מדוע איני יכול לערוך את הסרטון שלי?

admin

לקחתי כמה וידאו עם המצלמה הדיגיטלית שלי, ואת הקבצים שהתקבלו היו בפורמט AVI. כאשר ייבאתי אותם לכלי עריכת הווידאו שלי, לא הצלחתי לערוך אותם. תמיכה!

זה פשוט קורה כך היה לי את אותה חוויה. בסופו של דבר, הבנתי שהבעיה היא שכל קבצי AVI אינם זהים.

זה נראה כמו וידאו שעושה את המרב של המצלמות האחרונות נקרא Motion JPEG. סרט זה הוא למעשה סדרה של מסגרות עדיין הוסיף ליצור תמונה נעה. על מנת AVI או קבצי MPEG להיפתח כראוי בכמה תוכניות עריכת וידאו, אתה צריך להתקין codec של צד שלישי.

כמה מדיה Sony תוכנה תמיכה טכנית למשתמשים יש הציע עוד …

אתה צריך למצוא תוכנית אשר יוכלו לפתוח את הקובץ הזה, אשר יכול להמיר קובץ ל AVI רגיל באמצעות Codec AVI של מיקרוסופט במקום codec 4 MPEG DivX או לעבד אותו לקובץ MPEG 2.

אם כל זה מסתובב בראש שלך, אל תדאגי. יש דרך קלה יותר לעקוף את הבעיה.

ישנן תוכניות רבות ממיר וידאו שיכולים לתקן את זה. ניסיתי ניסויים בחינם עבור חצי תריסר מהם, ואת האהוב עלי היה Xilisoft Video Converter.

ממיר Xilisoft הוא מהיר וקל לשימוש – זה מאפשר לך להמיר קובץ וידאו לכל פורמטי וידאו פופולריים, כגון AVI ל MPEG, WMV ל AVI ו WMV ל MPEG.

בנוסף, Xilisoft Video Converter מספק דרך קלה להמיר קבצי וידאו לפורמטים פופולריים של קבצי שמע, כגון MP3 ועוד. בנוסף, הוא תומך בכל התקני המולטימדיה הפופולריים, כגון PSP, iPod, MP4 Player, טלפון סלולרי, Zune, וכו '

אני בדרך כלל להמיר קבצים מהמצלמה הדיגיטלית שלי ל WMV, והתוצאה היא באיכות מעולה כי הוא מוכן לעריכה.

Leave a Reply