המרת קבצים בתבנית אובייקט הווידאו

admin

מבט מתחת למכסה המנוע של DVD פשוט לכאורה מגלה חלקים רבים. רוב הקבצים ב- DVD מסומנים בסיומת .vob, כלומר הפורמט של אובייקט הווידאו. VOB הוא סוג של פורמט מכולה, כלומר, הוא עוטף כמה סוגים של קבצי משנה לתוך אובייקט יחיד והופך את כולם לעבוד בו זמנית. זה נהדר אם אתה רק רוצה לנגן את הדיסק על נגן DVD או במחשב באמצעות כל תוכנת שחקן. עם זאת, אם אתה רוצה לשים סרט על הקיר שלך בפייסבוק או לקרוע את הסרט כולו iPad שלך, אתה צריך להמיר את קבצי VOB לפורמט פונקציונלי יותר.

ממיר קובץ VOB היא התוכנה שאתה צריך להמיר סרט DVD לתוך פיסת אמנות קטנה משלך. תוכניות אלה לפתח את המיכל VOB ולשנות את התוכן לתוך קובץ MPEG או פלאש (. FLV). לאחר מכן תוכל לשמור אותו בכונן הקשיח של המחשב, לערוך אותו בתוכנית עריכת הסרטונים המועדפת עליך ולהעלות אותו לחשבון YouTube האישי שלך או לקיר של Facebook.

בעת רכישת תוכנת המרה וידאו, להשתמש בגרסת ניסיון ללא תשלום כדי לבדוק את התוכנית הראשונה. הממשק צריך להיות קל לשימוש, עם "שלח" ו "להמיר" לחצנים במקומות ברורים. גלישה את הקבצים שאתה רוצה להמיר צריך להתרחש בממשק ידוע מזכיר Windows. יתרון נוסף הוא היכולת להמיר קובץ VOB אחד מתוך DVD או להמיר את כל קבצי VOB בבת אחת ולשמור אותם כקובץ פלט יחיד או מקטעים. לבסוף, ודא כי התוכנה תומכת בפורמט פלט הרצוי. MPEG-2 הוא הכרחי אם אתה רוצה לערוך קבצים. FLV יאפשר לך לשלוח אותם לאינטרנט. חפש .mp4 או H.234 אם אתה רוצה לצפות בסרטים שלך iPad או iPhone. עבור מכשיר טלפון חכם, כגון אנדרואיד, חפש את האפשרות 3gp פלט. קבל את התכונות שאתה רוצה עכשיו, כך שאתה לא צריך לקנות חבילת תוכנה שנייה מאוחר יותר.

Leave a Reply