כיצד להתחיל Vlogging ב- YouTube (לא נדרש קניות) – 5 שלבים הדרכה

admin

האם אתה רוצה ללמוד כיצד ליצור vlogs שלך ב- YouTube? החלטה נבונה בשתי החזיתות, ידידי. עם הגידול המהיר בפופולריות של YouTube, לא ניתן להכחיש שהווידיאו הופך למדיום פופולרי יותר עבור שני יצרני התוכן והצרכנים (שני מונחים, יותר ויותר, המתארים את אותה אוכלוסיה). ומכיוון ש- YouTube הפכה למובילה בתחום הווידאו המקוון – למעשה היא שולחת יותר שאילתות בארה"ב מכל מנוע חיפוש אחר מלבד Google & # 39; ועדיף לפרסם שם. האם הזכרתי שהוא חופשי? ועכשיו הוא תומך HD? להלן מדריך ליצירת בלוגים וידאו שלך, עושה את זה תוך זמן קצר עולה כמעט הכל.

ארגז הכלים של Vlogger

  1. מחשב / חיבור לאינטרנט: אתה קורא מאמר זה … לבדוק את זה!
  2. התקן הקלטת וידאו: הניחוש שלי הוא שכבר יש לך משהו הקליט וידאו, אם לא מצלמה ייעודי, ואז טלפון סלולרי, מצלמה דיגיטלית או מצלמת אינטרנט. אם לא, אל תדאג – למרות שאתה פשוט שבר את "אין קניות" בועה – כי אתה יכול לקנות את זה באינטרנט או בחנות נייח בקרבת מקום זול.
  3. עריכת תוכנה: שוב, גם אם אתה לא מודע, אתה כנראה כבר אחד. Windows Movie Maker מגיע עם מחשבי Microsoft ו- iMovie עם מחשבי Mac. שניהם, למרות העורכים העיקריים הם יותר מסוגל ליצור בלוגים וידאו.
  4. מנורת שולחן (אופציונלי): כדי למקם את הפנים הטובות ביותר קדימה, עליך להאיר אותו כהלכה. התאורה הטבעית מהחלון מושלמת, אבל אם אתה יורה בלילה, אתה כנראה צריך תאורה נוספת מחוץ לטווח.

בחר נושא, כל נושא

חשוב: למרות בלוגים הוא אישי, זה לא היומן שלך, אנשים. אולי אתה רוצה להקשיב לעצמך על ידי שוטטות סביב הפרטים של חייך, המצב הרגשי הנוכחי שלך, או מה שזה לא יהיה על הראש שלך, אבל תאמין לי, אף אחד אחר לא עושה. בלוג הווידאו שלך, כדי להיות יעיל, צריך להיות ממוקד על נושא אחד שממנו אתה אדם) ו- b) תשוקה. אם אתה עומד בשני הכישורים האלה, אז הוולוג שלך יש את הסיכוי הטוב ביותר להציע משהו בעל ערך לצופה באופן מעניין, מרתק.

אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא לעשות ביקורת מוצר. אם אתה משתמש בקביעות במוצר וכמו שאתה רוצה לעשות את זה, אתה כנראה יודע הרבה על זה ואתה יפגשו עם אנרגיה כאשר אתה מדבר על זה – פלוס, כבר יש לך את זה בבית כדי להראות את עצמך במצלמה. מזל טוב! יש לך זכויות בלוג! לאחרונה, רשמתי סקירה של שפורסמו לאחרונה באד בחר 55 (אה, כמה אני אוהב להשתכר מסיבות מלבד ריקוד מחוץ לקצב ושליחת טקסטים לא הולמים).

אורות, מצלמה, פעולה!

תאורה: הפתרון הטוב ביותר הוא למקם את עצמך קרוב לחלון, ומאפשר השמש להאיר את הפנים שלך. המטרה היא לוודא כי הפנים שלך מואר היטב, כך הצופה יכול לראות את כל התשוקה על גיליונות מייבש להקפיץ אשר באים לידי ביטוי על פונקציות אקספרסיביות שלך. אם אתה צריך להשתמש תאורה מלאכותית, להימנע להסתמך רק על עלויות תקורה שעשויים להסתיר את העיניים שלך פשוט לא מספקים מספיק אור. אני ממליץ לך להשתמש מנורת שולחן הממוקם קרוב לרמה העין כדי להשלים את זה.

נשמע: השימוש במיקרופון המובנה במצלמה צריך להיות מספיק טוב; עם זאת, ודא שאתה שקט. משמעות הדבר היא חיסול רעש רקע רב ככל האפשר, כולל צליל ייבוש הכביסה למצב ללא הפרעה סטטית.

ביצועים: האינסטינקט הראשון שלך יכול להיות לכתוב תסריט. ללא שם: אל תעשה את זה! זה נשמע כאילו אתה קורא שורות לא בסדר, ויש לך סקריפט בקרבת מקום גורם לך לרצות לעשות משהו אפילו יותר גרוע: אתה מסתכל מחוץ למצלמה ולקרוא מה שכתבת. תעשה את זה, וכמו תלבושת לבושה בגלימה, כל זה נהרס. עובד הכי טוב כאשר אתה נותן אפקט צליל טבעי כאשר מסתכלים על העדשה, נותן את הרושם של קשר עין עם הצופה. קדימה ותאר את מה שאתה רוצה לומר – לעזור לך להישאר ממוקד ולהקטין את "אום" מסיח את הדעת – אבל פשוט לא לכתוב את זה פשוטו כמשמעו.

ערוך אותו ולאחר מכן ערוך אותו קצת

הכלל הראשון: באופן כללי, הקצר יותר. זוהי נקודה שבלעדיות ש- YouTube מגבילה לעשר דקות; vlog שלך לא צריך להיות באורך מושב מקסימלי. ברצינות, אני מפקפק מאוד במה שאתה אומר על הזמנות יותר משלוש דקות, כנראה לא יותר משתיים. אם אתה לא שם לב אליו, פלטפורמות באינטרנט הופכים פופולריים לאחרונה בקטגוריה של הקטגוריה מיקרו קטן יותר. טוויטר, מישהו?

העיקרון השני: וניל אייל הקישה הכי טוב, "מהר עד לנקודה, בלי fakin". הכותרת של הסרט שלך פירושה הבטחה; ואת חייבת למלא במהירות את ההבטחה הזאת – ומהר, כלומר, בחמש השניות הראשונות. אם לא, אתה בסיכון גבוה כי הצופים לחץ על "כל כך מהר, תקליטנים אחרים אומרים, לעזאזל!"

טכניקות / אפקטים: הזנת טקסט ו outro בסדר, רק לוודא שהם לא מכריחים אותך לשבור את הכללים שהוזכרו לעיל. כאשר אתה מתחיל, את המובנה אפקטים ומעברים של עורך וידאו הם כמו אובייקטים חדשים מבריק כי לפתות אותך לשחק – הם תמים להסתכל, אבל להשתמש בהם על אחריותך בלבד. כל דבר מלבד היעלמות פשוטה ייראה ככל הנראה הרע ביותר, במקרה הגרוע ביותר משבש.

שלח אותו דרך YouTubes

מידע שאתה לעטוף בסביבות בלוג שלך הוא חשוב בדיוק כמו המידע שאתה מספק ב א. בסביבות זה? כן, אני מדבר על הכותרת, מידע ותגים. שלושת האלמנטים האלה לא רק ממציאים את הטקסט שיתקשר עם המשתמש לגבי מה שהוולוג עוסק בו, אך חשוב מכך, אלה הם שלושת הגורמים העיקריים שבאמצעותם מפרסם YouTube את הסרטון שלך כדי לכלול אותו במנוע החיפוש שלו ואיך שחקנים מרכזיים אחרים כמו גוגל ובינג עושים את זה יותר מדי. לפיכך, עליך למלא כל אחת ממילות המפתח לחיפוש המתארות את הנושא שלך בצורה הטובה ביותר. הכותרת היא החשובה ביותר; באמנות, זה כתוב כי זה חבילות את מילות המפתח הנוכחיות שלך על תשומת הלב תופס את הנמען, בבירור וברור לספק את המהות, אבל באופן קליט תופס את העין.

אם תשלב אותו, הם יבואו … אולי

רק בגלל שאתה מפרסם את זה ב- YouTube לא אומר שמישהו יראה את זה. ישנם מיליוני סרטים באתר המתחרים על הצופים, רובם שקטים, מחכים לאלפי תצוגות שלא יגיעו לעולם. אותו הדבר כמו עבור vlog עצמו, אם אתה רוצה לעשות קצת רעש שאתה צריך לעשות צור א. עבור שניהם אופטימיזציה למנועי חיפוש ומיקוד תנועה מוסמך היטב, דרך חכמה כדי ללכוד הופעות היא להטיל אינטרנט רחב על Web 2.0, במקום קישור להטביע קוד במקומות פופולריים בצורה דומה לנושא בלוג. בסקירה שלי באד פיק מצאתי אתרים וקבוצות הקשורות Budweiser בפייסבוק – רבים עם אלפי אוהדים וחברים – ופורסם בבלוג שלי על הקירות שלהם. הנתונים הסטטיסטיים של YouTube Insight מציינים שקיבלתי את מספר ההופעות כתוצאה מכך.

האם תהפוך לתחושה נוספת ב- YouTube על ידי יצירה והעלאה של vlogs שלך, להרוויח מיליוני צפיות ואלפי דולרים כשותף? ללא שם: להיות רגוע, לא. אבל עם קצת מאמץ יצירתי ואסטרטגי, אתה בהחלט יכול לשמוע את גומחה לך תמיכה, עם היכולת ליצור נתיב היעד עם היטב מוסמך התנועה לאתר האינטרנט שלך או בלוג (משהו שיכול להיות רווחי אם אתה מוכר שירות משפטי או מוצר). לא משנה את המטרה העסקית שלך, על ידי יצירת בלוגים וידאו על נושאים שאתה יודע ואשר נלהבים, תוכל בהחלט להוסיף ערך לקהילה באינטרנט. זה לא כל העניין?

Leave a Reply