מה שאתה צריך לדעת על פריק היקף

admin

אחת המגמות הטרנדי ביותר בתקשורת החברתית היא בשידור חי. בעבר, היו כמה שירותים ותוכנות עם הזרמת שירותים חי, אבל הם זכו הרבה יותר תשומת לב להופעת מכשירים ניידים. פריסקופ היא מובילה בחבילות יישומים ניידים, שמציעות בעיקר שירותי סטרימינג בשידור חי. הוא האמין כי זוהי פריצת דרך בתחום המדיה החברתית, כי בניגוד לרשתות חברתיות אחרות, פריסקופ צברה מיליון משתמשים תוך זמן קצר. זה נעשה שימוש נרחב, כפי שמעידים רוב הזרמת קטעי וידאו שנצפו ביום אחד – כ -40 מיליון דקות. אבל יש כמה מגבלות של יישום זה פריק היקף מגיע כדי לעזור.

Screak Freak היא תוכנית מחשב המיועדת לנחלים פריסקופ. זה אחד של A- סוג תוכנה סוג הושק ב -28 בדצמבר 2015. זה נועד לעזור קמעונאים מקוונים בפרסום וידאו.

יוצרי

עלי G ומרקוס לים הם מחברי כלי תוכנה זה. זוהי אותה קבוצה שהביאה עניין חברתי פריק חברתי פריק להוביל למשווקים באינטרנט רבים שרוצים להשיג יתרון בפעילות השיווק שלהם מדיה חברתית. Ali G גם יצר כלים שיווקיים אפקטיביים אחרים באינטרנט, כגון פינגווין 1. מקום, פורום פורטונס, WP נייד תקיפה, WP זמן טריגר ווידאו קומנדו.

כיצד להשתמש בתוכנית

לאחר רכישת התוכנה, ניתן להתקין אותה במחשבים. זה תואם מאוד; למעשה, זה עובד על MacBooks, מחשבים ניידים ושולחנות עבודה.

לאחר התקנת התוכנית, פשוט ליצור חשבון חינם. הממשק של תוכנית זו הוא גם פשוט; כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ארבעה שלבים פשוטים כדי לשמור בשידור חי.

השלב הראשון הוא להוסיף את כתובת האתר של זרם הווידאו. שנית, בחר את תיקיית היעד עבור הווידאו שהורדת. השלב השלישי לוקח זמן כי הזרם הוא הורדת. עם זאת, שלא כמו כמה תוכניות להורדת סרטים, היקף פריק מאפשר למשתמשים להוריד סרטים בצורה מהירה. זה יכול אפילו לקחת שלוש שעות הזרמים בתוך דקות ספורות. סרגל התקדמות ממוקם כדי לציין את אחוז החלקים שהורדו. לאחר הורדת כל הקבצים הגולמיים, המילה "סיום" תופיע ברשימת הקבצים הלא מעובדים. השלב הרביעי והאחרון הוא לשלוח את הזרם שהורדת לחשבון YouTube שלך.

Pros

חלק מהיתרונות של השימוש ב- Freak Scope כוללים קלות שימוש, תאימות ותהליך הורדה מהיר. כפי שהוצע קודם לכן, תוכנה זו מסייעת להגביל את היישום פריסקופ. אחת הבעיות האופייניות של משתמשי פריסקופ היא התפוגה של הזרמים שלהם לאחר 24 שעות. הצופים שהחמיצו את השידור החי נאלצו לצפות בתוך 24 שעות.

הודות לתוכנה, הן הצופה והן הצופים אינם צריכים לטפס ולצפות בתוך 24 שעות; הם יכולים לצפות מתי שהם רוצים, כל עוד הם להוריד הזרמת סרטים. הם יכולים גם לאחסן סרטים עבור כל עוד הם רוצים וצריכים. משתמשים יכולים לערוך זרמים שהורדו באמצעות כלי עריכה חדשים של YouTube או תוכנות עריכה לסרטים לא מקוונים.

מי צריך תוכנה

הסרטונים שהורדו הם באיכות גבוהה. זה בהחלט להגביר את האמינות של משווקים מקוונים מי מקום באיכות גבוהה קטעי וידאו על אתרי מסחר אלקטרוני שלהם. משווקים מקוונים יכולים גם להרוויח כסף על קטעי וידאו שלהם. הם יכולים להוסיף מודעות לסרטונים או קישורים לדפי מכירות שונים.

בלוגרים כמעט כל מי שיש לו חיבור לאינטרנט ואינטרנט יכול להירשם כשותף תוכנה. מחיר התוכנית משתנה מ 27 $ ל 47 דולר. המחיר תלוי בחבילה. עלויות בסיסיות מ 27 ל 37 דולר, ואת חבילת חבילת Pro מ 37 ל 47 דולר. השותפים מרוויחים עמלה של 50% עבור כל מכירה של תוכנה.

יישום

מספר הקמעונאים המקוונים גדל מדי שנה, וההבחנה בתעשייה רוויה זו היא השימוש במגמות האחרונות בטכנולוגיה. שידורים חיים באמצעות יישומים ניידים כגון פריסקופ כיום אחת המגמות החמות ביותר. כדי למקסם את הפוטנציאל של מגמה זו, היקף פריק פותחה. באמצעות תוכנה זו, משתמשים יכולים להוריד ולערוך את קטעי הווידאו או טווחים כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים פוטנציאליים יותר ללקוחות הפוטנציאליים שלהם עסקים מקוונים.

Leave a Reply