טיפים לצילום עם מצלמת וידאו

admin

אם אתה פשוט קנה מצלמה חדשה ומחפשים טיפים הירי, מאמר זה יכול לעזור! שימוש במצלמת הווידאו בפעם הראשונה יכול לעתים קרובות להיות מאיימת למדי. הנה כמה טיפים בסיסיים וטריקים כדי להפוך את קטעי הווידאו שלך נראה נהדר בכל פעם!

טעות אחת, כי משתמשים רבים המצלמה טירון לעשות הוא שימוש יתר של פונקציית הזום. משתמשים חדשים רבים המצלמה עדיין באמצעות פונקציית זום, מה שהופך את הווידאו בחילה עבור מי לצפות בו. למרות שניתן להשתמש בפונקציית הזום מעת לעת, נסו להשתמש בה מעט ככל האפשר. אם אתה צריך להשתמש זום, זום לאט כדי להקל על העיניים. בנוסף, בעת שימוש זום, חשוב לדעת את ההבדל בין זום אופטי או דיגיטלי. אם ברצונך להגדיל את גודל האובייקט, הקפד להשתמש בזום אופטי. זום אופטי מגדיל את גודל התמונה, בעוד זום דיגיטלי רק מגדיל את פיקסלים בסרט, מה שהופך חלק משמעותי של החומר להבדיל.

אם אתה מתכוון להשתמש במצלמה לעתים קרובות, זה יכול להיות רעיון טוב לרכוש חצובה. סרטונים שהוקלטו באופן ידני, ללא חצובה, הם לעתים קרובות מהמורות, כמו זום, עלול לגרום לבחילה אצל הנמען. חצובות לא רק לספק מנוחה בידיים, אלא גם מאפשרים לך להקליט סרטים ללא תנועה המצלמה נוספת.

אם אתה פשוט קנה מצלמה חדשה, המשחק עם כל האפקטים המיוחדים יהיה מפתה! אנו מציעים, עם זאת, כי אתה משתמש אלה אפקטים מיוחדים לפני לצלם את החומר בפועל. הוספת אפקטים כמו מגבונים וצללים לסרטונים שלך יכול להיות כיף, אבל לזכור כי לאחר הוספת אותם הם לנצח. לכן, מומלץ בדרך כלל כי אתה מקל על אפקטים מיוחדים ולהוסיף אותם לאחר הווידאו הוא סיים באמצעות תוכנת עריכת וידאו.

בעוד כמה מצלמות וידאו יש אפשרות לצלם באזורים חשוכים, מומלץ לשמור על הצילומים באור. אם אתה יכול להדליק את האורות בזמן ההקלטה, לעשות את זה. בהיר יותר את האזור שבו אתה יורה, טוב יותר את החומר יהיה. אם עליך לירות בהגדרות תאורה שונות, השתמש באפשרות האיזון הלבן במצלמות וידיאו. זה יעזור המצלמה להתאים למצבי תאורה שונים.

אם רק קנית מצלמה חדשה, נסה להרגיש את זה לפני שתתחיל להקליט את החומר. לשחק עם הגדרות שונות ואפקטים על המצלמה החדשה כדי להבין טוב יותר מה הגדרות העבודה במצבים שונים. בעת צילום, הימנעו משימוש בזום רב מדי ואפקטים מיוחדים, השתמשו בחצובה וניסו להקליט סרטים באור בהיר. התחל להתנסות עם המצלמה כדי לגלות את הטכניקות הטובות ביותר לצילום התמונות האהובות עליך.

Leave a Reply