אתר חינם היוצר – איך לבנות את האתר שלך בלי לבזבז כסף

admin

אתה רוצה לקבל גישה מקוונת. אתה רוצה לספר את העולם על עצמך ועל המשפחה שלך, להתחיל חברה מקוונת, לקדם את העסק שלך או סתם בשביל הכיף! אתה לא רוצה להשקיע הון עצום על הנוכחות שלך, אבל אתה רוצה ליצור אתר נחמד. החדשות הטובות הן שאתה יכול ליצור אתרי אינטרנט עם גורם וואו אמיתי באמצעות רק בניית אתרים חינם. גלה כיצד …

אתה יכול להתחיל מהמחשב עצמו!

באפשרותך להתחיל להשתמש באתר באמצעות המחשב בלבד. כדי ליצור אתר אינטרנט בדרך זו, יהיה עליך לכתוב את הדפים שלך באמצעות HTML (Hyper טקסט Markup Language – אבל אל תדאג!). HTML היא הדרך הסטנדרטית שבה אתרים מקודדים להעברה לכל מחשב בעולם. הדפדפן שלך מוריד את קובץ ה- HTML וממיר אותו לתמונה גלויה על המסך.

למידה ושימוש ב- HTML עשויים להיראות בתחילה די מרתיעה – ואתה צריך ללמוד היטב מלכתחילה. אבל זה לא בלתי אפשרי. נסה זאת:

פתח את עורך הטקסט במחשב (לדוגמה, Notepad או Wordpad אם אתה משתמש במחשב) והקלד Hello – זה כל מה שאתה צריך. הטריק הוא לשמור את הקובץ עם "שמירה בשם", בחר "כל הקבצים" בשדה "שמור כסוג" ולשמור כ test.html. כאשר אתה מסתכל על התיקייה שבה שמרת את הקובץ, אתה אמור לראות קובץ המציג את עצמו בתור מסמך HTML. אם תלחץ פעמיים על מסמך זה, הוא יפתח בדפדפן שלך ויציג את המילה שלום על רקע לבן – אתה העמוד הראשון!

… כמובן, דברים מקבלים יותר ויותר קשה כאשר אתה רוצה ליצור דף נחמד עם פריסה אטרקטיבית והרבה גרפיקה!

למרבה המזל, יש הרבה משאבים בחינם באינטרנט – כולל כמה HTML primers מעולה – זה יכול לעזור לך ללמוד לעשות מה שאתה רוצה לעשות. שים הרבה זמן ללמוד.

היתרונות של HTML HTML הם:

* תוכלו לקבל הבנה טובה של המבצע של אתרי אינטרנט

* יש זמן שבו היכולת לשנות דפים ישירות היא ללא ספק הדרך המהירה ביותר להשיג את התוצאה הרצויה!

השתמש בעורך WYSWIG

כמו מעבד תמלילים אתה משתמש במחשב שלך, יש עורכי מסמכים כמו "מה שאתה רואה" (WYSWIG) עבור מסמכי HTML. אולי יש לך נטש את המחיר הגבוה של מוצרים תעשייתיים בעבר. החדשות הטובות הן כי ישנם כמה מוצרים חדשים נהדר כי ניתן להוריד בחינם מהאינטרנט.

בעוד אלה מוצרים ללא תשלום אין את כל התכונות של מוצרים מסחריים יקרים, בדקתי אחד או שניים מהם ומצאתי שהם בסדר ליצור אתרים באיכות טובה. היתרונות של עורך WSYWIG הם

* אתה לא צריך ללמוד HTML אם אתה לא רוצה.

* אתה יכול ליצור במהירות אתרי אינטרנט נאה – אני ממש לשים דפים רק כמה דקות!

* כמה עורכי יש מאוד מועיל הדרכות וידאו המכילים את כל המידע החשוב שאתה צריך לדעת כדי ליצור אתר מקצועי מראה

* עורכי טוב יש ניהול קל יותר של האתר כולו

* אם תחליט להכיר את ה- HTML, עורכי טוב יוסיף אובייקט שיאפשר לך להסתכל על HTML שיצרת

אולי החיסרון היחיד של שימוש בעורך WYSWYG מהיום הראשון של הקריירה המקוונת שלך הוא שאתה לא יכול ללמוד איך לשפר את האתר על ידי עריכת HTML – אבל זה מחיר קטן לשלם עבור הנוחות הכללית של שימוש בעורך!

סיכום

אתה יכול ליצור אתר אינטרנט אטרקטיבי, מקצועי מבלי לבזבז אגורה על תוכנות יקרות שיעזרו לך. אתה יכול להתחיל עם המחשב עצמו וקצת נחישות, ללמוד HTML לבנות אתר מאפס.

אם אתה לא נהנה עקומת למידה, אתה צריך להכיר את HTML, אתה יכול להוריד את עורך WYSIWY חינם להתחיל בעוד כמה דקות! ניסיתי את שניהם ואני ממליץ להתחיל עם עורך WYSWIG טוב, כגון שלי חינם בניית אתרים [http://makemoneynowonline.fishfile.info/free-website-builder/]. תוכל להשתמש בו כדי ליצור אתר משלך, איכותי ומקצועי.

Leave a Reply