מצלמות עבור קסדות אופנוע – ContourHD 1080p

admin

ContourHD 1080p – להקליט את כל ההרפתקאות שלך באוויר, על הקרקע, למעלה – בכל מקום שאתה רוצה לגלות, בזכות המצלמה הזו מדהים. זה גם אידיאלי עבור הרכבה על קסדה אופנוע! עבור כל סוגי חובבי חוצות, לא רק עבור רוכבי אופניים, המצלמה הזו היא אידיאלית, המציעה להתאמה אישית מלאה, באיכות גבוהה הקלטת וידאו ללא שימוש בידיים שלך.

זוהי מצלמת הווידאו הראשונה והקטנה ביותר בעולם שניתן לחבר לבגד או לקסדה. זה עובד היטב בכל תנאי מזג האוויר, בזכות הדיור אלומיניום קל אך עמיד שלה – זה שוקל רק 4.3 גרם.

זה יכול להיות בקלות ובבטחה רכוב על משקפי מגן, מטפל, כלי רכב, קסדות או כמעט בכל מקום שאתה צריך. זה אומר שאתה יכול להקליט את כל ההרפתקאות שלך לגמרי בחינם!

התמודדות עם גאדג 'טים בעת לובש כפפות יכול להיות חורק, בלשון המעטה. ContourHD 1080p יש פונקציה אחת כפתור כפתור הקלטה. זה יהיה ללכוד עד שמונה שעות של וידאו בחדות גבוהה על כרטיס הזיכרון מוכנס פנימי. זה יכול לקבל כרטיסי SD מיקרו עם קיבולת של עד 16 GB. אין שום כבלים או קלטות, כך שתוכל להפעיל אותו ולשכוח אותו, ולהמשיך ליהנות ההרפתקה שלך.

מי שקונה מצלמה זו יקבל חשבון VholdR.com משלו. פשוט חבר את המצלמה למחשב, השתמש בתוכנת העריכה הכלולה כדי לחתוך את החלקים החשובים ביותר של קטעי הווידאו, ולאחר מכן להעלות אותם באינטרנט בעוד כמה שניות ואתה עשית! זמינים עבור כל העולם.

עבור המודול הטכני, ContourHD 1080p יכול להקליט בחמש רזולוציות – Quick Standard Definition – WVGA (848 by 480), קווי מתאר גבוהים – 720p (1080 על 720), פעולה בחדות גבוהה – 720p (1080 על 720), High Definition – 960p (1280 x 960) ו- High High Definition – 1080p (1920 x 1080). שתי הגדרות מסגרת זמינות: 30 פריימים לשניה (1080p ו- 720p) ו- 60 פריימים לשניה (720p ו- WVGA). ב 60 מסגרות לשנייה תוכל לשחק את הפעולות שלך בהילוך איטי. אבל אתה לא צריך לדאוג לזה, אתה יכול פשוט להשתמש בו בהגדרות ברירת המחדל ללכוד פנטסטי, סרט ברור. טעינה אחת של הסוללה המובנית ליתיום יון נמשך 4 שעות.

עדשה 135 מעלות אורך מוקד שומר הכל להתמקד ומקטין עיוות למינימום. יש לייזרים כפולים המבטיחים התאמה אופטימלית. המיקרופון המובנה מתעדת את הצליל המלווה את הסרטים שלך. למצלמה יש ארבע הגדרות להגדרה – רגישות למיקרופון, ניגודיות, מדידה וחשיפה. אבל זה ממש קל לשימוש – לחיצה על כפתור אחד עם אצבע כפפה שלך יתחילו להפסיק את ההקלטה.

לסיכום, זה מצלמת וידאו קטנה, והמחיר הוא סביר למדי עבור מה שאתה מקבל, במיוחד אם אתה מחפש הצעה ממשווק טוב באינטרנט.

Leave a Reply