כיצד: בחר ממיר וידאו טוב

admin

מוניטין

יש הרבה טוב, ללא תשלום ממירים וידאו, אז אתה לא צריך להסתמך על כלי מסחרי. הצעד הראשון לבחירת וידאו חינם כלי ההמרה היא להתחיל להסתכל על המוצרים הפופולריים ביותר בנישה. הם לא יכולים להיות מושלמים, אבל הפופולריות שלהם מראה כי הם יישומים מוצקים ליהנות פיתוח מתמשך.

בנוסף, ממיר וידאו פופולרי יכול להכיל פונקציות רבות להיות די קל לשימוש, וזה מאוד חשוב אם אתה רוצה להמיר במהירות וידאו בין פורמטים שונים.

ממשק ידידותי

בין אם אתה משתמש מתקדם או מתחיל, ממשק ידידותי למשתמש יאיץ את תהליך ההמרה. מערכת מאורגנת היטב לא רק מאפשרים לך להגיע במהירות את הפונקציות הרצויות והגדרות, אבל גם דורשים כמה קליקים כדי להמיר את הווידאו.

פורמטי וידאו נתמכים

זה לא בעיה אם אתה צריך להמיר פורמטים פופולריים וידאו כגון AVI או DivX, אבל אם אתה צריך להמיר ל / מ פורמט וידאו פחות פופולרי, אתה צריך לבחור את ממיר וידאו בהתאם. קודם כל, לבדוק אם פורמט הווידאו אתה מעוניין נתמך.

איכות ההמרה

ממיר וידאו טוב לא יהיה או יש הפסד קטן מאוד של איכות בעת המרת בין שני פורמטי וידאו שונים. למרות שזה נחמד לנצל את המהירות המרה מהירה מאוד, איכות סוף סוף חשוב יותר.

פונקציות עריכה בסיסיות

לפעמים זה לא מספיק כדי להמיר וידאו לפורמט אחר, אבל אתה גם צריך לערוך את זה. כלי המרה טוב וידאו צריך להכיל כמה כלי עריכה בסיסיים, כגון שילוב של קטעי וידאו מרובים לתוך אחד, חלוקת וידאו לחתיכות קטנות יותר, לחילוץ קול וכו '.

תמיכה להמרת קבצי אצווה

לא כל המשתמשים צריכים את התכונה הזו, אבל אתה באמת מעריך את זה אם יש לך הרבה קטעי וידאו כדי להמיר פורמטים אחרים. המרת וידאו אצווה מאפשר לך להמיר סרטים מרובים בו זמנית, שמירת הרבה זמן ומאמץ.

מובנה מראש presets

אם לעתים קרובות להמיר קטעי וידאו, זה מאוד שימושי כאשר ממיר וידאו אתה משתמש יש מובנה presets. זה יאפשר לך לבצע משימות המרה עם מינימום של הגדרות ידניות. בנוסף, אם הדרישות שלך אינן מוצעות על ידי presets מובנית, היישום אמור לאפשר לך ליצור presets משלך ולשמור אותם לשימוש חוזר, כך שאתה לא לבזבז זמן עושה את אותן הגדרות שוב ושוב.

אנו מציעים אוסף נרחב מאוד של ממירים וידאו חינם כדי למצוא את כלי ההמרה וידאו מושלמת. לקבלת הפונקציות והתבניות הנתמכות, קרא את תיאורי התוכנה.

Leave a Reply