היה יצירתי בסטודיו של אובונטו

admin

אולפן אובונטו הוא אחד הטעמים הרשמיים של אובונטו והוא מערכת הפעלה חופשית ופתוחה. היא בשימוש נרחב על ידי משתמשי לינוקס ברחבי העולם לערוך ולפרסם אודיו, גרפיקה, וידאו ותמונות. הפצה זו מולטימדיה של גנו / לינוקס הוא יישום חינם ולאחר התקנת אובונטו אתה מקבל זה יישום עריכת מדהים מותקנת מראש.

הוא זמין בארבע שפות שונות: אנגלית, צרפתית, ספרדית ופורטוגזית. יש לה את חבילת אריזות מתקדם כמנהל החבילה, אשר פותחה על ידי יוצרי הקהילה לינוקס במשך שלוש שנים. לא תמצאו את הקרנל בזמן אמת במאגרי הנתונים של אובונטו אולפן, אבל זה כבר בשימוש נרחב בגרסאות 8.04 ו 9.10 של יישום זה.

המשך לקרוא כדי לגלות הכל על אובונטו סטודיו ועל עולמה המרתק של יישומי מולטימדיה חינם!

מאמצי הקהילה באובונטו סטודיו

זה בעיקר פרויקט חברתי לינוקס שבו מיליוני משתמשים ומתכנתים לינוקס לדווח יישום זה מולטימדיה, קל יותר להתקין ולהשתמש. לא משנה אם המתכנת הוא מתחיל או מקצועי, הוא בודק את כישוריו ותורם ליצירה ועדכון של יישום מדהים זה. בפעם הבאה שתשמע את קהילת לינוקס היא נדיבה וקומפקטית, רק תזכור שהם פיתחו סטודיו אובונטו.

מה עושה הטעם של אובונטו?

הגרסה המקורית של אובונטו שוחררה ב -10 במאי 2007. מאז, יישום זה עודכן והתקדם כדי לבצע מספר פעילויות מולטימדיה במערכת לינוקס. לאחר התקנתו במערכת ההפעלה תקבלו Pulseaudio, שהוא צליל ברירת המחדל ותומך בכל צלילי שולחן העבודה האחרים. הודות לגירסה העדכנית ביותר של אובונטו סטודיו 16.10, אתה יכול לשלוט על כל מערכת הקול והפעולה של מערכת ההפעלה, כמו גם להציג ולערוך סרטים ושמע.

אולפני אובונטו מיועדים לקהל יוצא דופן

קבוצת היעד העיקרית של Ubuntu Studio הם מוזיקאים, שחקנים ומולטימדיה עריכת חובבי ניסיון שיש להם ניסיון עם Windows ו / או Mac. לא משנה אם יש להם ניסיון קודם עם לינוקס או לא, הם עדיין יכולים להשתמש במגוון רחב של הכישורים שלהם, כגון יצירת גרפיקה, עריכת וידאו, והקלטת אודיו.

התקנים נתמכים

יש מגוון רחב של התקנים נתמכים על ידי סטודיו אובונטו והכל אפשרי הודות לתמיכה של אלזה. נתמך על ידי Pulseaudio, Alsa עובד בצורה מושלמת עם שקע ג 'ק ורק כרטיסי רב ערוצי יש בעיה עם רכיב זה של לוח המחוונים אודיו. התקנים אחרים, כגון FireWire, פועלים רק בתצורות מיוחדות ואינם תומכים ב- Alsa. באופן כללי, רוב המכשירים יש תאימות טובה עם יישום זה לינוקס המולטימדיה.

היתרונות של השימוש בסטודיו של אובונטו

לאחר ההתקנה, אין דרך חזרה! אתה תתאהב בממשק ידידותי למשתמש ההשקה חלקה של היישום, כמו גם תכונות מדהימות רבות אחרות של תוכנה זו מולטימדיה. הנה כמה מהיתרונות המרתקים והיעילים ביותר בשימוש ב- Ubuntu Studio בפעם הבאה שאתה רוצה לערוך את הסרט הביתי שלך:

עיכוב קול מופחת

ב Ubuntu Studio 12.04, הקרנל ברירת המחדל יש עיכוב קטן, כלומר אתה מקבל יישום אודיו יציב יותר. לוח הזמנים יאפשר לך לבקש זמן מעבד מיידי, אשר תפחית את העיכוב של הצליל. באפשרותך גם לאפשר רשתות אלחוטיות ומנהלי כרטיס גרפי מבלי להשתמש בעיכוב גדול בצליל השקע.

השפעות שולחן עבודה מתקדמות

באולפן המסורתי של אובונטו יש אפקט סגול ותפוז כתום, אבל הגרסה האחרונה כוללת הרכב מותאם אישית ועיצוב כחול על שחור. כאשר כרטיסים גרפיים מואצים משמשים עם מנהל ההתקן הנכון, באפשרותך ליהנות מתופעות שולחן עבודה מתקדמות. Karmic 9.10 גם מוסיף נושא שמע חדש שמחליף את ברירת המחדל של אובונטו Studio נושא, כמו גם pings מתוך הפקודה.

זה בחינם – אתה לא יכול להדגיש את זה מספיק!

שום דבר בעולם הזה לא מגיע בחינם, ולכל דבר יש מחיר. הוא מספק שינוי מרענן למשתמשים כאשר הכל מופיע בו ללא עלויות. אין עלויות נוספות או עדכונים בתשלום – זה קל בחינם! אתה יכול אפילו לראות את קוד המקור ולשנות את קוד המקור ללא עלות.

אלפי יישומים בחינם

לאחר ההתקנה, תקבל גם אלפי יישומים רשמיים בחינם שיעזרו לך לשפר את חוויית אובונטו שלך. יש גם יישומים זולים רבים, אבל עם כל כך הרבה freeware, רוב הדרישות שלך ייענו ללא תשלום. הודות למאגר האפליקציות הרשמי, תוכלו ליהנות לא רק מהתכונות המדהימות של אולפני אובונטו, אלא גם מאפליקציות חופשיות אחרות.

זה דורש ציוד צנוע

שלא כמו יישומי מולטימדיה מתקדמים אחרים, כדי להתקין אותו, אתה רק צריך חומרה עם תכונות רגילות. אתה יכול להריץ את היישום על כל מכונת סוף נמוך, אשר מבטלת את הצורך להשקיע במחשבים יקרים לפני השימוש ביישום.

התקנה קלה

אתה יכול בקלות להתקין אותו באמצעות DVD חי או כונן USB במערכת ההפעלה לינוקס. ניתן גם להתקין אותו מהחבילה "ubuntustudio-Desktop" מכלי האריזה המתקדם.

מטרת הטעם של אובונטו היא ליצור שער למשתמשים הנכנסים לעולם של לינוקס ורוצים להוסיף מערכת הפעלה זו לחיי היומיום. בין אם הוא מספק מגוון רחב של יישומים ותיעוד, או פורטל בפורומים של גנו / לינוקס ופלוס ברחבי העולם, סטודיו אובונטו נמצא כאן כדי לחולל מהפכה בדרך העריכה והשימוש במולטימדיה.

Leave a Reply