר או יופץ.

עכשיו, בזכות הפיתוח של הטכנולוגיה, יותר אנשים יכולים להרשות לעצמם יש מצלמות וידאו באיכות גבוהה, מערכות עריכת שולחן העבודה ואת תוכנת האנימציה. עם הצמיחה של מהירות פס רחב, אנשים בכל רחבי העולם יכולים כעת לספק קטעי וידאו מקוונים משלהם באמצעות אתרי נישה המציעים איחוד של וידאו אחד לתוך ספריית ענק ענק של נכסי הסרט. זה ספריה מקוונת של משאבים הסרט קל לעיון, מציעה מערכת תשלום מאובטח וכולל גם back-end משלוח דיגיטלי. כמה צלמים ואנימטורים אפילו להגדיר חנויות מקוונות משלהם למכור את הסרטים האישיים שלהם או אנימציות. כתוצאה מכך, העלות מופחתת באופן אקספוננציאלי.

בדרך כלל, מחירי הסרט יכול לנוע בין $ 10 ל $ 50 לכל קליפ, בהתאם רזולוציית וידאו, ייחודיות ודרישות טכניות, או אם החומר מכיל אנשים לזיהוי. לפעמים הם נמכרים כמו אוסף של 20-30 קליפים רק כמה מאות דולרים. לעומת העסקת צוות הייצור, אלה מחירים סבירים לתת מפיקי וידאו כוח הקנייה העצום בחירה רחבה מאוד.

כמובן, אחריות גדולה כרוכה באחריות גדולה. עם כל כך הרבה יוצרי וידאו, יש מגוון עצום של רמות של מקצועיות ומיומנויות. מפיקי וידאו חייב להחליט על איכות התמונה על סמך מידע ותצוגות מקדימות המסופקים על ידי האתר, את המוניטין של האתר על מנת להציג את החומר כראוי לפני שהוא קיבל את המוניטין של הספקים הסרט.

Leave a Reply