כלי שיווק באינטרנט בחינם הטוב ביותר שיוביל אותך לשלב הבא!

admin

כאשר אתה מבלה שעות רבות ביום מאחורי המחשב, כל מה שעוזר לך לצמצם זמן עיגול היא חובה בכל הפעילויות המקוונות היומי. בהתחלה, רבים של כלים אלה להתברר להיות מבלבל מדי זמן רב, כך שאתה יכול אפילו להסתכל על המראה השני.

הכנה וניהול עסקים על ידי כתיבה ושליחת מאמרים, הפעלת מסעות פרסום PPC, החלפת ויצירת רשימות נראה חשוב יותר מאשר להפריע למידה כיצד להשתמש בכלים מקוונים חינם.

אל תתנו את זה בדרך של חשיבה לעצור אותך מן המשאבים בחינם רבים שיסייעו לך להפוך ולפשט את העסק שלך בטווח הארוך. תוכלו למצוא רשימה של כלי שיווק באינטרנט היעיל ביותר שלי כדי לעזור לך להביא מאמצי השיווק לשלב הבא:

1.) כלי Google חינם:

– Google Reader – קורא עדכוני RSS שמספק תוכן מזנות מנויים עד לפרסום.

– התראות Google – הכלי הזה מתריע בפניך כאשר למילת מפתח שעומדת בפיקוח יש תוכן חדש זמין.

– Google Analytics – כלי העוקב אחר מספר המבקרים באתר שלך. זה חייב להיות כלי שיווק באינטרנט, אם אתה הבעלים של אתר אינטרנט וזה בחינם!

– Google Docs – משאב נהדר לשמירת מסמכים מקוונים.

– Google Trends – כלי המציג את מספר החיפושים בתקופה נתונה. עוד כלי נהדר נהדר!

– Google Webmaster – כלי להפעלת אבחון במערך שלך; להגדיר העדפות www או לא www ועוד.

– כלי אופטימיזציית האתרים של Google – כלי מצוין לשיתוף דפי מכירות של בדיקות, דפי סתירה או כל דף כדי לשתף בדיקה.

– כלי מילות המפתח של Google – כלי נהדר בחינם כי הוא נקודת התחלה הכרחית כאשר מחפשים מילות מפתח נישות.

– עורך AdWords של Google – כלי למשווקי PPC לניהול מסעות פרסום.

– Google Insights – כלי נהדר שיעזור לך להשוות את מספר החיפושים אחר מילות מפתח שונות. כלי זה יעזור לך לצמצם את מילת המפתח הטובה ביותר שבה ברצונך להשתמש.

2.) עורך HTML חינם

– NVU – עורך חינם 100%, אשר לעתים קרובות אני מסתמך על לבנות ולערוך את אתרי האינטרנט שלי.

– דף Breeze – עוד כלי שיווק שותפים המכסה את כל האפשרויות בסיסיות WYSIWYG עריכה באתרי אינטרנט.

3.) תמונה חינם העורכים – אתה תמיד צריך לשנות את גודל במהירות, לחתוך או להתאים את התמונה, אלה שני כלים חופשיים וקלים לשימוש.

– גימפ

– פיניק

4.) Roboform – כלי נהדר זמן חיסכון עבור משווקים שיש להם הרבה כניסות וסיסמאות עבור אתרי אינטרנט שונים. כלי זה שומר את כל פרטי הכניסה עבור אתרים שונים בסרגל הכלים בחלק העליון של הדפדפן. כל שעליך לעשות הוא להרחיב את התפריט, לבחור את הדף שבו אתה רוצה להיכנס, ואת הכלי יהיה להפנות אותך אל הדף באופן אוטומטי להיכנס!

5.) תוכנת FTP – כשמדובר בהעברת קבצים מהמחשב לאינטרנט, עליך להוריד תוכנת FTP קלה לשימוש. הנה שלוש מומלץ מאוד.

– SmartFTP

– Core FTP Lite

– פילזילה

6.) Zamzar- כלי שבו אני משתמש לעתים קרובות כדי להמיר קבצים מתבנית אחת לאחרת. ישנן אפשרויות שירות רבות זמין, אבל את הגירסה החינמית היא יותר ממספיק עבור מה שאתה צריך. נהדר להמרת PDF או GIF ב jpeg.

7.) כלי מקוון חינם ליצירת מילות מפתח ומגמות – כאשר מחקר מילות מפתח או קביעת נישה, לעתים קרובות יותר מאשר במקרים אחרים, אתה מתייחס כלי מקוון חינם המסייע לך למצוא את מה שאנשים קונים באינטרנט ומה מילות מפתח ממוקדות. הנה רשימה של משאבים מקוונים חינם כי אני כל הזמן להשתמש עבור נישה מחקר ומילות מפתח:

– המילה סיר

– מילות מפתח חינם

– מעקב אחר מגמות

– Yahoo Buzz– Freekeywords.com

– מילות מפתח טובות

– מנהל מילות מפתח עם חוט הכנסות

– צ 'אט כלי SEO

– Pulse הבלוג

– IWeb הכלי

8.) Gigasize – כלי חינם המאפשר לך לשתף קבצים גדולים, כי הם בדרך כלל גדולים מדי כדי להישלח באמצעות דואר אלקטרוני.

9.) כלים חינם cPanel / Fantastico – משאב כי הוא לעתים קרובות overlooked. לדוגמה, יש צורות PHP cPanel כי אתה יכול להשתמש כדי ליצור טפסים משלך באתר בחינם. השתמש בו עבור סקרים, שאלונים, ביקורות, טפסים ליצירת קשר או טפסים יישום JV ולהעלות את הבלוג שלך או אתר וורדפרס.

10.) PDF Creator – כלי ללא תשלום שכמעט משכפל יישומים רבים בחבילת Microsoft Office, כגון Excel, Word, PowerPoint ויצירת קובצי PDF. אם אתה לא רוצה להוציא כסף בחבילה האחרונה של Microsoft Office, באתר זה יש יישומים רבים לעשות את העבודה.

11.) Pic שינוי גודל – כלי אינטרנט ללא תשלום גודל התמונה שינוי גודל המאפשר לך להעלות תמונה ולבחור את הגודל להיות תמונה. נהדר עבור גודל התמונות על אתר אינטרנט או ספר אלקטרוני.

12.) סימניות חברתי – שירות סימניות חברתי חינם המאפשר לך להזמין דפים בשירותים שונים רבים עם קליק אחד מהיר וקל. הנה שני שירותים נהדרים ליצירת סימניות חברתיות:

– הפוך רק

– סמן חברתי

13.) Copyscape – כלי אני משתמש לעתים קרובות כדי לוודא כי אין תוכן מהבלוגים שלי ומאמרים נגנב או להעתיק במקומות אחרים באינטרנט. למרות שאני לא בטוח בדיוק מה אתה צריך לעשות אם אתה חושב התוכן שלך נגנב או להעתיק, אבל זה כלי שימושי לבדוק.

14.) תוכנה להקלטת תוכן – ללא קשר אם אתה להקליט וידאו אחר כדי לפרסם אותו בבלוג שלך או ביקורת מוצר ב פוינט פוינט, אלה שירותים מקוונים חינם נהדרות עבור הקלטה ושליחה של הודעות:

– קמסטודיו

– קמטסיה 3

ג 'ינג –

15.) בדוק את הביקוש – אלה שני אתרים לבדוק ולבדוק את המוצרים שאנשים מחפשים באופן פעיל ומה הם קונים באינטרנט. מושלם עבור מחקר נישה.

– eBay Pulse

– Shopping.com

– המוצרים הנמכרים ביותר ClickBank

16.) Mailinator – כלי נהדר לשימוש כאשר אתה לא רוצה לתת את כתובת הדואר האלקטרוני שלך בדף לסחוט רק כדי לראות מה ההצעה. כלי זה יעזור לך לעבור את הדף דחוס מבלי לשלוח לך דוא"ל.

17.) Thesaurus.com – כלי נהדר לשימוש באינטרנט כאשר מדובר הקפאת המוח בעת כתיבת מאמר או עותק של המכירות. השתמש בכלי זה כדי למצוא חלופות רבות למילה שאתה מקליד.

18.) YahooBackLinkCheckerTool – זהו כלי לבדיקת מספר עמודים מפנה. נהדר לבדוק מי מתחבר לאתר שלך.

19.) Alexa כלי חינם המציג את כמות התנועה באתר.

20.) ביג בורד – מקור נהדר של מידע עבור כל משווק מעוניין בלוג שיווק. Big Board היא ספרייה חופשית המכילה רשימה של פורומים בשימוש ביותר עבור נישות רבות. אתר זה כולל תכונות נהדרות רבות, בנוסף לחיפוש אחר נישות במקום אחד; תוכל גם לסנן את התוצאות לפי מספר חברים, רשומות ותנועה.

כל המשאבים המקוונים והכלים להגביל את הזמן לבצע משימות מייגעות רבות מיום ליום, סייעו למשווקים רבים להגיע לשלב הבא הם בין כלי שיווק באינטרנט היעיל ביותר.

Leave a Reply