תוכנת יצירת וידאו מסייעת לכל יוצר סרטים

admin

הצילומים הם יקרים, במיוחד בגלל שאתה חושב שזה התחביב שלך. אנשים המייצרים סרטים בימים ההם נחשבים עשירים ומגעילים. כיום, בשל ההתקדמות הטכנולוגית, עושה סרטים הפך הרבה יותר זול. עכשיו זה קל יותר לבוא עם התמונה שלך, אפילו עם תקציב קטן יותר. זה מודגש עוד יותר עם הופעתם של יוצרי סרטים עצמאיים.

יוצרי סרטים שיש להם משאבים מוגבלים בייצור סרטים עכשיו יש מקום להביע את האמנות שלהם. ישנם אפילו מוסדות מתגמלים המתמקדים יותר בהכרה של יוצרי סרטים שאינם מיינסטרים.

תוכנה להכנת סרטים היא אחת ההמצאות האחרונות שיכולים לעזור רבים לא הוליווד, אבל יוצרי באותה מידה המוסמכת. מה שעושה את זה כל כך גדול הוא שאתה יכול לקבל גישה אליו ללא תשלום. אתה רק צריך ללמוד יותר על כל אחד מהם ולהבין באיזה חלק של תהליך הסרט תהליך זה יתאים.

התוכנה הראשונה להכנת סרטים אתה צריך לדעת כמו קולנוען נקרא Celtx. תכונה זו פועלת כמו תוכנת טיוטת סופי. זוהי תוכנת קוד פתוח תרחיש חופשי או מראש ייצור תוכנה. זה יאפשר לך לסמן את התסריט כדי לחלק את הייצור ואת כל האחרים.

Cinepaint או משהו שהיה ידוע בשם FilmGimp היא תוכנית אחרת כי אתה חייב להיות. זוהי תוכנית ציור שנוצרה עבור אולפן הסרט על ידי אותו לתת תמונות ברזולוציה גבוהה. תוכנה זו כבר נעשה שימוש במספר סרטים ויש לו גרסה חדשה בשם Glasgow, אשר יבוא.

תוכנה נוספת אתה יכול להשתמש הוא וידאו Capturix 99. זה קל לשימוש ללכידת וידאו התוכנית המאפשרת לך ללכוד חלקים פשוטים של קטעי וידאו מכל סוגי מקורות וידאו, לעצור ולשמור אותם בפורמט BMP או פשוט להעתיק ולהדביק אותם בלוח לשימוש עתידי.

Adobe After Effects הוא גם כלי טוב ליצירת אנימציות באיכות גבוהה. בתוכנה זו, אתה יכול לנצל את היתרונות של ביצוע באיכות גבוהה ויקר משימות עריכת וידאו. אפילו הגרסה הסטנדרטית שלה מספקת אנימציה דו-ממדית מדהימה, מרוכבים, האפקטים המיוחדים האחרונים לסרטים ושידורי וידאו, ואפילו מצגות מולטימדיה ואינטרנט.

Movie Magic Scheduling היא תוכנה סטנדרטית להוליווד בכל הנוגע לתכנון. עם זאת, יש זה חוקי זכויות יוצרים קפדניים. זה חל גם על עמיתו בהכנת התקציב, אשר נקרא תקצוב של מג 'יק הסרט. עכשיו אתה מכיר יותר עם כמה אפשרויות של הסרט ייצור תוכנה הזמינים באינטרנט. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לגלות מה אתה באמת צריך.

Leave a Reply