שיווק וידאו – מה YouTube יכול לעשות עבור האתר שלך

admin

אחד התחביבים שלי הוא יצירת סרטים קצרים במחשב. לשם כך אני משתמש בתוכנה כגון עורכים גרפיים ותוכניות שונות עבור אנימציה ועריכת קול. כל מה שיש לי בחינם מהאינטרנט.

למרות שזה נשמע מסובך, כל אחד יכול לעשות סרט, גם אם יש להם רק מיקרופון ומצלמת אינטרנט. אתה מייבא קליפים שונים לעורך וידאו, כגון Windows Movie Maker, שמכיל גם את XP וגם את Vista, שבו תוכל לחדד אותו, להוסיף כותרים ותרגום, קריינות וכו '.

לפני כשנה, החלטתי להתחיל לשתף אותם עם העולם. התחלתי לשלוח את הסרטונים האלה ב- YouTube.com וב- Google Video. הוספתי את שם התחום שלי לכתוביות ולתיאור, ואז התנועה שלי עלתה מעט. עשיתי עוד כמה, כולל אחד מהם נראה ההישג שלי גולת הכותרת. זהו 9 דקות HTML וידאו הדרכה זכאי כיצד ליצור אתר אינטרנטמשתמשת דמות קריקטורה קטנה לתאר את התהליך, כי אני יצרתי אתר אינטרנט פשוט מאוד עם צילומי מסך שונים בסביבות מעוצבות באופן גרפי. מתאריך מאמר זה, זה וידאו מסוים הגיע מעל 2,100 צפיות והוא מוצג על 4 אתרים אחרים על פי הנתונים המסופקים על ידי שני אתרי אינטרנט. החשוב מכל, הייתי מסוגל לפרסם את אתר האינטרנט שלי, הוכחת כיצד להוסיף קישור לאתר אינטרנט באמצעות שם התחום שלי. זוהי עוד דרך מצוינת לקבל את שמך.

יתרון נוסף עבור סוג זה של שיווק וידאו היא כי ניתן להשתמש בו באופן דומה שיווק מאמר, שבו אתה יכול ליצור תוכן, כי אז יכול לשמש בחינם באתרי אינטרנט, בלוגים ezines. ככל שהסרטון טוב יותר, כך גדל הסיכוי להשתמש בו. אבל אתה לא צריך לירות כדי לקבל אוסקר או משהו כזה כי כל מה שאתה צריך זה משהו מעניין, יפה או טיפש, מישהו יהיה לצפות בו, לשלוח אותו לחברים, וכו 'יש אפילו לקחת את השיר האהוב עליהם ולהוסיף תמונות ל לבצע הדגמת וידאו ולהעלות אותו לדפים אלה.

הן Google Video והן YouTube יספקו לך את הקודים כדי למקם את הסרטונים באתר או בבלוג שלך, כמו גם ב- MySpace, וכו '. הם גם מספקים לך קישור לסרטון הווידאו שלך בשרת ואתה יכול לשתף אותם עם אחרים כדי שיוכלו להופיע באתרים שלהם בלוגים במהלך ההעלאה הראשונה שלהם. תוכל אפילו ליהנות מסרטונים רבים של YouTube ו- Google כתוכן עבור האתר שלך. הם גם מה שנחשב תוכן מתארח מרחוק, כי אתה אפילו לא צריך להעלות קבצי וידאו גדולים לשרת אינטרנט. כמעט כל מי שיש לו בלוג משתמש כעת בסרטוני YouTube כתוכן, והמגמה החדשה מתקרבת לבלוג הווידאו. אז בעתיד זה יהיה להוכיח להיות טכניקה שיווקית יעילה מאוד.

כל מה שנדרש הוא קצת יצירתיות, כמה תחכום וקישור לדף בתיאור או את שם התחום את הקרדיטים.

Leave a Reply