קוסטה ריקה מדורגת 30 המקומות הראשונים בעולם לנסוע לבד

admin

נסיעה לבד יכול להיראות כמו משהו שאתה לעולם לא רוצה לחוות, אם כי לקחת חלק בטיול בודד אתה יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך לעשות כיף להתמכר עצמך בזמן הדרוש עבור השתקפות. אנשים מכל הגילאים עוזבים את אזור הנוחות וחווים מדינה חדשה. יש יתרונות ברורים עבור מטיילים סולו, כגון מפגש אנשים חדשים, ואת החופש לעשות משהו בכל עת. זה גם יכול להיות חסכוני יותר ובמקביל ממזער את התכנון עבור נסיעה עם קבוצה גדולה יותר.

גם אם אתה נשאר ספקן לגבי נסיעה עצמאית, קוסטה ריקה היא מדינה אחת, בפרט שאתה יכול לבקר את זה בעצמך. מ 196 מדינות ברחבי העולם, קוסטה ריקה מצאה את עצמה ב 30 מדינות (כולל מקומות כמו ניו זילנד, שוויץ ונורווגיה) כי הם טובים עבור מטיילים סולו.

קוסטה ריקה ממוקמת במרכז אמריקה ויש לה 4.7 מיליון תושבים. עם אקלים טרופי טרופי, קוסטה ריקה מלא חיות בר ופעילות. במדינה יש כמעט 800 קילומטרים של קו החוף והוא מוכר באופן נרחב על הגישה האופיינית של Pura Vida, אשר הפך אורח חיים עבור רבים. המונח, מתורגם "חיים טהורים" באנגלית, הוא הלב של התרבות של המדינה הזאת. מסורת ואנשים מקוסטה ריקה מאוד נלהבים וגאים בארצם.

אחת הסיבות העיקריות מדוע קוסטה ריקה נבחרה עבור רשימה זו של 30 המקומות הטובים ביותר לנסוע באופן עצמאי היא המקום הראשון שלה במדד Happy Planet Index (HPI). HPI מעריכה 151 מדינות ברחבי העולם על בסיס תוחלת חיים, רווחה כללית וטביעת רגל אקולוגית. דוח זה נוצר כדי למדוד את רמת האושר וקיימות עבור אנשים במדינות שונות. קוסטה ריקה מדורגת ראשונה עם דירוג HPI של 64 לכל 100. הכללית רווחה במדינה זו היא 7.3 לכל 10 עם תוחלת חיים של 79.3 שנים. דירוגים עבור קוסטה ריקה עבור מספר גורמים בלטו בהשוואה למדינות רבות ושונות.

6 תכונות שכיחות שכיחות למדינות המטיילות לבד

מדינות שזוהו כיעדים טובים למטיילים בודדים חולקים נתיבים משותפים. הנה שישה מהם:

1. קייטרינג לבד במקומות ציבוריים הוא לא רק מקובל, אלא גם נפוץ.

2. יש הרבה דברים פעילים שאתה יכול לעשות כדי להישאר עסוק ולהיות עם אחרים.

3. תוכלו ליהנות מהיופי של הטבע.

4. ככלל, הביטחון גבוה יותר ושיעורי הפשיעה נמוכים יחסית.

5. יעדים הם מקום מועדף עבור אנשים רבים, מציע את ההזדמנות כדי ללמוד על מיקומים ונוסעים אחרים, אם תרצה בכך.

6. תרבויות נחשבות לאדם חם וידידותי שגורם לאנשים להרגיש רצויים.

אם אתה רוצה לנסוע למדינה אחת, קוסטה ריקה צריכה להיות ברשימת היעדים. אני יכול להמליץ ​​על זה מבוסס על ניסיון אישי כבעלים של חברת IT מיקור חוץ עם משרדים קוסטה ריקה. המדינה נגישה בקלות מערים רבות בארצות הברית, ובמקומות רבים דוברות אנגלית וספרדית. מה עוד, אם מחוון פלאנט שמח הוא אינדיקציה של האנשים שאתה פוגש קוסטה ריקה, בהחלט תהיה לך הרפתקה גדולה. תרבות ידידותית זו תגרום לך להרגיש בבית כאשר אתה נוסע לבד.

Leave a Reply