כיצד ליצור סרטוני YouTube באמצעות Windows Movie Maker

admin

אין זה תהליך קשה ליצור, לערוך ולהעלות סרטונים ל- YouTube כאשר עשית זאת. הקלטת סרט, עריכת אותו והעלאתו ל- YouTube יכולה להיות פשוטה וקלה לאחר ההתייעלות. אני מקווה שהמידע במאמר זה יעזור לך לייעל את התהליך הזה מהר יותר מהרגיל.

קודם כל, אתה צריך להקליט את החומר. לשם כך, אני משתמש מצלמה דיגיטלית Nikon S550 של ניקון. יש לו תמונה נהדרת, לוכדת את הצליל היטב, יש אפשרויות זום הוא הזדמנות נהדרת עבור כ 150 $. אם אין לך מצלמה כרגע, אתה יכול להשתמש במצלמת אינטרנט (לא מומלץ) או לקנות מצלמה עם דש עבור 100 דולר. הדבר החשוב ביותר הוא לשקול אם מה שאתה רוצה או אין לך מיקרופון – יש צורך. ברגע שיש לך את הציוד, ללכת למקום שקט. תסתכל ישר על המצלמה, לדבר בבירור ולהיות עצמך! להיות עצמך הוא כלי השיווק החזק ביותר. אנשים נמשכים אל האמת. לאחר מכן לצרוב את החומר ולשלוח אותו מהתקן הקלטה לתיקייה במחשב.

לאחר הקלטת חומר הסרט, אני עורך אותו באמצעות Windows Movie Maker. Windows Movie Maker הוא תקן במחשבים שבהם פועל Windows Vista. אם אין לך את Windows Movie Maker, יש הרבה תוכניות עריכת וידאו בחינם. אם גוגל "תוכנת עריכת וידאו חינם" אתה מוצא הרבה מהם. אני כותב מאמר זה עבור Windows Movie Maker, אבל אני בטוח שרוב העורכים האחרים יהיו פונקציות דומות.

לבסוף, העלאת הסרטון ל- YouTube היא השלב הבא. אני ממליץ ליצור ערוץ YouTube אם אתה רוצה להעלות סרטונים מרובים, כי זה מקל לארגן אותם. אם לא, רק להעלות אותו ולהעתיק את כתובת האתר.

להלן הצעדים להעלאת סרטון ב- YouTube:

1. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא יש חשבון Google או YouTube (אם אתה לא הולך אל youtube.com וליצור אותו במהירות – זה קל לעשות זאת).

2. השלב השני הוא להיכנס ל- YouTube דרך youtube.com.

3. לאחר הכניסה, יש צהוב גדול "שלח" כפתור בצד ימין, תחת הלוגו שלך ואת "להתנתק" כפתור.

4. לאחר לחיצה, זה יעביר אותך למסך להעברת קבצי וידאו. לאחר שתגיע לשם, לחץ על הלחצן הצהוב שאומר "העלה סרטון".

5. לחיצה תפתח את הדפדפן עבור המחשב שלך. אתר את הסרטון שברצונך להעלות ולחץ על פתח.

* כמה דברים שכדאי לזכור: ל- YouTube יש סרגל התקדמות המציג כמה סרטונים הועלו. אם הסרטון שלך עדיין מקבל שגיאות לא ידועות, כבה אותו.

למעשה, זהו תהליך של העלאת סרטונים ל- YouTube. למרות שזה לא קשה לזהות, אם להקליט את החומר, כראוי להרכיב אותו ולהעלות ל- YouTube, יהיה לך ערוץ מוצלח מאוד!

Leave a Reply