חלופות ל- YouTube: עוד נגן וידאו מקוון

admin

יש הרבה דברים נהדרים על YouTube ואת החופש שאתה יכול לקבל ב פרסום קטעי וידאו קצרים (15 דקות או פחות) באינטרנט, למשל בבלוג, מהר מאוד נבדק על ידי נמענים, חברים ומכרים. בגלל מאמר זה הוא על מציאת אלטרנטיבה ל- YouTube כאשר מנסים להעלות קטעי וידאו ארוכים יותר מגבול של 15 דקות, בואו נסתכל על השימוש של קטעי וידאו ארוכים יותר את היכולת לפרסם אותם באמצעות מערכת וידאו מקוון אחר זמין היום. אנו נסתכל גם על כמה (לא כל) מטרות שניתן להשיג יעלה על מגבלת חמש עשרה דקות כי YouTube מציעה כרגע עבור הקהילה פרסום מקוון חינם.

לאחרונה פרוייקט מעורבים לשחרור של זיכרונות מאירוע נפלא גרם לי להתחיל לפרסם וידאו קצר על הבלוג לאחר בילה במרחק של YouTube למקום במשך שנה או יותר. בעוד אני מופתע לטובה כאשר למדתי איך חלקה ממשק YouTube, הייתי מזועזע לגלות כי משך קטעי הווידאו הופחת לרבע שעה. בוא נעבור את השלבים הבאים של פרסום וידאו באינטרנט. ראשית, סרטון אחד מתעד אירוע, רמקול, במה, הופעה (ללא כל זכות יוצרים), שיר בעל חשיבות מסוימת ליוצר סרטים (צלם עיתונות, מצלמה וכו '). לאחר מכן, באמצעות freeware, משפט או עורך וידאו משלך, את הסרט (סרט) הוא נערך כדי ליצור סרט "רציף". בתהליך עריכה זה, אורך הסרטון נקבע. גם בשלב זה, "קו תכונה" מופיע עם מפתח לחתוך- outs לחתוך ולהדביק הקלעים יחד. לאחר עריכת הסרט, הסרט מומר לפורמט המתאים כדי שניתן יהיה להעלות את הקובץ החדש ל- YouTube.

תהליך ההמרה לפורמט הנדרש על ידי YouTube הוא סיבה נוספת לבחירת עורך וידאו טוב שיוצר את הסוג הנכון של קובץ הפלט עבור YouTube. כאשר הקובץ נמצא בפורמט הנכון להעלאה לסרטון מקוון, פשוט בצע את ההוראות והסרטון נמצא כעת במצב מקוון. אבל מה אם אתה לא יכול לקבל את הווידאו זמן משחק בתוך פחות מ -15 דקות ולשמור על ההודעה ללא פגע? האפשרויות הבאות להפעלת וידאו מקוון זמינות בשלב זה.

Flowplayer היה הפתרון שלי לשימוש ב- YouTube כדי לפרסם את הסרטון המיוחד שלי. Flowplayer פירושו שפרסמתי סרטון באתר שלי ושהצופים נשארו באתר שלי לאחר שהסרטון הסתיים. זה גם התכוון כי אני יכול לעשות וידאו כל עוד אני רוצה בתוך אילוצים של תוכנית אירוח שלי עבור האתר שלי. לבסוף, הודות Flowplayer, זה אומר כי למדתי כמה דברים חדשים לשים באתר שלי שיכול להגדיל את היכולת של האתר שלי כדי ליצור תנועה אם זה היה אחד המטרות שלי. כיצד פועל Flowplayer? במאמר הבא, נבחן את תצורת Flowplayer ואת הגדרתה באתר שלך. עד אז אתה יודע שיש לך חלופה ל- YouTube!

Leave a Reply