הימנעות הצלם ו Videographer מ לעזאזל

admin

החתונה שלך צריך להיות בלתי נשכח ביותר ואת האירוע הנפלא ביותר לכל החיים. אין שום אכזבה יותר מאשר כאשר אתה מקבל עותק של מה צריך לשקף את החלום שלך, אשר חזר כמו unfulfilled, כי הקולנוע שלך ואת הצלם שלך עשו עבודה איומה. ואני בטוח שאתה בטח מכיר מישהו שחווה צלם וצלם לעזאזל. הנה כמה טיפים מועילים שיעזרו לך לא לשרוף.

1. אם אתה רוצה את הצלם ואת הצלם לא לבחור אותם בנפרד. שאל אחד מהם להמליץ ​​על מישהו איתו הוא עבד בהצלחה בעבר. זה מאוד חשוב כי הכימיה יש הרבה מה לעשות עם התוצאות הסופיות. כאשר עבדו יחד בעבר, הם מכירים זה את זה ומכבדים את החצים של האחר. אחרת, הדברים נעשים מאוד טריטוריאליים, אלא אם כן הצלם והצלם מגיעים להסכמה לפני האירוע, אתה מסתכן בכך שאינך מקבל את הטוב המוחלט, כי במקום לעבוד ביחד, הם יעבדו מנקודת המבט של הימנעות מכניסה ליריות אחרות. אם אתה לא רוצה להיות צלם וצלם מן המקור המומלץ, לנסות לאסוף אותם לפחות לפני החתונה כדי לקבוע את הכללים הבסיסיים.

2. להבין שאתה באמת מקבל מה שאתה משלם. אנשים רבים רוצים שירותים גדולים במחיר סביר. תוכל למצוא אותם ואתה תקבל ייצור מהם. עם זאת, בגלל העבודה של הצלם ואת הצלם יהיה לייצג את הזיכרונות הנמשכים, אני ממליץ לקבל את המחירים בתעשייה. כי אם הצלם שלך או הצלם תשלום עבור התעשייה, הם יודעים אילו מומחים בתעשייה מוגדרים. משמעות הדבר היא כי יהיה להם ציוד מסחרי ולעבוד עם תוכנת עריכה תעשייתית מסחרית יהיה מאומן בתחום ההדמיה היצירתית. זה קובע אותם כחלק שווה את ההשקעה. התמונות והסרטונים שלך לא יצביעו וילחצו. הם יהיו יצירתיים ומדהימים.

3. לראות דוגמאות של עבודתם ולקרוא את החוזים שלהם. רוב יהיה גירסת הדגמה לצפות. אם אינך מקבל הדגמה, בקש הפניות. צלם טוב וצלם יהיה חוזה. הם בדרך כלל דורשים הפחתה באחוזים, תשלום מלא לפני האירוע ואת הזכות להשתמש בחתונה בקידומים. זה די רגיל.

4. לעבוד עם מקצועי שכרו שלך. תאורה היא מרכיב מפתח ויש גורמים רבים המשפיעים על זה. אם הם ממליצים על רמה מסוימת של תאורה, לעבוד איתם כי זה מספק את החומר הטוב ביותר. בעיות אחרות הן מבנים עם הרבה זכוכית או ירי באור שמש ישיר. צלם או צלם שלך עשוי להמליץ ​​על שינוי חלק מהפריטים מסיבה זו. אני ממליץ לעבוד איתם.

5. אם אתה רוצה להיפגש איתם לבקש פגישה רק לאחר לבחון מה אתה רוצה בדרך זו, אתה תהיה מוכן לעשות עסקה כאשר אתה פוגש אותם. הם יהיו אסירי תודה על כיבוד זמנם. באופן אישי, היו לי פגישות עם לקוחות שלא היו מוכנים לסיים חוזה במהלך הפגישה, וכשהם היו מוכנים, הזמן כבר היה שמור. נא לא להחמיץ את ההזדמנות לעבוד עם מקצועי ברמה גבוהה. לעשות את כל שיעורי הבית הראשון, ולאחר מכן להתכונן לבחור את הספק.

6. להיות נחמד שלך שכר מקצועי. אתה תהיה מופתע כמה שיפורים אתה יכול לקבל בחינם על ידי עובד איתם בצורה נחמדה.

7. שאל את אלה שהשתמשו בשירותים שלהם בחתונות כדי להמליץ.

8. שאל שאלות, הנה כמה טובים:

כמה זמן יידרש כדי לשחזר את הסרטון שלי? אם זה קצר מ 3-4 שבועות, למעט שינויים קודמים כי צריך להסתיים לפני האירוע, אני רוצה לדעת יותר. הפקות איכותיות לוקחות זמן.

איזו תוכנת עריכה אתה משתמש? צלמים מקצועיים בדרך כלל משתמשים מתקדמים Adbobe תוכניות ציור, ליטוש ויצירתיות מרוכבים. צלם מקצועי בדרך כלל להשתמש Adobe Premier עבור מחשבים ו Final Cut Pro עבור Macs.

שאל אותם על השיפורים שלהם. אנשים מסוג זה הם יצירתיים מאוד ואתה יכול למצוא כמה דברים שאתה לא יודע קיים. כגון הזרמת וידאו חי עבור אורחים שיכולים לעשות חתונה. או יש אתר שבו החתונה שלך יכול להיות מוצג במשך 30 ימים עבור אנשים שלא הצליחו לעשות את זה. הם יכולים גם לעשות עותקים עבור כל מי שאתה רוצה. Cameramen גם להציע וידאו תודה לך כרטיסי עבור $ 7-9 DVD.

9. אם אחד מהם מכיר אנשי מקצוע אחרים החתונה, לשאול אותם על זה, כי זה יכול להקל ולהאיץ את התכנון של האירוע שלך.

10. בקש מבצעים. לעתים קרובות הם משתמשים בקידום מכירות. הם אוספים פיקדונות ואפילו לתת כמה אירועים בחינם. הזדמנויות קידום מכירות שלהם יכול לעבוד פלאים עבור התקציב שלך. הנה כמה מקומות שבהם אתה יכול למצוא הנחות ודברים בחינם בנוסף להזדמנויות שסופקו על ידי צלמים ו videographers:

About.com חתונה Freebies – יש להם הרבה דברים טובים

כלולות Freebies.com – יש להם הרבה דברים טובים והרבה גיוון

theislandminister.com – זה אתר טוב מאוד למצוא דברים גדולים בטקסס

Texanweddings.com – הם נוסעים ולעשות תמונות מצוינות / הם שמעו לאחרונה כי הם יכולים לתת צילום חינם עבור כלות בתחילת 2008.

ibn7.tripod.com (ללא www.) – יוצרי סרטים יוצאי דופן המציעים הפקות וידאו חינם לכלות עם סיפורי אהבה, הציור של הזוכה יתקיים בערב חג המולד 2007.

עם הנחיות אלה בחשבון, אתה תהיה מוכן היטב כדי למנוע צלם וצלם מהגיהינום. בהצלחה ביום המיוחד הקרובה!

Leave a Reply